منوی دسته بندی
تماس با ما

قیمت شیشه دنا پلاس

قیمت شیشه دنا پلاس متغیر است و این محصول سدان، شرکت ایران خودرو در این صفحه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. شیشه جلو دنا پلاس ، از جنس لمینت ، دور مشکی تمام رنگ و فاقد آپشن خاص همچون سنسور باران است. این شیشه تنها پایه آینه دارد.


دنا پلاس – dena plus

قیمت شیشه جلو دنا پلاس
قیمت شیشه جلو دنا پلاس

قیمت شیشه جلو دنا

همانطور که قبلا هم اشاره شد، شیشه جلو این خودرو ساده است و آپشن خاصی ندارد. این شیشه از هر نظر با شیشه جلو سمند و دنا معمولی یکسان است. شیشه جلو دنا توسط شرکت های متعددی برای بازار یدک تولید و عرضه می شود. بطور مثال : شرکت شیشه اتومبیل بهنور ، گیلان ، امید و ونوس

قیمت شیشه عقب دنا پلاس
قیمت شیشه عقب دنا پلاس

قیمت شیشه عقب دنا پلاس

شیشه عقب این خودرو از جنس سکوریت ، دور مشکی سبز رنگ و دارای خطوط گرمکن است. این شیشه نیز توسط شرکت هایی همچون شرکت شیشه بهنور تولید و عرضه می شود. این شیشه بصورت سولار تولید می شود.

قیمت شیشه درب دنا
قیمت شیشه درب دنا

شیشه سانروف دنا پلاس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می فرمایید ، شیشه های بغل این خودرو شامل : شیشه درب جلو ، شیشه درب عقب و شیشه لچکی است. این شیشه ها از جنس سکوریت سبز رنگ و سولار هستند. البته شیشه دودی سولار نیز در سبد فروش قرار گرفته است.

قیمت شیشه سانروف دنا پلاس
شیشه سانروف دنا پلاس
شیشه لچکی دنا پلاس
شیشه لچکی دنا پلاس

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر دنا پلاس ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل دنا پلاس، فروش و نصب شیشه آینه بغل دنا پلاس  ،   ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف دنا پلاس  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفت =