منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه لیفان 520

شیشه لیفان 520 ، به جرات جز اولین محصولات چینی است که توسط کرمان موتور وارد بازار خودرو ایران شد. شیشه جلو لیفان 520 ، از جنس لمینت ، دورمشکی تمام رنگ و فاقد سنسور باران است که در ایران تولید می شود.


لیفان 520 نام محصول دیگری از شرکت چینی لیفان می باشد که در کلاس بدنه سدان قرار میگیرد. این محصول در کلاس سدان کوچک شهری ، به جرات ضعیفترین محصول لیفان است که بین سال های 87 تا 89 تولید و ارائه شده است.

بریم سراغ شیشه های استفاده شده در این خودرو. در این خودرو از شیشه سانروف در سقف استفاده نشده است. شیشه عقب این محصول به مانند سایر خودروها هیتر دار (گرمکن دار) می باشد. شیشه درب عقب یک تیکه می باشد و این به آن معناست که شیشه لچکی در این خودرو استفاده نشده است.

البته وقتی به کابین عقب خودرو نگاه میکنیم متوجه می شویم که در طراحی این خودرو از شیشه روستونی فرم دار استفاده شده است. آینه های بغل این نوع لیفان برقی و راهنمادار می باشد.

شیشه بالابر برقی لیفان جلو و عقب می باشند و این خودرو دارای استاندارد یورو 3 می باشد.

قیمت شیشه جلو لیفان 520

شیشه جلو لیفان 520

برخی مشخصات مهم فنی لیفان 520 :

لیفان 520 دارای موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم 1.6 لیتراست که حدود 105 اسب بخار نیرو تولید می کند. گیربکس این خودرو 5 سرعته دستی و دیفرانسیل جلو است.

شیشه جلو از جنس لیمنت هست. یعنی سه لایه که بین دو شیشه از لایه پلیمری استفاده شده است . این لایه پلیمری یاعث می شود که شیشه جلو در اثر ضربه شدید خرد نشود تا به سرنشینان داخل ماشین آسیب نرساند.

در مورد خرید و فروش شیشه های این خودرو: هم کارخانجات داخلی تمامی شیشه های این خودرو از جمله شیشه جلو و شیشه عقب و نیز شیشه بغل را تولید کرده اند و هم شیشه ها بصورت وارداتی و ساخت چین می باشند.

شیشه های وارداتی قاعدتا قیمت بالاتری دارند و نسبت به تولیدات داخل هزینه بیشتری را به گردن صاحب خودرو خواهد انداخت.لذا شیشه های ساخت کاارخانجات معتبر ایرانی توصیه می شود.

شیشه عقب لیفان 520

شیشه عقب لیفان 520

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره حتما با شماره های ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنیم.

ابعاد خودرو :

طول خودرو: 4370 میلیمتر – عرض خودرو: 1700 میلیمتر – ارتفاع خودرو : 1473 میلیمتر

در مورد شیشه های این خودرو باید گفت که، شیشه جلو ساده بدون سنسور باران و آپشن خاصی استفاده شده است. در کابین عقب شیشه روستونی استفاده شده و درب عقب فاقد شیشه لچکی می باشد. درب جلو نیز شیشه یک تکه دارد و خبری از شیشه لچکی جلو نمی باشد.

آئینه های جانبی برقی است و البته راهنمادار. شیشه بالابر جلو و عقب برقی است . سقف فلز می باشد و خبری از شیشه سانروف نیست. شیشه عقب نیز مانند سایر خودروهای کلاس بدنه سدان، هیتر دار می باشد و فاقد برف پاککن عقب است.

مشتریان عزیز قبل از خرید شیشه خودرو، حتما با مشاورین ما در مورد انتخاب برند و مراحل نصب در تماس باشید تا از نظر کیفیت و هزینه بهترین نتیجه را کسب کنید.

شیشه بالابر عقب لیفان 520

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر لیفان 520 ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل لیفان 520  ، فروش و نصب شیشه آینه بغل لیفان 520  ،   ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف لیفان 520  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .