منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه تالیسمان

شیشه درب تالیسمان

شیشه تالیسمان ، محصول سدان شرکت رنو فرانسه مورد نظر ما در این صفحه می باشد. شیشه جلو این خودرو سدان ، از نظر آپشنال در دو مدل است. مدل سنسور و دوربین دار که مربوط به مدل e3 این سدان فرانسوی می باشد و یک مدل نیز فقط سنسور باران ( rain sensor) که مروبط به مدل e2 این خودرو است.

برای قیمت و خرید و نصب شیشه تالیسمان و شیشه کولیوس تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

در بخش های قبل بار ها نام شیشه های لمینت و سکوریت را مشاهده کردید. حال که با انواع شیشه خودرو تالیسمان آشنا شدید، می خواهیم درمورد جنس این شیشه ها یعنی لمینت و سکوریت با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

نمونه تعویض شیشه جلو تالیسمان:

برای اطلاع از قیمت ها به دلیل بالا و پایین شدن قیمت دلار با ما تماس بگیرید.

  • 02177196143
  • 02177090652
  • 09358241824

تماس بگیرید .


شیشه جلو رنو تالیسمان

شیشه تالیسمان همانطور که قبلا هم اشاره شد، شیشه جلو این خودرو هم بصورت سنسور و دوربین دار است. و هم بصورت فقط سنسور دار تولید میشود. جنس شیشه از لمینت دورمشکی و تمام رنگی است. این شیشه ها در ایران نیز تولید میشود. ولی نمونه متفرقه چینی (البته با درجه کیفیت متفاوت) و حتی اروپایی هم موجود است.

قیمت شیشه جلو تالیسمان
قیمت شیشه جلو تالیسمان

قیمت شیشه جلو رنو تالیسمان

به جرعت میتوان گفت یکی از حساس ترین و پیچیده ترین نوع شیشه و همچنین چالش برانگیز ترین مدل شیشه برای نصابان ، شیشه اتومبیل شیشه جلو تالیسمان است . قصد داریم توضیح کاملی راجب این نوع شیشه و همچنین این متن که اشاره داشتیم یکی از پیچیده ترین شیشه ها میباشد. اطلاعاتی در اختیار همکاران و صاحبان این خودرو راجع به شیشه تالیسمان بگزاریم. شیشه جلوی این خودرو بدین دلیل سخت است.

شیشه-جلو-تالیسمان
شیشه-جلو-تالیسمان

تعویض شیشه رنو تالیسمان

که لوازم اینه ای و سنسور باران و همچنین دوربین بین خطوط یا همان کانکت درایو میگوییم. بر روی شیشه جلو همراه با یک پد زیر و یک فلاپ پوششی باید مانند پازلی انها را سری یا هماهنگ کرد که ما در قسمت زیر توضیحات بیشتر را خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد شیشه ماشین تالیسمان و تعمیر و تعویض آن با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمائید.

شیشه عقب تالیسمان
شیشه عقب تالیسمان

قیمت شیشه جلو تالیسمان

شیشه تالیسمان که در بیشتر موارد در شیشه های جلو خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. در این نوع شیشه ها دو لایه پی وی بی وجود دارد که این لایه ها خاصیت چسبندگی دارند. این خاصیت چسبندگی باعث می شود تا اگر شی خارجی به این شیشه ها برخورد کنند و یا در صورت بروز تصادف و حوادث های طبیعی، تکه های آن پخش نمی شوند و ثابت در جای خود باقی می مانند. چرا که این جنس شیشه ها باعث می شوند تا تکه های آن به هم بچسبند.

یکی از مهم ترین فواید و مزایای شیشه تالیسمان لمینیت این است که به دلیل اینکه تکه های آن پخش نمی شود،می توانند با هزینه کمتر نسبت به تعویض، تعمیر شوند. همچنین شیشه های لمینت با هیچ الماسی بریده نمی شوند. لازم به ذکر است که این نوع شیشه ها در برخی از خودرو های خارجی، در درب ها و در قسمت عقب هم به کار می روند.

برای مشاوره و اطلاع از قیمت شیشه تالیسمان حتما تماس بگیرید.

قیمت شیشه عقب تالیسمان
شیشه عقب رنو تالیسمان

شیشه عقب رنو تالیسمان

شیشه تالیسمان این شیشه از نوع گرمکن دار است. دور مشکی ، سکوریت نشکن، و کیفیت رنگ شیشه از جنس سولار شما میتوانید این شیشه را از شیشه اتومبیل عبدالهی تهیه و نصب کنید.

تعویض شیشه عقب رنو تالیسمان

شیشه تالیسمان شامل مولدینگ پوششی نمیشود. منظور ما از مولدینگ پوششی این است که مولدینگ یا همان نوار دور شیشه را از رو پوشش میدهند است. و نوع دیگری از مولدینگ، مولدینگ زیر یا نوار زیر کار میگویند.

مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی نکته ای را که همیشه سعی کرده در ان حساسیت به خرج دهد این است که برای این چنین ماشین هایی که از شتاب زیادی برخوردار هستند از چسب های قوی همانند چسب پلی اوتان که در واقع باید بگوییم این چسب چسبی صنعتی بوده و در صنعت خودرو سازی هم از همین نوع چسب استفاده میکنند استفاده کند.

شیشه-جلو-رنو-تالیسمان
شیشه-جلو-رنو-تالیسمان

چسب مخصوص تعویض شیشه اتومبیل

زیرا تجربه نشان داده که طبق گفته ی رانندگان کسانی که از چسب های متفرقه و یا اکواریوم معمولی دارد در زمان سرعت بیش از صدو بیست کیلومتر فشار هوای داخل اتاق به شیشه عقب منتقل میشود. و چسب های متفرقه تحمل چنین باری را ندارند. و شیشه عقب از اتاق جدا شده نه تنها خسارتی که به مالک خودرو وارد میشود سنگین است بلکه کسانی که در پشت سر این ماشین هستند شیشه به خودرو ی رانندگان دیگر برخورد میکند و خطر انحراف نیز وجود دارد.

قیمت شیشه عقب تالیسمان

شیشه تالیسمان گلس بعدی سکوریت است که این گلس ها در طی حرارت 600 الی 700 درجه سانتی گراد گرم شده و سپس سرد می شوند. بعد از اتمام ین فرایند مقاومت شیشه های سکوریت افزایش می یابد. هنگامی که شیشه های سکوریت مستحکم و مقاوم می شوند، می توانند وزن 40 کیلوگرمی را تحمل کنند.

شیشه-عقب-رنو-تالیسمان
شیشه-عقب-رنو-تالیسمان

و همچنین مقاومت شیشه تالیسمان 7 برابر افزایش می یابد. در صورت شکسته شدن شیشه های سکوریت درست برعکس شیشه های لمینت، قطعات آن خرد شده و پخش می شوند. این تکه ها آنقدر ریز هستند که بیشتر به خاک ریز شباهت دارند. از آنجایی که این نوع گلس ها کاملا برعکس شیشه های لمینت هستند، پس قابلیت ترمیم ندارند و در صورت شکستن آن ها شما چاه ای جز تعویض آن ها ندارید.

جهت خرید و تعویض شیشه های سکوریت می توانید با شیشه اتومیل عبدالهی تماس بگیرید. در شیشه اتومبیل عبدالهی، خدمات مختلف شیشه با به کار گرفتن افراد حرفه ای و کاربلد، استفاده از متریال با کیفیت و قطعات فابریک و اصل انجام می شود.

قیمت شیشه بغل رنو تالیسمان

شیشه های بغل رنو تالیسمان از جنس سکوریت میباشند. شیشه های این ماشین هم مانند خودرو های دیگر فرانسه از رنگ سبز سولار که بسیار رنگ زیبا و ضد اشعه یووی میباشند استفاده میشود. ظاهرا سبک تولید شرکت های خودرو سازی فرانسه بدین شکل بوده است که ، منتهی الیه پایین شیشه را با دو عدد مته سیزده سوراخ کرده و شیشه درب بر روی دو عدد ریلی که دارای دو گیره ی مناسب برای این کار میباشد نصب میشود.

شیشه بغل تالیسمان
شیشه بغل تالیسمان

شایان ذکر است که دو عدد مته ای که اشاره کردیم مرتبط به شیشه جلو میباشد و شیشه درب عقب به دلیل طول کمتر ان از یک ریل تیرک عمودی استفاده شده بنابراین شیشه درب عقب هم از یک مته استفاده میشود.

شیشه روستونی (لچکی) تالیسمان

در شیشه های رو ستونی همانطور که قبلا هم در خودرو های دیگر توضیح دادیم پیشنهاد مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی از انجایی که اصل بر کیفیت کار مباشد.شیشه اصلی باید برای رو ستونی در نظر بگیریم. و از شیشه های خالی و یا همان شیشه های بدون فریم تا انجا که میشود خودداری کنیم. بدین دلیل که شیشه رو ستونی عمدتا از فریم خشک و همچنین پرس با شیشه بوده در صورتی که بخواهیم شیشه اصلی نصب کنیم نیازی به نظافت یا همان نصب فریم کهنه نداریم.

سانروف تالیسمان

شیشه تالیسمان سانروف تالیسمان از سه تکه شیشه ثابت عقب و همچنین شیشه متحرک وسط و شیشه پنل جلو تشکیل میشود. پس میتوانیم تالیسمان را یک سقف پانوراما لقب دهیم که سقف ان از طرف از شیشه عقب تا شیشه جلو از سقف شیشه ای برخوردار است.

سانروف-تالیسمان
سانروف-تالیسمان

شیشه سانروف خودرو های طرح پانوراما یا خود پانوراما همیشه اسیب پذیر بوده و رانندگان باید حتی در جایی که خودرو خود را پارک میکنند باید این را در نظر بگیرند که به فرض مثال اگر زیر یک درخت کاج این نوع ماشین با این نوع سقف پارک باشد و یک کاج از ارتفاع حدودا سه متر در سرمای شدید و یا در گرمای شدید به ان اصابت کند میتواند شیشه را خورد کرده و هزینه های گزافی بین 20 میلیون تومان یا به طور مثال شیشه سقفی همچون lexus rx 350 2015 تا 60 میلیون تومان خسارت وارد کند.

اینه بغل رنو تالیسمان

شیشه اینه ی رنو تالیسمان معمولا تجربه میدهد که مصرف زیادی ندارد این موضوع دو دلیل میتواند داشته باشد دلیل اول قیمت بالای اینه تالیسمان رانندگان را بدین وا داشته است که احتیاط را در دستور کار خود قرار دهند و حتی خودرو های دیگر هم رعایت موضوع را کرده اند.

دلیل دوم طراحی ان به سبکی بوده است که اینه از اتاق به اندازه استاندارد خود بیرون است. ولی باید به شما بگوییم به هر حال همیشه ایینه اسیب پذیر بوده و شیشه اتومبیل عبدالهی اینه شما را تعویض میکند.

آینه بغل تالیسمان
آینه بغل تالیسمان
شیشه جلو تالیسمانشیشه عقب تالیسمان
شیشه درب تالیسمانشیشه روستونی تالیسمان
انواع شیشه تالیسمان

آینه وسط رنو نالیسمان

در متن شیشه جلو اتومبیل و دردسر های نصب برای نصابان شیشه اتومبیل و همکاران ما در سراسر کشور توضیح دادیم که اینه وسط تالیسمان و ادوات اطراف ان اعم از سنسور باران توده سنسور هوا چسب ژله سنسور و خود پایه اینه و پایه دوربین بین خطوط یا همان کانکت درایو در صورت تعویض شیشه جلو مجموع همه ی لوازم های اشاره شده باید از روی شیشه قبلی باز و بر روی شیشه جدید نصب شود.

شیشه جلو تالیسمان
تالیسمان

رنو تالیسمان – renault talisman

رنو تالیسمان ( یا تلیسمان ) یکی از جدیدترین محصولات شرکت رنو فرانسه ( Groupe Renault) است که در سال 95 توسط شرکت نگین خودرو در ایران عرضه می‌شود. قصد داریم در این مطلب نگاهی کوتاه به این سدان زیبای فرانسوی داشته باشیم.

شرکت رنو در سال ۲۰۱۶ سدان تالیسمان را به بازار معرفی کرد. این خودروی سدان در سگمنت D قرار دارد و در مدل های 2017 و 2018 در بازار ایران موجود می باشد.

شیشه عقب شیشه تالیسمان ، مانند سایر خودروهای دیگر سدان، دورمشکی و هیتردار می باشد. این نوع شیشه از نوع سکوریت می باشد و در اثر ضربه ناگهانی و یا سرما گرمای ناگهانی به ذرات خیلی ریز تقسیم می شود.

رنو تالیسمان خودروی خانوادگی بزرگ رنو است که در کشورهایی نظیر فرانسه و کره جنوبی تولید می شود . رنو تالیسمان روی پلتفرم CMF رنو طراحی شده و پیشرانه های مختلفی روی آن نصب شده که در ایران با نمونه 1.6 لیتری توربو وارد میشود.

مصرف سوخت ترکیبی این سدان خوش‌چهره، رقم   ۵.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است که مزیتی برای این خودرو محسوب می‌شود. رنو تالیسمان همچنین دارای استاندارد آلایندگی یورو ۶ است .

فضای داخلی رنو تالیسمان

داخل کابین این خودرو با فضایی متفاوت از فضای داخل آن طراحی شده است. در طراحی ظاهری این خودرو خشونت و جاذبه های اسپرتی پر رنگ تر مشاهده می شود اما در فضای داخلی آن بیشتر لوکس و لاکچری می باشد. البته لازم به ذکر است که فرم غریبک فرمان و نشانگر های پشت آمپیر کمی شور و هیجان را اضافه کرده اند.

فضای-داخلی-تالیسمان
فضای-داخلی-تالیسمان

اما کنسول میانی آن، یک نمایشگر عمودی دارد که در کنار خطوط ساده و منطقی ای دارد، اما ما را یاد خودرو های لاکچری ولوو می اندازند. از نظر ارگونومی هم می توان گفت همه چیز کاملا عالی سر جای خوبی قرار گرفته است. هر چند عادت کردن به تنظیمات نمایشگر مرکزی کمی نیاز خواهد داشت. در حقیقت می توان گفت که کار کلید های زمخت عادی راحت تر از صفحه لمسی می باشد.

البته شرکت رنو تلاش کرده است با یک برنامه ریزی کاربر پسند این مشکل را تا حد کاهش دهند. همچنین آپشن ها دیگری مانند هد آپ، سقف پانورما و ماساژوذ در کنار کیفیت مطلوب اکثر قسمت ها توانسته حس بهتری در داخل کابیم به افراد منتقل می کند. همچنین از لحاظ فضا سازی هم صندلی های جلو بسیار عالی می باشد.

اما اگر بخواهیم صندلی های عقب آن را با رقبایش مقایسه کنیم، فضای کمتر در اختیار خریداران خودروقرار می دهد. البته این فضا آنقدر کم نیست که باعث اذیت و آزارتان شود. خصوص در صندوق عقب این خودرو محفظه ای وجود دارد که بسیار بزرگ و کار آمد می باشد که برای سفر های خانوادگی کاملا مناسب است.

برخی مشخصات مهم فنی رنو تالیسمان :

رنو تالیسمان ، از موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم 1.6 توربو بهره می برد که قادر است 190 اسب بخار نیرو تولید کند. در این خودرو از گیربکس 7 سرعته دو کلاچه استفاده میشود و به حداکثر سرعت 237 کیلومتر بر ساعت می رسد. شتاب این خودرو: حدود 8 ثانیه است.

ابعاد خودرو :

طول :  4848 میلیمتر /  عرض :  2081 میلیمتر   /  ارتفاع :  1463 میلیمتر

خودروسازان فرانسوی با شرکت های کشورمان همکاری نزیدی داشته اند و با وجود تمامی حرف و حدیث هایی که در خصوص اصطحلاک بیشتر و بد عهدی آن ها در زمان تحریم ها بیان می شود، محصولات زیادی را به بازار کشور ایران عرضه کرده اند. حتی می توان گفت که بخش بزرگی از چرخ صنعت خودروسازی کشور با استفاده از تولیدات فرانسوی چرخیده است. اما با این وجود برند های این کشور هیچ وقت در برابر تاثیرات بازار خودرو های نیمه لوکس موفق نبوده اند و بار ها مغلوب رقبای ژاپنی و کره ای خود شده اند.

اما باری دیگر رنو تلاش خود را کرده است که با ارائه یک خودرو جذاب و متفاوت شرایط را به سود خود تغییر دهد. هنگامی که این خودرو عرضه شد، موفقعیت آن قابل پیش بینی بود اما متاسفانه با شروع تحریم های مجدد، برند رنو از کشور خارج شده و تنها تعداد کمی از نسل های آن در کشور ماندند.

جهت تعمیر جلوبندی خودرو می توانید به تعمیر جلوبندی اتورگلاژ مراجعه کنید.

تاریخچه تالیسمان

تالیسمان  به جرات می توان گفت خوش قیافه ترین محصول رنو محسوب می شود اما تنها برگ برنده آن نمی باشد. بلکه نکات بی شماری دیگری هم وجود دارند که خریداران را به خود جذب می کنند. مزایای این خودرو شامل پیشرانه قدرتمند پرشتاب و کم مصرف، امنیت بسیار خوب، آپشن های کافی و لذت راننده مناسب هستند.

وجهه متفاوتی در مقایسه با محصولات کره ای بازارمان وجود داشته و این موضوع برای افرادی که تنوع طلب هستند و یا افرادی که به دنبال خودرو خاص هستند، مناسب است. با این وجود نباید از مشکلات آن نیز چشم پوشی کرد. اولین و مهم ترین مورد پیشرانه توربو با بوست نسبتا بالا می باشد که حساسیت بیشتری نسبت به کیفیت بنزین از خودش نشان می دهد. این موضوع درسر و هزینه بیشتری به دنبال دارد.

علاوه بر این مدل های وارد شده به کشور از سیستم تعلیق نیمه مستقل برای عقب استفاده نموده اند که ترکیب آن با لاستیک های فاق کوتاه به سواری خشک منتهی شده است. البته ارگونومی مناسب صندلی ها و سکوت قابل قبول کابین در کنار جذابیت های داخلی تا  حدودی روی این قطعه ضعف سرپوش گذاشته اند اما با این وجود هنوز هم نمی شود نماینده رنو را از نظر راختی با خودرو هایی همچون تویوتا کمری قابل قیاس دانست.

برخی امکانات خودرو :

سقف پانوراما  ، شیشه سانروف برقی تالیسمان ، شیشه جلو مجهز به هدآپ ( HUD ) و سنسور باران ( rain sensor ) و سنسور نور ، دوربین 360 درجه ،  شیشه بالابر برقی جلو و عقب

قیمت فروش و نصب شیشه تالیسمان ، با توجه به نوسانات دلار و ارزش پول ایران، ثابت نیست و نیاز به استعلام تلفنی دارد. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.


خدمات شیشه اتومبیل

خدمات عبدالهی با توجه به سابقه خود در این زمینه برای رفاه حال مشتریان اقدام به واردات شیشه این خودرو کرده و نسبت به فروش و نصب شیشه اتومبیل به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.قیمت شیشه جلو تالیسمان چقدر است ؟

قیمت شیشه جلو تالیسمان به دلیل نوسانات بازار متغیر است تماس بگیرید. 02177196143

تعویض شیشه تالیسمان چقدر زمان میبرد ؟

نصب اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

نصب درب منزل هم دارید ؟

بله ، در صورت نیاز نصب در محل هم انجام میشود.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *