شیشه هیوندای i10

شیشه هیوندای i10 ، خودروی هاچ بک کوچک شهری که کوچکترین محصول هیوندای می باشد . شیشه جلو هیوندای i10 ، هیچ آپشن خاصی ندارد و تنها پایه آینه وسط دارد و خبری از سنسور باران نیست. این شیشه تا امروز در ایران تولید و توزیع نشده و در دست تولید می باشد.


  Hyundai i10 / هیوندای i10 

در این صفحه قصد داریم نگاهی کوتاه به محصول هاچ بک و کوچک شرکت هیوندای کره داشته باشیم.

هیوندای i10 خودروی کوچک و جمع و جور که در رده خودرو های ارزان قیمت بازار و به اصطلاح مینی کار  جا دارد. هیوندای i10 در دو مدل موتور ۱۲۰۰ سی سی،  ۴ سیلندر و ۱۰۰۰ سی سی  ۳ سیلندر در بازار موجود است. این خودرو توسط کرمان موتور و با مدل 96 در بازار ارائه گردید.

شیشه جلو هیوندای i10
هیوندای i10

قیمت شیشه جلو هیوندای i10

شیشه جلو هیوندای آی 10 ، شیشه ساده است که در حال حاضر شیشه چینی و شیشه اصلی این خودرو در بازار موجود می باشد. آینه بغل هیوندای i10 برقی و راهنمادار است . شیشه بالابر این خودرو برای هر چهار درب برقی است.

این خودرو جمع و جور کره ای فاقد شیشه سانروف می باشد . در این خودرو از شیشه لچکی روی درب عقب استفاده شده است و خبری از شیشه روستونی نمی باشد.

برخی مشخصات مهم فنی هیوندای آی10 :

هیوندای آی 10 با موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم 1.3 لیتر که حداکثر 86 اسب بخار نیرو تولید می کند. گیربکس این خودرو 4 سرعته اتومات می باشد که حدکثر به سرعت 166 کیلومتر بر ساعت می رسد.

ابعاد خودرو : 

طول خودرو : 3665 میلیمتر  / عرض خودرو : 1660 میلیمتر / ارتفاع خودرو : 1500 میلیمتر 

وزن این خودرو 1046 کیلوگرم می باشد .

قیمت شیشه عقب هیوندای i10

شیشه عقب هیوندای i10 ، دورمشکی، سبز رنگ و دارای گرمن است. روی شیشه عقب برف پاککن قرار دارد که روی خود شیشه نصب می شود .بنابراین در پایین شیشه سوراخ برف پاککن وجود دارد.

شیشه هیوندای i10
ابعاد هیوندای i10

برخی امکانات و تجهیزات خودرو : 

کیسه هوای سرنشینان جلو ( 2 عدد) / سنسور پارک عقب / کامپیوتر سفری  / کامپیوتر سفری / تهویه مطبوع اتوماتیک  / چراغ روشنایی روز

شیشه عقب هیوندای i10
نمای عقب هیوندای i10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *