منوی دسته بندی
تماس با ما

بهترین مارک شیشه اتومبیل

بهترین مارک شیشه اتومبیل

بهترین مارک شیشه اتومبیل ، سوالی است که توسط مراجعه کنندگان محترم بسیار زیاد مطرح می شود. اینکه بهترین شیشه اتومبیل برای خودروی شخصی ما کدام است و چه برندی را خریداری و نصب کنیم؟ یا اینکه آیا شیشه متفرقه ایرانی برای خودروی وارداتی مناسب است یا خیر؟

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی کالا با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید .

بهترین مارک شیشه اتومبیل
بهترین مارک شیشه اتومبیل

عبدالهی گلس را در آپارات دنبال کنید:

قطعا شیشه اتومبیل، عضو مهمی در بدنه خودرو محسوب می شود که قطعات داخل خودرو و سرنشینان را از برخورد جسم خارجی ، آب ، باد، خاک ، اشعه مضر ماورا بنفش خورشید، صدا ، سرما در زمستان و گرما در تابستان محافظت می کند. همچنین وجود شیشه ، کمک شایانی به دید راننده در هنگام رانندگی خواهد کرد؛ لذا،همین دلایل کافیست که مشتریان به دنبال بهترین برند شیشه اتومبیل باشند.

بهترین مارک شیشه جلو اتومبیل

اول از هر چیزی باید به این نکته توجه کرد که خودروی شما توسط کدام شرکت تولید شده است؟ داخلی است یا خارجی؟ شیشه اتومبیل نصب شده روی خودرو مربوط به کدام برند شیشه خودرو است و آیا تمام شیشه های یک خودرو از یک برند استفاده شده و یا متفاوت است؟ شاید مارک شیشه جلو با مارک شیشه جانبی خودرو متفاوت باشد.

آیا شرکت مونتاژ مانند کرمان موتور، از شیشه های برند معتبر داخلی استفاده میکند یا از شیشه های اصلی وارداتی؟ حتی اینکه منظور شیشه جلو خودرو است و یا شیشه جانبی یا عقب خودرو؟ پاسخ به همه ی این سوالات ما را به جواب منطقی خواهد رساند.

بهترین-مارک-شیشه-اتومبیل
بهترین-مارک-شیشه-اتومبیل

بهترین مارک شیشه عقب خودرو ایرانی

شرکت های شیشه سازی ایرانی، از چند دهه گذشته از شیشه ساده معمولی تا به تولید شیشه دور مشکی و گرمکن دار و همچنین تولید شیشه های رنگی سبز گرمکن دار پیشرفت داشتند.

در اوایل دهه 60 اگر بخواهیم اشاره به شیشه عقب پیکان رنو 5 و بویوک تویوتا های کرولا و کرونا و چندین ماشین دیگر اشاره داشته باشیم.

میتوان نوپا بودن این شرکت ها را در این دهه یعنی همان دهه 60 رصد کرد. اما به تدریج همانطور که گفتیم شرکت های تولید شیشه پیشرفت خود را سرعت بخشیدند. در ان سال ها شرکت هایی همچون شرکت شیشه سازی میرال و شرکت شیشه سازی گیلان و شرکت شیشه سازی امید فعال بودند. اما امروزه شرکت های شیشه میرال و توس دیگر فعالیت نمیکنند.

بهترین مارک شیشه اتومبیل خارجی

شرکت هایی که برای خودرو های وارداتی در کشور ما پشتیبانی خدمات پس از فروش دارند در واقع همان شرکت های تولید شیشه بر روی خط تولید هستند که شیشه ها توسط مهاجران و یا نمایندگی ها وارد کشور میشوند.

خارجی1111
شیشه اتومبیل خارجی

در شیشه های تویوتا شرکت شیشه سازی تی اس جی و شرکت شیشه سازی نیپون ژاپن و در ماشین های بنز و بی ام و شرکت شیشه سازی سنت گوبان سکوریت و همچنین شرکت شیشه سازی فوایو به ترتیب بهترین ها در شیشه خارجی میباشند.

5 شرکت برتر شیشه سازی در ایران

شرکت های شیشه سازی در ایرن در چند دهه گذشته شرکت های موفقی در خاورمیانه بوده اند. البته شرکت های شیشه سازی کره جنوبی ژاپن و کشور چین سنگاپور جزو بهترین ها محسوب میشوند.

و صحبت از موفقیت شرکت های شیشه سازی ایران بدین معنا نیست که ما بهترین کشور در تولید شیشه هستیم. بلکه صحبت ما به نسبت قطعات خودرو که برای شرکت های خودرو سازی داخلی ساخته میشود.

شرکت های تولید شیشه اتومبیل جزو اولین قطعه سازانی هستند که میتوانند محصولات خود را به نسبت انتظار مصرف کنندگان و خودرو سازان و همچنین خودرو سواران محصولات خود را بر روی خط تولید ببرند.

از نظر شیشه اتومبیل عبدالهی

بهترین شرکت های شیشه سازی ایرانی:

به ترتیب نقطه قوت و نقطه ضعف انها

شرکت های:

 1. ونوس
 2. بهنور
 3. گیلان
 4. اسیا
 5. امید
نام شرکتنقاط ضعفنقاط قوت
ونوسعدم تنوع در تولید در صنعت خودرو سازی استفاده از جام – مواد اولیه درجه یک – تولید شیشه سولار
بهنورعدم تولید شیشه برای ماشین های وارداتیرعایت کپی رایت بیش از حد انتظار در ایران
گیلانبه نسبت قدمت شرکت گیلان استفاده از جام کیفیت پاییناولین شرکت های شیشه سازی در ایران
اسیادوبر خم نبودن شیشه های درب اتومبیل های خارجیتنوع در تولید – انقلاب در تولید شیشه خودرو در دهه گذشته
امیداستفاده از رنگ شابلون شیشه همایت از بنگاه های کوچک شیشه اتومبیل
لیست شرکت ها

بهترین مارک شیشه 206

بطور مثال : شیشه 206 اصلی کدام است؟ یا بهترین مارک شیشه جلو 206 را چگونه تهیه کنیم؟ 206 تولید شرکت ایران خودرو است بنابراین به راحتی می توان متوجه شد که برند مصرفی این شرکت کدام است.

666666

در حال حاضر برای این خودرو برندهای مختلفی از جمله : شیشه اتومبیل ونوس ، شیشه امید اصفهان ، شیشه گیلان سپهر ، شرکت شیشه آسیا و حتی شیشه چینی در سبد فروش موجود است ولی برند مصرفی ایران خودرو در حال حاضر اول شیشه ونوس و بعد شیشه امید اصفهان است. وقتی صحبت از بهترین مارک شیشه میشود، باید بدانیم که مبنی کار و منظور ما از کیفیت برتر شیشه ماشین چیست؟

اندازه و ابعاد شیشه اتومبیل

در شیشه ی جلوی اتومبیل اندازه و ابعاد شیشه و همچنین خم شیشه در تولید کیفیت را بالا و پایین میکند. منظور ما از اندازه و ابعاد این است که شیشه هایی که مثل شیشه ی جلو ی 206 اندازه و ابعادی بزرگ دارند برای تولید کنندگان صنعت شیشه یک چالش محسوب میشوند.

بهترین مارک شیشه عقب 206

این موضوع را میتوان در شیشه عقب 206 مشاهده کرد. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که شیشه عقب 206 ابعاد کوچکی دارد اما اگر توجه کنید، این شیشه خم بسیار زیادی دارد.

شیشه-عقب-206-قیمت
شیشه-عقب-206-قیمت

که اصطلاحا به ان دوبر خم گفته میشود. همانطور همکاران شیشه اتومبیل ما مطلع هستند با تمام پیشرفت در تولید هنوز شرکت های کمی هستند که میتوانند شیشه عقب 206 را بدون موج و با خمی دقیق و بدون ایراد تولید و توضیع کنند.

بهترین مارک شیشه 405

یا در مورد شیشه پژو ۴۰۵ ، شیشه اتومبیل بهنور، شیشه گیلان و حتی ونوس و امید برندهای معتبر محسوب می شوند. ولی در این مورد برند بهنور ارجحیت دارد. مخصوصا شیشه بهنور سولار

405شوتی
شیشه عقب 405 شوتی

بهترین مارک شیشه هیوندا

حال فرض کنیم خودرو وارداتی است. خودروی مدنظر ما هیوندا ساخت کشور کره جنوبی است. خودرو هیوندا مانند همه ی خودرو ها تا سال های 1980 بر روی خودرو های تولید خود از جام شیشه ی ساده استفاده میکرد. که حتی در شیشه ی عقب این مدل خودرو ها خبری از گرمکن شیشه نبود. به طور مثال میتوان خودرو ی هیوندای اکسل(تاکسی) که شخصی ان هم در بازار ایران هنوز هم دیده میشود جزو مدل ماشین های 1992 میباشد.

شیشه هایی که شرکت هیوندا از ان بر روی خودرو های خود استفاده میکنند تولید شرکت جنیون پارت کره و برای بازار یدک ان از شرکت موبیز استفاده میشود. پس باید بگوییم بهترین مارک شیشه هیوندا در حال حاظر جنیون پارت مبیاشد. و بعد از ان هم شرکت شیشه موبیز در سبد کالای اصلی رتبه ی دوم را دارد.

بهترین مارک شیشه کیا

همانگونه که در بهترین مارک شیشه اتومبیل در قسمت بالا توضیح داده شد، شرکت های خودرو ساز موفق کره جنوبی تمایل دارند با شرکت جنیون پارت همکاری داشته باشند.

کیا-لوگو
شیشه کیا

بهترین مارک شیشه اتومبیل

بطور مثال: در مورد شیشه جلو سراتو سایپا ، این شیشه توسط شرکت آسیا و شیشه ونوس تولید شده و کیفیت مطلوبی نیز دارد ولی شیشه متفرقه چینی و شیشه اصلی کره نیز با قیمت های بالاتر موجود است.ولی برای این خودرو شیشه ونوس توصیه می شود. ولی در مورد شیشه عقب خودروهای وارداتی بهتر است شیشه بصورت فابریک کارخانه تهیه شود. زیرا کیفیت شیشه سکوریت ، رنگ و شفافیت و کیفیت هیتر بسیار بالاتر از نمونه متفرقه خواهد بود. لذا در صورت موجودی سبد فروش ، شیشه اصلی پیشنهاد می شود.

برای تهیه شیشه خودرویی مانند تویوتا راوفور، ( مثلا شیشه عقب تویوتا راوفور ) جواب مشخص است. اولویت اول تهیه شیشه اصلی ژاپنی است.

در مورد شیشه سانروف نیز بطور قطعی شیشه اصلی با فرم پیشنهاد می شود. زیرا تفاوت بسیار زیادی از نظر کیفیت در مقایسه با سانروف متفرقه وجود دارد.

سعی ما بر این است که در مقالات دیگر توضیحات کاملتری در مورد شیشه اتومبیل به شما ارائه کنیم. در ضمن می توانید برای مشاوره با شماره های مجموعه ی ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات دقیقتری در مورد شیشه خودروی خود بدست بیاورید.

سلام نصب درب منزل هم دارید؟

سلام بله اگر در تهران باشید. برای اطلاعات بیشتر به شماره واتساپ 09358241824 پیام دهید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.

قیمت شیشه 206 سال 1401 چقدر هست؟

به دلیل نوسانات بازار و تنوع کالا با ما تماس بگیرید 02177196143

سلام ارسال هم دارید؟؟؟

بله ارسال به سراسر کشور امکان پذیر است.

خدمات شیشه اتومبیل عبداللهی

 1. ترمیم و تعویض شیشه
 2. تعمیر کلید شیشه بالابر 
 3. دودی کردن شیشه اتومبیل
 4. تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو
 5. تعویض کلید شیشه بالابر 
 6. تعمیر و تعویض آینه بغل 
 7. فروش و نصب شیشه آینه بغل
 8. ترمیم شیشه جلو اتومبیل 
 9. تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف
شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

‫15 نظر

 • سلام
  ممنون که راهنمایی میکنید
  من بای سراتو از شیشه آسیا خریدم . خداییش بد نبود . خط و خش هم نیوفتاده بخاطر برف پاک کن

 • علی گفت:

  در فروردین ۱۴۰۰ قیمت شیشه جلو ۲۰۶ چند؟

 • Kiana گفت:

  مطالبتون عالی بود واقعا لذت بردم مرسی از راهنمایی تون عبدالهی گلس 🙏♥️

 • نیما دانشور گفت:

  سلام عالی بود ایم مطلب بسیار مفید و کاربردی 🙂

 • امیر گفت:

  بهترین شیشه اتومبیل هست هیچکس متوجه تعویض شیشه اتومبیلم نشد.

 • محسن گفت:

  بهترین مارک شیشه واسه سمند چیست

 • محمد گفت:

  نامبر وان ایرانید

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *