بهترین مارک شیشه اتومبیل

بهترین مارک شیشه اتومبیل ، سوالی است که توسط مراجعه کنندگان محترم بسیار زیاد مطرح می شود. اینکه بهترین شیشه اتومبیل برای خودروی شخصی ما کدام است و چه برندی را خریداری و نصب کنیم؟ یا اینکه آیا شیشه متفرقه ایرانی برای خودروی وارداتی مناسب است یا خیر؟

بهترین مارک شیشه اتومبیل
بهترین مارک شیشه اتومبیل

قطعا شیشه اتومبیل، عضو مهمی در بدنه خودرو محسوب می شود که قطعات داخل خودرو و سرنشینان را از برخورد جسم خارجی ، آب ، باد، خاک ، اشعه مضر ماورا بنفش خورشید، صدا ، سرما در زمستان و گرما در تابستان محافظت می کند. همچنین وجود شیشه ، کمک شایانی به دید راننده در هنگام رانندگی خواهد کرد؛ لذا،همین دلایل کافیست که مشتریان به دنبال بهترین برند شیشه اتومبیل باشند.

بهترین مارک شیشه جلو اتومبیل

اول از هر چیزی باید به این نکته توجه کرد که خودروی شما توسط کدام شرکت تولید شده است؟ داخلی است یا خارجی؟ شیشه اتومبیل نصب شده روی خودرو مربوط به کدام برند شیشه اتومبیل است و آیا تمام شیشه های یک خودرو از یک برند استفاده شده و یا متفاوت است؟ شاید مارک شیشه جلو با مارک شیشه جانبی خودرو متفاوت باشد.

آیا شرکت مونتاژ مانند کرمان موتور، از شیشه های برند معتبر داخلی استفاده میکند یا از شیشه های اصلی وارداتی؟ حتی اینکه منظور شیشه جلو خودرو است و یا شیشه جانبی یا عقب خودرو؟ پاسخ به همه ی این سوالات ما را به جواب منطقی خواهد رساند.

بهترین مارک شیشه عقب 206 قیمت

بهترین مارک شیشه اتومبیل

بطور مثال : شیشه 206 اصلی کدام است؟ یا بهترین مارک شیشه جلو 206 را چگونه تهیه کنیم؟ 206 تولید شرکت ایران خودرو است بنابراین به راحتی می توان متوجه شد که برند مصرفی این شرکت کدام است. در حال حاضر برای این خودرو برندهای مختلفی از جمله : شیشه اتومبیل ونوس ، شیشه امید اصفهان ، شیشه گیلان سپهر ، شرکت شیشه آسیا و حتی شیشه چینی در سبد فروش موجود است ولی برند مصرفی ایران خودرو در حال حاضر اول شیشه ونوس و بعد شیشه امید اصفهان است.

یا در مورد شیشه پژو ۴۰۵ ، شیشه اتومبیل بهنور، شیشه گیلان و حتی ونوس و امید برندهای معتبر محسوب می شوند ولی در این مورد برند بهنور ارجحیت دارد. مخصوصا شیشه بهنور سولار.

بهترین مارک شیشه اتومبیل
بهترین مارک شیشه اتومبیل

حال فرض کنیم خودرو وارداتی است. خودروی مدنظر ساخت کدام کشور است؟ آیا در ایران خط تولید مونتاژ دارد یا کاملا وارداتی است؟ جواب این سوال با توجه به تنوع خودروهای وارداتی کمی مفصل است و حتی نیاز به مشاوره تلفنی دارد.

بهترین مارک شیشه اتومبیل

بطور مثال: در مورد شیشه جلو سراتو سایپا ، این شیشه توسط شرکت آسیا و شیشه ونوس تولید شده و کیفیت مطلوبی نیز دارد ولی شیشه متفرقه چینی و شیشه اصلی کره نیز با قیمت های بالاتر موجود است.ولی برای این خودرو شیشه ونوس توصیه می شود. ولی در مورد شیشه عقب خودروهای وارداتی بهتر است شیشه بصورت فابریک کارخانه تهیه شود. زیرا کیفیت شیشه سکوریت ، رنگ و شفافیت و کیفیت هیتر بسیار بالاتر از نمونه متفرقه خواهد بود. لذا در صورت موجودی سبد فروش ، شیشه اصلی پیشنهاد می شود.

برای تهیه شیشه خودرویی مانند تویوتا راوفور، ( مثلا شیشه عقب تویوتا راوفور ) جواب مشخص است. اولویت لولتهیه شیشه اصلی ژاپنی

در مورد شیشه سانروف نیز بطور قطعی شیشه اصلی با فرم پیشنهاد می شود. زیرا تفاوت بسیار زیادی از نظر کیفیت در مقایسه با متفرقه وجود دارد.

سعی ما بر این است که در مقالات دیگر توضیحات کاملتری در مورد شیشه اتومبیل به شما ارائه کنیم. در ضمن می توانید برای مشاوره با شماره های مجموعه ی ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات دقیقتری در مورد شیشه خودروی خود بدست بیاورید.

One Comment

  1. سلام
    ممنون که راهنمایی میکنید
    من بای سراتو از شیشه آسیا خریدم . خداییش بد نبود . خط و خش هم نیوفتاده بخاطر برف پاک کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *