قیمت شیشه موهاوی

شیشه موهاوی ، نام محصول شاسی بلند شرکت کیا که تنها در یک نسل تولید و ارائه شد و در سال 2008 معرفی شد. شیشه جلو موهاوی از جنس لمینت ، دورمشکی دورنگ ( بالارنگی) که معمولا فاقد آپشنی چون سنسور باران و دوربین می باشد. به زبان دیگر تنها پایه آینه روی شیشه جلو قرار دارد.

Kia Mohave – کیا موهاوی

کیا موهاوی نام محصول شاسی بلند سایز متوسط کره ای است که از سال 2009 الی 2013 تولید و ارائه شد و بعد از آن، سورنتو جایگزین آن گردید. موهاوی بزرگترین محصول شاسی بلند کیا است.

موهاوی در دو مدل 6 سیلندر و 8 سیلندر، توسط شرکت اطلس خودرو وارد ایران شد که نسبتا فروش موفقی را تجربه کرد. تنها رقیب این خودرو درآن زمان ، هیوندای وراکروز بود.

قیمت شیشه جلو موهاوی
قیمت شیشه جلو موهاوی

همانطور که قبلا هم گفتیم، شیشه جلو موهاوی سولار و معمولا بدون سنسور باران یا آپشن خاصی است. این شیشه در ایران و توسط شرکتی چون آسیا شیشه ، با کیفیت قابل قبول تولید و ارائه گردیده است که از نظر قیمت، نسبت به محصولات وارداتی مقرون به صرفه می باشد. البته نمونه شیشه های وارداتی ساخت چین و اصلی کره نیز در سبد کالا نیز موجود است. تماس بگیرید.

نسخه 6 سیلندر این خودرو، دارای حجم موتور 3.8 لیتر است که قادر است 271 اسب بخار نیرو تولید کند. دیگر نسخه 8 سیلندر می باشد که دارای حجم موتور 4.6 لیتر است که قادر است 340 اسب بخار نیرو تولید کند . گیربکس بکار رفته در این خودرو در دو نسخه 5 دنده خودکار تیپ ترونیک در مدل شش سیلندر و 6 سرعته اتوماتیک برای مدل 8 سیلندر قابل ارائه می باشد.

ابعاد خودرو : طول خودرو: 4880 میلمیتر – عرض خودرو : 1915 میلیمتر – ارتفاع خودرو : 1765 میلیمتر می باشد.

قیمت شیشه عقب موهاوی
قیمت شیشه عقب موهاوی

شیشه بالابر موهاوی

برخی امکانات خودرو

شیشه بالابر برقی جلو و عقب ، شیشه سانروف برقی موهاوی دو حالته ، آینه بغل تاشو برقی گرمکن دار و دارای راهنما ، برف پاک کن با قابلیت یخ زدایی ، شیشه عقب دودی سولار همراه با برف پاککن عقب ،

در کابین عقب این خودرو از شیشه رو ستونی بزرگ استفاده شده است و در عقب از شیشه یک تکه بهره برده شده است. به زبان دیگر، از شیشه لچکی جلو و عقب خبری نیست. توجه بفرمایید که معمولا کابین عقب این خودروها به صورت شیشه دودی سولار ارائه می شوند که برای سرنشینان در زمان گرما بسیار موثر و مفید است.

شیشه عقب موهاوی ، از جنس سکوریت، دور مشکی و هیتردار است. این شیشه دارای سوراخی است که در اصل پایه برف پاک کن در آن قرار میگیرد. این شیشه هم بصورت دودی سولار و هم بصورت سبز ارائه می شود.

شیشه بغل موهاوی و شیشه عقب همگی از جنس سکوریت هستند و دارای خاصیت سولار. البته وقتی شیشه اصلی تهیه شود. در سبد فروش مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی ، شیشه های مذکور ، هم بصورت متفرقه داخلی و چینی و هم بصورت اصلی کره موجود می باشند. برای استعلام قیمت و مشاوره حتما تماس حاصل فرمایید.


ویدئو شیشه اتومبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *