منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه توسان ix35

قیمت شیشه عقب توسان 2015

شیشه توسان ix35 ، محصول شاسی بلند خوش فروش هیوندای در این مقاله میخواهیم راجع به شیشه جلو توسان ix35 صحبت کنیم. و خودروی مد نظر ما در این صفحه خواهد بود. hyundai tucson شاسی بلند محبوبی در ایران است که از مدل 2007 تا 2017 در بازار دسته دو قابل معامله می باشد.


برای اطلاع از قیمت شیشه توسان ix35 و نصب شیشه توسان با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .


نمونه تعویض شیشه توسان ix35 در شیشه اتومبیل عبدالهی :

برای اطلاعات بیشتر با زدن دکمه تماس با ما در ارتباط باشید.

شیشه جلو توسان ix35

همانطور که پیشتر اشاره شد، شیشه جلو این خودرو با آپشن های متنوع ارائه شده که بسته به فول آپشن بودن یا لو آپشن بودن خودرو دارد. در مدل لو آپشن تک دیفرانسیل فقط شاهد پایه آینه روی شیشه هستیم. و در مدل فول آپشن ، دوربین ، سنسور باران و هیتر روی شیشه جلو نصب می شود.

برای اطلاع از قیمت شیشه هیوندا توسان tl 2017 و شیشه جلو توسان 2008 به دیگر صفحات ما مراجعه کنید.

شیشه توسان ix35
شیشه توسان ix35

در مدل نیم فول، سنسور باران ( بدون دوربین ) روی شیشه قرار دارد. در صورت شکستن شیشه توسان ix35 خود به ما اعتماد کنید ما به هیچ یک از اپشن های شیشه شما اسیب نمیرسانیم و شما میتوانید از همان اپشن هایی که روی شیشه قبلی خود داشتید در صورتی که بر اثر شکستن از قبل اسیب ندیده باشد بر روی شیشه جدید استفاده کنید.

و اما در صورت انتخاب خرید شیشه های اصلی معمولا همه ی اپشن ها از قبل بر روی شیشه خریداری شده نصب است.

شیشه جلو ix35 توسان 2008 تا 2010

شیشه توسان ix35 در مدل های مختلف متفاوت است.یعنی از 2008 تا 2010 یک سبک طراحی شده است و از 2010تا 2014 یک سبک و 2015 تا 2017 نیز به یک سبک دیگر .حالا چرا این اطلاعات را در اختیار شما قرار دادیم؟زیرا شما با ذکر نوع مدل و سال بتوانید قیمت دقیق را از ما دریافت کنید.

شیشه جلو توسان 2016
شیشه توسان

قیمت شیشه جلو توسان ix35

تمامی این شیشه توسان ix35 ، با آپشن های متنوع ، توسط شرکت های داخلی همچون شرکت آسیا شیشه ، تولید و عرضه شده اند که با توجه به قیمت ، کیفیت مطلوبی دارند و نسبت به نمونه های وارداتی مقرون به صرفه می باشند. نمونه متفرقه چینی و حتی اصلی کره نیز در سبد فروش مجموعه ی ما قرار گرفته است.

شیشه عقب توسان ix35

شیشه عقب توسان ای ایکس 35 یا ix35، در شیشه اتومبیل عبدالهی به صورت تکی و عمده همراه با نصب شیشه عقب توسان ix35 انجام میپذیرد. این شیشه عقب ix35 از لحاظ ظاهری به صورت دورمشکی و دارای خطوط گرمکن (هیتر) میباشد. این شیشه دارای سوراخ برفپاککن است. این شیشه رنگ سولار دارد و به صورت سبز رنگ میباشد.

شیشه عقب توسان ix35
شیشه عقب توسان ix35

قیمت شیشه عقب توسان ix35

شیشه عقب توسان ix35، هم در بازار ایران به صورت چینی و هم به صورت شیشه عقب اصلی ix35 موجود میباشد. برای خرید این شیشه از شیشه اتومبیل عبدالهی میتوانید با توجه به بودجه خود خرید کنید.

قیمت شیشه عقب توسان ix35
قیمت شیشه عقب توسان ix35

انواع شیشه توسان ix35

انواع شیشه توسان 2008-2010
انواع شیشه توسان ix35
انواع شیشه توسان 2015-2017
انواع شیشه توسان
شیشه-جلو-توسان
شیشه-جلو-توسان

شیشه درب توسان ix35

شیشه بغل توسان ix35، شیشه درب توسان ix35 این شیشه به صورت سبز رنگ میباشد. شیشه درب توسان ix35 به صورت چینی و ایرانی و اصلی قابل خرید و نصب در شیشه اتومبیل عبدالهی میباشد نمونه شیشه اصلی توسان ix35 در شیشه اتومبیل عبدالهی در تصویر زیر:

قیمت شیشه درب توسان ix35
قیمت شیشه درب توسان ix35

شیشه ساندروف توسان ix35

شیشه توسان ix35 در سقف نیز از شیشه سانروف پاناروما سه تیکه استفاده شده است. شیشه در جلو این اتومبیل یک تکه می باشد و درب عقب آن نیز فاقد شیشه لچکی است. در کابین عقب از شیشه روستونی کوچک استفاده شده که تقریبا مثلثی شکل است.

آینه بغل توسان tl تاشو برقی و راهنما دار است.

شیشه روستونی ix35

اصطلاحا به روستونی رو گلگیری نیز می گویند.رو ستونی توسان دارای فریم و یا زه تزئینی می باشد. در اصل اصطلاح صحیح آن شیشه کابین و یا شیشه روستونی است.

شیشه روستونی ix35 دارای فریم میباشد. شیشه روستونی ای ایکس 35 دور مشکی است.

شیشه روستونی توسان ix35
شیشه روستونی توسان ix35

انواع شیشه هیوندا توسان ix35

همانطور که در تصویر ذیل مشاهده می فرمایید شیشه توسان ix35 ، شیشه عقب ix35 از جنس سکوریت ، دورمشکی و دارای برف پاککن و هیتر می باشد . این شیشه هم به صورت دودی سولار و هم سبز رنگ موجود است. بهتر است این شیشه بصورت اصلی و فابریک کره تهیه و نصب شود. زیرا در مقایسه با شیشه های متفرقه ، از نظر کیفیت شیشه و هیتر بسیار متفاوت می باشند.

قیمت شیشه توسان ix35

شیشه ix35 نیز مانند سایر ماشین های خارجی و وارداتی هم اصلی دارد و هم فرعی.شناخت آن بستگی به مهارت شما دارد و داشتن اطلاعات کافی،اما مشاوران ما در عبداللهی گلس می توانند به شما در این زمینه راهنمایی کنند.لازم به ذکر است که نمونه ایرانی شیشه توسان نیز از کیفیت عالی برخوردار است و علت گران تر بودن آن صرفا به علت گمرک و هزینه های گزاف گمرکی است.

عبدالهی-گلس-1
شیشه عقب ix35

همانطور که که شما خودروی توسان را در امارات و یا کشور خودش می توانید ارزان تر تهیه کنید اما در ایران تقریبا دو یا سه برابر باید برای آن هزینه کنید. شیشه نیز به همین صورت است زمانی که شیشه در دبی خریداری می شود هزینه آن نسبتا معقول است اما به گمرکی ایران که می رسد متاسفانه به قدری هزینه گمرک بالا است که قیمت برای شخص نیز بالا می رود.

اما چون شیشه نیز از موارد مصرفی به حساب می آید شما میتوانید از شیشه درجه یک ایرانی استفاده کنید تا هزینه کمتری نسبت به اصلی پرداخت کنید.

هیوندای توسان / hyundai tucson

هیوندای توسان، یکی از محبوب‌ترین کراس اورهای بازار ایران است. در این صفحه قصد داریم نگاهی مختصر به این محصول جدید شاسی بلند کره ای داشته باشیم. توسان در بازار ایران در سه دسته کلی قرار میگیرد. مدل 2007 الی 2010 ، مدل 2011 الی 2015 که بنام مدل ix35 معروف است و مدل 2016 الی 2017 که در این صفحه مدنظر ما می باشد.

نسل سوم توسان با مدل ها و امکانات متفاوت وارد بازار شده است. بصورت تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل و همچنین به صورت فول آپشن و یا لو آپشن .

قیمت شیشه عقب توسان ix35
قیمت شیشه عقب توسان ix35

برخی مشخصات مهم فنی توسان نسخه 2017 :

نسخه 2016 این خودرو از یک پیشرانه‌ی 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور ۲ لیتر تنفس طبیعی بهره می برد که قادر است حداکثر 164 اسب بخار در 6200 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 204 نیوتن در 4000 دور در دقیقه نیرو تولید کرده و توسط گیربکس 6 سرعته اتوماتیک به چهار چرخ انتقال دهد. نسخه جدید توسان روی خط تولید کرمان موتور قرار گرفته و توسط این شرکت ایرانی مونتاژ و ارائه می گردد.

 • حداکثر سرعت : 180 کیلومتر بر ساعت
 • شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت : 11.5 ثانیه
 • حجم باک سوخت : 62 لیتر
 • مصرف سوخت ترکیبی : 8.5 لیتر

قیمت شیشه روستونی ix35

این خودرو فاقد شیشه لچکی است.

همانطور که در مقاله های دیگرمان گفتیم در مورد شیشه خودرو باید بگوییم که در صورت نیاز به شکستن شیشه خودرو به هر دلیل و یا در اثر تصادفات و شکستگی شیشه در اثر تصادفات لطفا به شیشه روستونی اسیب نزنید.

زیرا موجودی و قیمت شیشه روستونی با نسبت به دیگر شیشه ها کمتر است و ممکن است در تعویض شیشه روستونی خود به مشکل بر بخورید.

ارسال شیشه اتومبیل

ما در شیشه اتومبیل عبدالهی به سراسر ایران ارسال داریم یعنی اگر در شهر خود این شیشه و یا هر شیشه ای را پیدا نکردید ما برای شما شیشه اتومبیلتان را ارسال میکنیم.

ابعاد خودرو :

طول خودرو : 4475 میلیمتر / عرض خودرو : 1850 میلیمتر / ارتفاع خودرو : 1655 میلیمتر

توسان 2017

تعویض شیشه ix35

نصب شیشه جلو توسان با چسب پلی یورتان اصلی انجام می شود که در مدت چند ساعت محدود باعث آببندی صحیح شیشه خواهد شد. مشتریان عزیز دقت داشته باشند که تجربه نصاب در کنار استفاده از ابزار مناسب و چسب اصلی کمک بسزایی در نصب و آب بندی شیشه ماشین شما خواهد داشت.


تعویض و ترمیم شیشه توسان ix35

، شیشه جلو ix35 ، لمینت و بالا رنگی می باشد. در مدل فول این خودرو، شیشه جلو دارای سنسور باران نیز می باشد ولی در ایران اکثرا شیشه جلو این خودرو سنسور باران ندارد و دارای پایه آینه و هیتر می باشد.

شیشه این خودرو در ایران توسط شرکت هایی چون اسیا شیشه و امید اصفهان تولید و ارائه شده است. این شیشه، وارداتی تولید چین و اصلی کره نیز در دسترس مشتریان عزیز می باشد ولی نمونه های ایرانی قیمت به مراتب پایین تر دارند.

شیشه جلو توسان ۲۰۱۴
شیشه جلو توسان ۲۰۱۴

مشخصات فنی هیوندای توسان IX 35:

از نظر فنی : توسان ix35 دارای موتور 4 سیلندر با حجم 2.4 لیتر و تنفس طبیعی، با حداکثر قدرت 177 اسب بخار و گیربکس 6 دنده اتومات تیپ ترونیک می باشد. این خودرو دو دیفرانسیل است و حداکثر 190 کیلومتر بر ساعت سرعت دارد.

ابعاد خودرو : طول : 4410 میلیمتر ، عرض : 1820 میلیمتر ، ارتفاع 1655 میلیمتر

خدمات شیشه اتومبیل عبداللهی

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

 • خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل
 • تعمیر کلید شیشه بالابر
 • تعویض کلید شیشه بالابر 
 • تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو 
 • تعمیر و تعویض آینه بغل 
 • فروش و نصب شیشه آینه بغل
 • ترمیم شیشه جلو اتومبیل 
 • تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف
 • و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

تمام سعی و تلاش ما بر این است که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.


قیمت شیشه هیوندا ix35 چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت و موجودی تماس بگیرید 02177196143

تعویض شیشه ix35 چقدر زمان میبرد ؟

نصب شیشه اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

‫5 نظر

 • خیلی ممنون بابت سایت عالی و بسیار جالبتون
  ارسال محصول به شهرستان هم دارید یا به صورت نمایندگی کار می کنید؟

 • ترجمه مقاله گفت:

  محتوای سایت کامل و مفید است امیدوارم در کارتون موفق باشید.

 • سل گفت:

  مطالبتون به جا و عالی بود

 • سپاس از وبسایت عالیتون

 • محمد صادق مهاجر گفت:

  سلام قیمت شیشه جلو هیوندا توسان 2016 ند هست

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *