منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه رانا

شیشه رانا شاخص

برای اطلاع از قیمت شیشه رانا و شیشه جلو رانا با ما در این مقاله همراه باشید ، شیشه اتومبیل عبدالهی با بیش از 3 دهه تجربه تعویض فروش و نصب شیشه اتومبیل در شرق تهران افتخار این را دارد که در صورت شکستگی شیشه اتومبیل شما با مشاوره رایگان به شما در تعویض شیشه اتومبیلتان کمک کند.


برای اطلاع از موجودی کالا و قیمت شیشه رانا و رانا پلاس با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه جلو رانا و رانا پلاس

شیشه رانا ، بسیار پیش میاید که در تصادفات جاده ای و سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل شما دچار اسیب شود. در این شرایط احتمالا شما عزیزان به فکر تعویض شیشه رانا خود میافتید.

شیشه جلوی رانا به صورت شیشه لمینیت[ نشکن ] ساخته شده است و به صورت دور مشکی میباشد . این شیشه به صورت اصلی خود شرکت ایران خودرو و شیشه متفرقه ایرانی میباشد.

برای اطلاعات بیشتر راجع به شیشه دنا پلاس با ما تماس بگیرید.

شیشه-جلو-رانا-2
شیشه-جلو-رانا-2

قیمت شیشه جلو رانا و [ رانا + ]

برای اطلاع از قیمت شیشه رانا و قیمت شیشه رانا پلاس با ما تماس بگیرید، تا با مشاوره رایگان بهترین شیشه اتومبیل رانا را برای خود انتخاب کنید.

شیشه عقب رانا و رانا +

شیشه عقب خودرو های مونتاژ ایران معمولا به صورت شیشه سکوریت ساخته میشود که شیشه عقب رانا و شیشه عقب رانا پلاس نیز از این قاعده مستثنی نیست. شیشه رانا دور مشکی است و دارای خطوط هیتر [ گرمکن ] میباشد.

شیشه-عقب-رانا-پلاس
شیشه-عقب-رانا-پلاس

قیمت شیشه عقب رانا

متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت دلار قیمت شیشه عقب رانا و قیمت شیشه عقب رانا پلاس قابل درج نمیباشد. برای اطلاع از قیمت شیشه عقب رانا با ما تماس بگیرید.

شیشه درب رانا

شیشه درب رانا پلاس شیشه رانا پلاس به صورت سکوریت ساخته شده است. و گاهی اوقات پیش میاید که خیلی از شیشه های درب خودرو ها به صورت شیشه دودی و یا شیشه سولار ساخته میشوند که در رانا شیشه بی رنگ استفاده میشود.

شیشه-درب رانا
شیشه-درب رانا

قیمت شیشه درب رانا پلاس [Rana Plus]

برای اطلاع از قیمت شیشه درب رانا به علت نوسانات بازار با ما تماس بگیرید در عبدالهی گلس کمترین اجرت نصب گرفته میشود و تمامی قیمت ها با اجرت نصب به شما گفته میشود.

قیمت شیشه جلو رانا پلاس چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت شیشه رانا پلاس با ما تماس بگیرید.

تعویض شیشه رانا چقدر زمان میبرد ؟

تعویض اصولی شیشه اتومبیل بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *