پارس خودرو

محصولات پارس خودرو:

شرکت پارس خودرو ، نام شرکت خودروسازی ایرانی است که در سال ۱۳۳۵ هجری شمسی به عنوان یک شرکت تولیدی و بازرگانی در زمینه اتومبیل‌های جیپ فعالیت خود را آغاز و از آن دوران تاکنون اقدام به تولید و مونتاژ انواع خودروهای سواری و دو دیفرانسیل در ایران نموده است.

شرکت پارس خودرو در سال ۱۳۳۵، با نام شرکت «جیپ» تأسیس شد و با واردات و فروش اتومبیل‌های جیپ ویلیز و قطعات یدکی آن فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت ،  در سال ۱۳۳۸ مونتاژ انواع اتومبیل‌های جیپ را در ایران شروع کرد و در ادامه، در سال ۱۳۴۵ تولید اتومبیل‌های آریا و شاهین (رامبلر) را آغاز نمود.

6048@Jnc9NTAwJm1oPTUwMA--
pic35-38
pic47-57

در سال ۱۳۵۲ شرکت موتور جک تأسیس و کلیه دارایی‌ها و تعهدات شرکت جیپ به این شرکت منتقل شد. درهمین سال نام شرکت موتور جک به شرکت جنرال موتورز ایران  و در سال ۱۳۵۹ به «خودروسازی ایران» و سپس در همان سال به نام «پارس خودرو» تغییر یافت. در حال حاضر،شرکت سایپا با در اختیار داشتن ۸۵٪ درصد از سهام پارس خودرو، بزرگترین سهام‌دار آن به‌ شمار می‌آید.

پارس خودرو هم‌اکنون در زمینه فروش و مونتاژ چند مدل محدود از شرکت‌های خودروسازی نیسان، رنو و برلیانس چین فعالیت می‌کند.

3

برای آَشنایی بیشتر با محصولات پارس خودرو روی هر یک از تصاویر کلیک بفرمایید:


فروش شیشه نیسان / Nissan:

فروش شیشه رنو / Renault:

فروش شیشه برلیانس / Brilliance:

شیشه ون / van:

شیشه ون هایس

خدمات شیشه اتومبیل سیار این امکان را دارد که، در زمینه ی فروش انواع شیشه های محصولات پارس خودرو ، به مشتریان عزیز خدمات ارائه نماید.

در ضمن، مرکز شیشه اتومبیل مفتخر است، خدمات تخصصی از جمله : ترمیم و رفع ترک شیشه جلو اتومبیل، دودی کردن شیشه اتومبیل و تعمیر شیشه بالابر انواع خودروهای پارس خودرو را نیز به مشتریان عزیز و گرامی ارائه دهد.

 تمام سعی و تلاش ما  بر این است  که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

Comments are closed.