قیمت شیشه هیوندای i20

شیشه هیوندای i20 ، خودروی هاچ بک شهری شرکت هیوندای کره که در کلاس بدنه هاچ بک متوسط قرار میگیرد. شیشه جلو هیوندای i20 ، بصورت سنسور دار و بدون سنسور موجود می باشند که در ادامه بطور کامل توضیح داده می شود.


 hyundai i20 – هیوندای آی20

هیوندای آی 20 یک محصول هاچ بک اسپرت است که نسل اول آن ، در سال 2008 رونمایی و تولید شد و تا سال 2014 نیز در کشورمان حضور داشت. این خودرو توسط آسان موتور و در سال 2011 وارد ایران شد.

هیوندای i20 مدل 2011 ، از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور 1.6 لیتر بهره میبرد که قادر است حداکثر 124 اسب بخار نیرو تولید کرده و توسط گیربکس 4 دنده اتومات به چرخ های جلو انتقال دهد .

قیمت شیشه جلو هیوندای i20
قیمت شیشه جلو هیوندای i20

قیمت شیشه جلو هیوندای i20

به تصویر بالا دقت بفرمایید. شیشه جلو این خودرو ، از جنس لمینت ، دور مشکی تمام رنگ و دارای سنسور باران می باشد. این شیشه توسط شرکت های ایرانی تولید و ارائه شده است. در سبد کالا شیشه وارداتی چینی و نیز اصلی کره نیز موجود است . این شیشه توسط چسب پلی یورتان مشکی اروپایی نصب می شود تا آب بندی شیشه دچار مشکل نشود.

قیمت شیشه بغل هیوندا i20
قیمت شیشه بغل هیوندا i20

در تصویر بالا شیشه های بغل هیوندای آی 20 نمایش داده شده است. روی درب عقب ، شیشه درب عقب و شیشه لچکی نصب شده است و شیشه درب جلو یک تکه است. تمامی این شیشه ها از جنس سکوریت نشکن و سبز رنگ هستند. تمامی این محصولات در داخل نیز با کیفیت مطلوب تولید شده اند که نسبت به شیشه های اصلی بسیار مقرون به صرفه هستند.

قیمت شیشه عقب هیوندا i20
قیمت شیشه عقب هیوندا i20

شیشه عقب هیوندا آی 20 مدل 2011 ، از جنس سکوریت ، دور مشکی ، هیتردار و سبز رنگ است که البته بدون سوراخ می باشد زیرا برف پاک کن روی بدنه نصب می شود. این شیشه بصورت دودی سولار نیز تولید شده است. شما می توانید این محصولات را بصورت ایرانی ، چینی و اصلی کره تهیه بفرمایید.


هیوندای i20 کرمان موتوری

در ادامه هیوندای آی 20 نسل جدید را مورد بررسی قرار میدهیم. این محصول توسط کرمان موتور  دربین سال های 96 و 97 تولید می شد که فروش خوبی را هم تجربه کرد. این خودرو با مدل 2017 نیزمعرفی می شود.

این خودرو از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور 1368 سی سی بهره می برد که قادر است 99 اسب بخار نیرو تولید کرده و توسط گیربکس 4 دنده اتومات تیپ ترونیک به چرخ های جلو انتقال دهد.

حداکثر سرعت 170 کیلومتر بر ساعت دارد. شتاب صفر تا صد، این خودرو نیز  13.2 ثانیه است.

قیمت شیشه جلو هیوندا i20
قیمت شیشه جلو هیوندا i20

قیمت شیشه جلو هیوندا i20

شیشه جلو هیوندای i20 مدل 2016 نیز از جنس لمینت دورمشکی و دارای سنسور باران گرد است. از نظر طراحی با مدل نسل قبلی متفاوت است. این شیشه نیز توسط شرکت های داخلی همچون شرکت شیشه اتومبیل آسیا تولید و عرضه شده است.

در کابین عقب از شیشه لچکی مثلثی شکل استفاده شده که با مدل پایینتر از نظر شکل و اندازه متفاوت است.

آینه بغل هیوندای آی 20 نیز  راهنمادار ، برقی و گرمکن دار است.  ( آینه‌های بغل تاشو خودکار) شیشه بالابر تمامی درب ها نیز برقی است.

قیمت شیشه عقب هیوندای i20

شیشه عقب هیتردار است و دارای سوراخ در پایین که جای برف پاک کن می باشد؛ و در گوشه های بالا دارای لبه تیز است . این شیشه نیز دورمشکی ، هیتردار و سبز است. البته شیشه دودی نیز در دسترس است.

در سبد کالا، شیشه عقب این مدل از آی 20 ، بصورت وارداتی ساخت چین و اصلی کره موجود می باشد و شیشه ایرانی در دست تولید است. برای دریافت قیمت و هزینه تعویض با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

در مورد شیشه سانروف : سقف نیز فلز است و خبری از شیشه سانروف نمی باشد.

شیشه لچکی نسل اول i20 نسبت به مدل 2016 بزرگتر است.

ابعاد خودرو :

طول خودرو : 4035 میلیمتر  / عرض خودرو : 1734 میلیمتر  / ارتفاع  : 1474 میلیمتر

حجم باک سوخت:  50  لیتر / وزن خودرو:  1197 الی 1025 کیلوگرم

شیشه آینه بغل هیوندای i20 – مدل 2012

شیشه آینه بغل هیوندای i20
آینه بغل هیوندای i20

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای i20 ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل اتومبیل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل ، ترمیم شیشه جلو ،  ترمیم شیشه جلو اتومبیل  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *