منوی دسته بندی
تماس با ما

پارس خودرو

محصولات پارس خودرو:

شرکت پارس خودرو ، نام شرکت خودروسازی ایرانی است که در سال ۱۳۳۵ هجری شمسی به عنوان یک شرکت تولیدی و بازرگانی در زمینه اتومبیل‌های جیپ فعالیت خود را آغاز و از آن دوران تاکنون اقدام به تولید و مونتاژ انواع خودروهای سواری و دو دیفرانسیل در ایران نموده است.

شرکت پارس در سال ۱۳۳۵، با نام شرکت «جیپ» تأسیس شد و با واردات و فروش اتومبیل‌های جیپ ویلیز و قطعات یدکی آن فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت ،  در سال ۱۳۳۸ مونتاژ انواع اتومبیل‌های جیپ را در ایران شروع کرد و در ادامه، در سال ۱۳۴۵ تولید اتومبیل‌های آریا و شاهین (رامبلر) را آغاز نمود.

6048@Jnc9NTAwJm1oPTUwMA--
pic35-38
pic47-57

در سال ۱۳۵۲ شرکت موتور جک تأسیس و کلیه دارایی‌ها و تعهدات شرکت جیپ به این شرکت منتقل شد. درهمین سال نام شرکت موتور جک به شرکت جنرال موتورز ایران  و در سال ۱۳۵۹ به «خودروسازی ایران» و سپس در همان سال به نام «پارس خودرو» تغییر یافت. در حال حاضر،شرکت سایپا با در اختیار داشتن ۸۵٪ درصد از سهام پارس ، بزرگترین سهام‌دار آن به‌ شمار می‌آید.

پارس خودرو هم‌اکنون در زمینه فروش و مونتاژ چند مدل محدود از شرکت‌های خودروسازی نیسان، رنو و برلیانس چین فعالیت می‌کند.

3

برای آَشنایی بیشتر با محصولات پارس خودرو روی هر یک از تصاویر کلیک بفرمایید:


فروش شیشه نیسان / Nissan:

انواع نیسان را مشاهده میکنیم:

فروش شیشه رنو / Renault:

نگاهی بیاندازیم به انواع رنو

فروش شیشه برلیانس / Brilliance:

نگاهی اجمالی به انواع برلیانس

شیشه ون / van:

شیشه ون هایس

خدمات شیشه اتومبیل سیار این امکان را دارد که، در زمینه ی فروش انواع شیشه های محصولات پارس خودرو ، به مشتریان عزیز خدمات ارائه نماید.

در ضمن، مرکز شیشه اتومبیل مفتخر است، خدمات تخصصی از جمله : ترمیم و رفع ترک شیشه جلو اتومبیل، دودی کردن شیشه اتومبیل و تعمیر شیشه بالابر انواع خودروهای پارس خودرو را نیز به مشتریان عزیز و گرامی ارائه دهد.

 تمام سعی و تلاش ما  بر این است  که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.