منوی دسته بندی
تماس با ما

Category: شیشه ماشین

شیشه تیگو 8

شیشه تیگو 8 پرو در این مقاله میخواهیم به انواع شیشه تیگو 8 موجود در بازار بپردازیم این خودرو که به نام چری تیگو 8 پرو معروف است. شیشه اتومبیل عبدالهی به روزترین و مجرب ترین کادر نصب شیشه اتومبیل را دارد. برای اطلاعات بیشتر از شیشه تیگو 8 پرو در ادامه با ما همراه باشید.

مطالعه این مقاله
فروش و نصب شیشه 207
شیشه ماشین

شیشه 207

شیشه 207 انواع شیشه این خودرو در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است ، برای اطلاعات بیشتر راجع به شیشه 207 و خودرو 207 با ما همراه باشید. خودرو 207 از سال 2010 در فرانسه تولید شد و در سال 2012 خودرو 208 جایگزین این خودرو شد.

مطالعه این مقاله

شیشه KMC

در این مقاله میخواهیم راجع به شیشه کی ام سی و انواع آن نحوه خرید شیشه kmc قیمت شیشه کی ام سی صحبت کنیم. kmc نام خودرویی ساخت کشور چین است که جزو سری جک محسوب میشود. این خودرو کی ام سی k7 کراس اوور از سال 99 توسط کرمان موتور راهی بازار ایران شد.

مطالعه این مقاله
شیشه ام جی gt
شیشه ماشین

شیشه ام جی gt

خودرو قطعات مختلفی دارد این قطعات شامل جلوبندی، زیر بندی، آینه خودرو و شیشه آن هستند. این شیشه در قسنت جلو، عقب و درب های جلو و عقب خودرو ها وجود دارد. همچنین در برخی از خودرو ها نیز شیشه لچکی، روستونی و سانروف قرار داده شده اند. شیشه خودرو ها معمولا از دو جنس سکوریت و لمینت ساخته می شوند. در ادامه در مقاله شیشه ام جی gt می خواهیم درمورد شیشه های این خودرو با شما صحبت کنیم و هر کدام را به صورت کامل شرح دهیم. پس از صفحه خارج نشوید و تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مطالعه این مقاله