منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه تالیسمان

شاخص

شیشه تالیسمان ، محصول سدان شرکت رنو فرانسه مورد نظر ما در این صفحه می باشد. شیشه جلو این خودرو سدان ، از نظر آپشنال در دو مدل است. مدل سنسور و دوربین دار که مربوط به مدل e3 این سدان فرانسوی می باشد و یک مدل نیز فقط سنسور باران ( rain sensor) که مروبط به مدل e2 این خودرو است.

برای اطلاع از قیمت ها به دلیل بالا و پایین شدن قیمت دلار با ما تماس بگیرید.

  • 02177196143
  • 02177090652
  • 09358241824

شیشه جلو رنو تالیسمان

همانطور که قبلا هم اشاره شد، شیشه جلو این خودرو هم بصورت سنسور و دوربین دار است. و هم بصورت فقط سنسور دار تولید میشود. جنس شیشه از لمینت دورمشکی و تمام رنگی است. این شیشه ها در ایران نیز تولید میشود. ولی نمونه متفرقه چینی (البته با درجه کیفیت متفاوت) و حتی اروپایی هم موجود است.

به جرعت میتوان گفت یکی از حساس ترین و پیچیده ترین نوع شیشه و همچنین چالش برانگیز ترین مدل شیشه برای نصابان ، شیشه اتومبیل شیشه جلو تالیسمان است . قصد داریم توضیح کاملی راجب این نوع شیشه و همچنین این متن که اشاره داشتیم یکی از پیچیده ترین شیشه ها میباشد. اطلاعاتی در اختیار همکاران و صاحبان این خودرو بگزاریم. شیشه جلوی این خودرو بدین دلیل سخت است. که لوازم اینه ای و سنسور باران و همچنین دوربین بین خطوط یا همان کانکت درایو میگوییم. بر روی شیشه جلو همراه با یک پد زیر و یک فلاپ پوششی باید مانند پازلی انها را سری یا هماهنگ کرد که ما در قسمت زیر توضیحات بیشتر را خواهیم داد.

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها حتما تماس بگیرید.

قیمت شیشه جلو تالیسمان
قیمت شیشه جلو تالیسمان

شیشه عقب رنو تالیسمان

این شیشه از نوع گرمکن دار است. دور مشکی ، سکوریت نشکن، و کیفیت رنگ شیشه از جنس سولار شما میتوانید این شیشه را از شیشه اتومبیل عبدالهی تهیه و نصب کنید.

این شیشه شامل مولدینگ پوششی نمیشود. منظور ما از مولدینگ پوششی این است که مولدینگ یا همان نوار دور شیشه را از رو پوشش میدهند است. و نوع دیگری از مولدینگ، مولدینگ زیر یا نوار زیر کار میگویند.

مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی نکته ای را که همیشه سعی کرده در ان حساسیت به خرج دهد این است که برای این چنین ماشین هایی که از شتاب زیادی برخوردار هستند از چسب های قوی همانند چسب پلی اوتان که در واقع باید بگوییم این چسب چسبی صنعتی بوده و در صنعت خودرو سازی هم از همین نوع چسب استفاده میکنند استفاده کند.

زیرا تجربه نشان داده که طبق گفته ی رانندگان کسانی که از چسب های متفرقه و یا اکواریوم معمولی دارد در زمان سرعت بیش از صدو بیست کیلومتر فشار هوای داخل اتاق به شیشه عقب منتقل میشود. و چسب های متفرقه تحمل چنین باری را ندارند. و شیشه عقب از اتاق جدا شده نه تنها خسارتی که به مالک خودرو وارد میشود سنگین است بلکه کسانی که در پشت سر این ماشین هستند شیشه به خودرو ی رانندگان دیگر برخورد میکند و خطر انحراف نیز وجود دارد.

قیمت شیشه عقب تالیسمان
شیشه عقب رنو تالیسمان

قیمت شیشه بغل رنو تالیسمان

شیشه های بغل رنو تالیسمان از جنس سکوریت میباشند. شیشه های این ماشین هم مانند خودرو های دیگر فرانسه از رنگ سبز سولار که بسیار رنگ زیبا و ضد اشعه یووی میباشند استفاده میشود. ظاهرا سبک تولید شرکت های خودرو سازی فرانسه بدین شکل بوده است که ، منتهی الیه پایین شیشه را با دو عدد مته سیزده سوراخ کرده و شیشه درب بر روی دو عدد ریلی که دارای دو گیره ی مناسب برای این کار میباشد نصب میشود.

شایان ذکر است که دو عدد مته ای که اشاره کردیم مرتبط به شیشه جلو میباشد و شیشه درب عقب به دلیل طول کمتر ان از یک ریل تیرک عمودی استفاده شده بنابراین شیشه درب عقب هم از یک مته استفاده میشود.

شیشه روستونی (لچکی) تالیسمان

در شیشه های رو ستونی همانطور که قبلا هم در خودرو های دیگر توضیح دادیم پیشنهاد مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی از انجایی که اصل بر کیفیت کار مباشد.شیشه اصلی باید برای رو ستونی در نظر بگیریم. و از شیشه های خالی و یا همان شیشه های بدون فریم تا انجا که میشود خودداری کنیم. بدین دلیل که شیشه رو ستونی عمدتا از فریم خشک و همچنین پرس با شیشه بوده در صورتی که بخواهیم شیشه اصلی نصب کنیم نیازی به نظافت یا همان نصب فریم کهنه نداریم.

سانروف تالیسمان

سانروف تالیسمان از سه تکه شیشه ثابت عقب و همچنین شیشه متحرک وسط و شیشه پنل جلو تشکیل میشود. پس میتوانیم تالیسمان را یک سقف پانوراما لقب دهیم که سقف ان از طرف از شیشه عقب تا شیشه جلو از سقف شیشه ای برخوردار است.

شیشه سانروف خودرو های طرح پانوراما یا خود پانوراما همیشه اسیب پذیر بوده و رانندگان باید حتی در جایی که خودرو خود را پارک میکنند باید این را در نظر بگیرند که به فرض مثال اگر زیر یک درخت کاج این نوع ماشین با این نوع سقف پارک باشد و یک کاج از ارتفاع حدودا سه متر در سرمای شدید و یا در گرمای شدید به ان اصابت کند میتواند شیشه را خورد کرده و هزینه های گزافی بین 20 میلیون تومان یا به طور مثال شیشه سقفی همچون lexus rx 350 2015 تا 60 میلیون تومان خسارت وارد کند.

اینه بغل رنو تالیسمان

شیشه اینه ی رنو تالیسمان معمولا تجربه میدهد که مصرف زیادی ندارد این موضوع دو دلیل میتواند داشته باشد دلیل اول قیمت بالای اینه تالیسمان رانندگان را بدین وا داشته است که احتیاط را در دستور کار خود قرار دهند و حتی خودرو های دیگر هم رعایت موضوع را کرده اند.

دلیل دوم طراحی ان به سبکی بوده است که اینه از اتاق به اندازه استاندارد خود بیرون است. ولی باید به شما بگوییم به هر حال همیشه ایینه اسیب پذیر بوده و شیشه اتومبیل عبدالهی اینه شما را تعویض میکند.

آینه بغل تالیسمان
آینه بغل تالیسمان

اینه وسط رنو نالیسمان

در متن شیشه جلو اتومبیل و دردسر های نصب برای نصابان شیشه اتومبیل و همکاران ما در سراسر کشور توضیح دادیم که اینه وسط تالیسمان و ادوات اطراف ان اعم از سنسور باران توده سنسور هوا چسب ژله سنسور و خود پایه اینه و پایه دوربین بین خطوط یا همان کانکت درایو در صورت تعویض شیشه جلو مجموع همه ی لوازم های اشاره شده باید از روی شیشه قبلی باز و بر روی شیشه جدید نصب شود.

شیشه جلو تالیسمان
تالیسمان

رنو تالیسمان – renault talisman

رنو تالیسمان ( یا تلیسمان ) یکی از جدیدترین محصولات شرکت رنو فرانسه ( Groupe Renault) است که در سال 95 توسط شرکت نگین خودرو در ایران عرضه می‌شود. قصد داریم در این مطلب نگاهی کوتاه به این سدان زیبای فرانسوی داشته باشیم.

شرکت رنو در سال ۲۰۱۶ سدان تالیسمان را به بازار معرفی کرد. این خودروی سدان در سگمنت D قرار دارد و در مدل های 2017 و 2018 در بازار ایران موجود می باشد.

شیشه عقب ، مانند سایر خودروهای دیگر سدان، دورمشکی و هیتردار می باشد. این نوع شیشه از نوع سکوریت می باشد و در اثر ضربه ناگهانی و یا سرما گرمای ناگهانی به ذرات خیلی ریز تقسیم می شود.

رنو تالیسمان خودروی خانوادگی بزرگ رنو است که در کشورهایی نظیر فرانسه و کره جنوبی تولید می شود . رنو تالیسمان روی پلتفرم CMF رنو طراحی شده و پیشرانه های مختلفی روی آن نصب شده که در ایران با نمونه 1.6 لیتری توربو وارد میشود.

مصرف سوخت ترکیبی این سدان خوش‌چهره، رقم   ۵.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است که مزیتی برای این خودرو محسوب می‌شود. رنو تالیسمان همچنین دارای استاندارد آلایندگی یورو ۶ است .

برخی مشخصات مهم فنی رنو تالیسمان :

رنو تالیسمان ، از موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم 1.6 توربو بهره می برد که قادر است 190 اسب بخار نیرو تولید کند. در این خودرو از گیربکس 7 سرعته دو کلاچه استفاده میشود و به حداکثر سرعت 237 کیلومتر بر ساعت می رسد. شتاب این خودرو: حدود 8 ثانیه است.

ابعاد خودرو :

طول :  4848 میلیمتر /  عرض :  2081 میلیمتر   /  ارتفاع :  1463 میلیمتر

برخی امکانات خودرو :

سقف پانوراما  ، شیشه سانروف برقی تالیسمان ، شیشه جلو مجهز به هدآپ ( HUD ) و سنسور باران ( rain sensor ) و سنسور نور ، دوربین 360 درجه ،  شیشه بالابر برقی جلو و عقب

قیمت فروش و نصب شیشه تالیسمان ، با توجه به نوسانات دلار و ارزش پول ایران، ثابت نیست و نیاز به استعلام تلفنی دارد. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.


خدمات شیشه اتومبیل

خدمات عبدالهی با توجه به سابقه خود در این زمینه برای رفاه حال مشتریان اقدام به واردات شیشه این خودرو کرده و نسبت به فروش و نصب شیشه اتومبیل به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.