منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه پراید

شیشه جلو پراید

شیشه پراید ، به جرات پایینترین قیمت را بین شیشه خودروهای دیگر دارد. شیشه جلو از جنس لمینت و به صورت تمام رنگ و یا بالارنگی ارائه می شود. در ایران شرکت های مختلفی مانند سایپا شیشه ، آسیا شیشه ، بهنور و … شیشه های این خودرو را تولید و روانه بازار می کنند.


تعویض شیشه پراید با بهترین قیمت و کیفیت در شیشه اتومبیل عبدالهی

برای اطلاع از قیمت شیشه جلو 206، شیشه اتومبیل عبدالهی به دیگر صفحات ما مراجعه کنید.

تماس بگیرید .

جهت اطلاع از قیمت با شماره های 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

قیمت شیشه پراید با نصب

در شیشه اتومبیل عبدالهی اجرت نصب بسیار ناچیزی از شما دریافت میکنیم زیرا در عبدالهی گلس فروش و نصب انبوه انجام میشود و شما عزیزان نگران هزینه نصب شیشه اتومبیل خود نباشید.

قیمت شیشه جلو پراید در سال 140216/000/000ريال
بهترین مارک شیشه پراید **قیمت ها با اجرت نصب میباشد**
آخرین قیمت شیشه پراید

قیمت شیشه جلو پراید

شیشه جلوی پراید از سال های دور جزئی از کالای شیشه اتومبیل بوده که قیمت در آن با حساسیت های زیادی هم از نظر تولید کنندگان این کالا که مدعی هستند برای تولید کننده صرفه اقتصادی نداردهم از نظر بنک داران یا همان نمایندگان فروش کارخانجات بر این نکته اسرار دارند که مخصوصا شیشه جلوی پراید از کالا های کم سود برای ما می باشد.

شیشه جلو پراید
شیشه جلو پراید

شیشه جلو پراید

همانطور که در متن بالا اشاره شد از سال های اوایل دهه 70 بود که پراید یکی از اتومبیل های با تیراژ بالا در خط تولید در دستور مونتاژ و یا تولید سایپا قرار گرفت.از آنجایی که پراید یکی از ماشین های مصرف بازار و قیمت آن همیشه با حساسیت بازار بود،لوازم یدکی و شیشه پراید هم از این قاعده مستثنی نبود.

تعویض شیشه جلو پراید

می خواهیم اشاره ای داشته باشیم به این موضوع که چه کارخانجاتی برای شیشه ی پراید و از چه سال هایی فعالیت خود را آغاز کردند.در اوایل سال های 70 شیشه پراید با برند های کره ای با دو تنوع پایین مشکی که در این مدل شیشه کره ای قسمت حاشیه بغل ها و بالای شیشه ساده بود، و نوع دیگر آن دور مشکی و دو رنگ و با حاشیه سایه بان در بازار وجود داشت.اما به تدریج شرکت هایی همچون شرکت امید و شرکت گیلان و همچنین سایپا در سال های 70 تولید خود را گسترش داد.

قیمت شیشه عقب پراید

شیشه عقب این خودرو در دهه 70 عمدتا کره ای بود،هم پراید صندق دار و هم پراید هاچ بک.در اوایل واردات این خودرو هنور هم می توان مشاهده کرد که شیشه هایی بدون گرمکن فقط با حاشیه دور مشکی در بازار وجود داشت. اما بعد از اینکه شرکت هایی همچون شرکت گیلان و شرکت آسیا و همچنین امید و ونوس و حتی شرکت بهنور به دلیل مصرفی بودن این شیشه دست به تولید زد و هر کدام از این شرکت ها با کیفیتی قابل قبول به نسبت یکدیگر تولید و عرضه شد.

شیشه عقب پراید

از نظر نصابان شیشه اتومبیل عبداللهی اگر بخواهیم کیفیت شیشه ی عقب پراید را دسته بندی کنیم باید بگوییم که کدام شیشه برای پراید با کیفیت بالا تولید می شود که هم از نظر گرمکن و هم از لحاظ خم و شفافیت و همچنین میدان دید و بدون موج در حال حاضر در بازار موجود است، باید به شیشه ی شرکت سایپا شیشه که محصول خود سایپا می باشد. البته باید بگوییم که شیشه هایی با همین کیفیت در بازار وجود دارد مانند شرکت ونوس و بهنور و گیلان.ولی این شرکت ها متاسفانه تولید انبوهی برای شیشه عقب پراید ندارد.

شیشه های درب جلو و عقب پراید

تولید کنندگانی که برای شیشه درب پراید دست به تولید می زنند می دانند که به دلیل ضعف شیشه بالابر پراید باید شیشه ای را تولید کنند که از نظر خم و همچنین وزن شیشه طوری باشد که بالابر بتواند شیشه را تنظیم و بالا و پایین کند.

شیشه درب جلو پراید
شیشه درب جلو پراید

قیمت شیشه جلو پراید صبا

در سال های اول تولید شیشه درب این خودرو مخصوصا درب جلو ،تولیدکنندگان با مشکلاتی مواجه بودند که در وزن شیشه و قالب گیری به دردسر های زیادی برخورد می کردند. باید بگوییم شرکت شیشه گیلان و خود سایپا و در مقطعی شیشه اطلس که امروزه دیگر فعالیتی در این زمینه ندارد اصلاح کنندگان این موضوع بودند.

آیینه های جانبی پراید

پراید خودرویی بود که انواع آیینه های مختلف را بر روی خود دید . بدین دلیل که اگر یک فلش بک به سال های اول ورود این خودرو به بازار بزنیم پراید آیینه هایی نیمه تاشو با جنس سربی و یا آلمینیومی داشت.و بعد از آن نوعی آیینه برای پراید تولید شد به نام های مختلف و با اشکال مختلف که به آن آیینه D و یا آیینه Z می گویند.


انواع شیشه پراید

بطور مثال شیشه جلوی پراید توسط شرکت هایی چون سایپا شیشه ، بهنور ، آسیا شیشه ، گیلان و یا امید اصفهان تولید می شوند که از نظر کیفیت و قیمت بسیار به هم نزدیک هستند.


قیمت شیشه پراید 141

مشخصات فنی پراید 141

 • حجم موتور : 1.3 (ليتر)
 • حداكثر قدرت : 63 اسب بخار در 5200دور در دقيقه
 • گيربكس : 5 دنده دستي
 • ظرفيت مخزن سوخت : 37 (ليتر)
 • مصرف سوخت در شهر :9.6 ليتر در هر 100 كيلومتر 
 • مصرف سوخت در بزرگراه : 5.6 ليتر در هر 100 كيلومتر
 • وزن : 890 (كيلوگرم)
قیمت شیشه عقب پراید 141
قیمت شیشه عقب پراید 141

قیمت شیشه پراید ۱۱۱

پراید مدل سایپا  111

 • مصرف سوخت در بزرگراه
 • 5.3 ليتر در هر 100 كيلومتر
 • حداكثر قدرت
 • 63 اسب بخار در 5200دور در دقيقه

 • گيربكس
 • 5 دنده دستي
 • ظرفيت مخزن سوخت
 • 37 (ليتر)
 • حجم موتور :
 • 1.3 (ليتر
 • مصرف سوخت در شهر
 • 9.5 ليتر در هر 100 كيلومتر
 • جدول مشخصات فنی پراید
  قیمت شیشه عقب پراید 111
  قیمت شیشه عقب پراید 111

  قیمت شیشه پراید 131

  پراید مدل سایپا 131

  • حجم موتور : 1.3 (ليتر)
  • حداكثر قدرت : 63 اسب بخار در 5200دور در دقيقه
  • گيربكس : 5 دنده دستي
  • ظرفيت مخزن سوخت : 37 (ليتر)
  • مصرف سوخت در شهر :8.8 ليتر در هر 100 كيلومتر
  • مصرف سوخت در بزرگراه : 5.6 ليتر در هر 100 كيلومتر
  • وزن : 790 (كيلوگرم)

  کلید شیشه بالابر پراید ۱۳۱

  قیمت شیشه عقب پراید صندوقدار
  قیمت شیشه عقب پراید صندوقدار

  قیمت شیشه درب جلو پراید هاچ بک

  مانند خیلی از خودروهای موجود در بازار ، در این خودرو از جنس سکوریت می باشد و از نظر ظاهر فیزیکی و سایر مشخصات در تمامی مدل های پراید یکسان می باشند. شیشه فابریک کارخانه به رنگ سبز است و توسط شرکت هایی چون سایپا شیشه ، آسیا و یا گیلان تولید و ارائه میگردد.

  و شیشه های پراید بطور فابریک دودی نیستند و برای دودی کردن یا باید شیشه ها را تعویض کرده و با شیشه های دودی جایگزین بفرمایید و یا از برچسب های دودی سولار با درصدهای متنوع استفاده بفرمایید.


  بهترین شیشه جلو پراید

  همچنین شیشه ااتومبیل عبدالهی , عرضه کننده ی انواع شیشه اتومبیل ، مفتخر است که محصولات خود را با بهترین کیفیت ونازلترین قیمت به مشتریان خود عرضه می کند.


  تعویض شیشه جلو پراید

  و شیشه پراید در تمامی انواع و تیپ های گوناگون از لحاظ جنس و کیفیت مشابه  هم  می باشد و تنها در برخی از لحاظ اندازه متفاوت است.  درب های جلوی پراید دارای شیشه بالابر برقی , برف پاک کن با قابلیت تنظیم دور و... است.

  در سری جدید تولید این محصول، از شیشه روستونی استفاده نشده است و تنها شیشه لچکی عقب استفاده شده. شیشه عقب نیز که به مانند سایر خودروها هیتردار است و در نوع هاچ بک از برف پاککن تکی استفاده شده است. شیشه جلو بصورت تمام رنگ و بالارنگی است. کارخانه هایی چون سایپا شیشه ، آسیا ، بهنور ، گیلان شیشه جلو این خودرو را تولید میکنند که از نظر کیفیت تفاوت چندانی ندارند.

  آینه بغل پراید تاشو

  در ضمن تعمیر بالابر پراید نیز پذیرفته می شود . فروش شیشه بالابر پراید بصورت فابریک نیز انجام می شود. قیمت موتور شیشه بالابر پراید سمت راننده . برای اطلاع از هزینه تعمیرات و یا قیمت بالابر پراید به شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

  تاریخچه پراید

  و پراید، نام خودرویی که تولید آن در ایران از سال 1372 در شرکت سایپا آغاز شد. پراید به دلیل مصرف سوخت پایین و قطعات ارزان قیمت، خودرویی محبوب در بین قشر متوسط جامعه جای خود را باز کرد.

  همچنین پراید در اصل در شرکت مزدا ژاپن با سفارش فورد، طراحی شد. نسل اول این خودرو که در سال‌های ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۳ تولید و در ژاپن با نام مزدا ۱۲۱ و در آمریکای شمالی توسط شرکت فورد با نام فورد فستیوا فروش رفت.

  این مدل همچنین با نام کیا پراید از ۱۹۸۷ تا ۲۰۰۰ در شرکت کیا موتورز کره جنوبی تولید شد که البته در سال ۲۰۰۱ خط تولید آن به سایپا فروخته شد.

  شرکت سایپا با ایجاد زنجیره‌ای از قطعه سازان فنی در گروه سایپا و با حمایت از قطعه سازان بخش خصوصی سعی در ساخت داخل نمودن خودروی پراید نمود و آن را با نام های نسیم یا همان پراید هاچ بک، صبا یا همان پراید سدان ، سایپا ۱۳۲ ، سایپا ۱۳۱ ، سایپا ۱۱۱ ، سایپا ۱۴۱ و وانت پرایدیا همان سایپا ۱۵۱ در داخل ایران  عرضه کرد.

  در زمستان سال  ۱۳۸۹ شمسی، شرکت سایپا محصولات خود را با نام‌های جدید: سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۴۱ تولید می‌کند. حجم باک پراید 37لیتر می باشد.موتور پراید انژکتوری 1300cc می باشد و دارای جعبه دنده ۵ دنده دستی می باشد. پراید خودروی استانداردی نبوده  ولی به دلیل بالا بودن تقاضای آن درکشور ایران، یکی از پرفروش‌ترین محصولات سایپا می‌باشد. شاید تنها مزیت‌های پراید را بتوان سادگی در تعمیرات، ارزان بودن قطعات یدکی آن و کم مصرف بودن آن دانست.

  پراید سایپا درچهار مدل اصلی 141، 131، 132 و 111 و  در 5 تیپ ST، SL، EX، SX و LX تولید می شود.که هرکدام از این مدلهای پراید  تفاوت های جرئی با یکدیگر دارند. البته این تفاوت ها بیشتر از نظر ظاهر می باشد و تقریبا تمامی پراید های سایپا از نظر فنی مشابه هستند.

  شیشه پراید 111
  شیشه پراید 131
  شیشه پراید 132
  شیشه پراید 141
  انواع شیشه پراید

  قیمت شیشه پراید در سال 1401

  برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

  خدمات شیشه اتومبیل

  مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

  خدماتی چون : 


  قیمت شیشه پراید 111 چقدر هست ؟

  برای اطلاعات بیشتر راجع به قیمت ها و موجودی کالا با ما تماس بگیرید. 02177196143

  تعویض شیشه پراید چقدر زمان میبرد ؟

  معمولا تعویض شیشه جلو بین 30 تا 45 دقیقه زمان میبرد.

  شیشه عقب پراید 131 هم موجود دارید ؟

  بله ، تمامی شیشه های انواع پراید را موجود داریم.

   تمام سعی و تلاش ما  بر این است  که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.


  برای تعویض شیشه ساعت میتوانید به زیر ثانیه مراجعه کنید.

  شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت
  # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

  ‫9 نظر

 • نیما شعبانیان گفت:

  قیمت شیشه پراید 131 در 1402 چنده ؟

 • احمد گفت:

  سلام شیشه عقب پراید چنده ؟؟؟؟

 • نازنین گفت:

  سلام عالی بود ممنون

 • مهدی گفت:

  سلام
  شیشه لچکی پراید هاچبک به پراید ۱۳۲ میخوره ؟؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *