شیشه ام وی ام x22

شیشه ام وی ام x22 ، کوچکترین محصول کراس اوور کمپانی چینی چری در این مقاله مورد نظر می باشد. شیشه جلو ام وی ام x22 ، از جنس لمینت ، دورمشکی تمام رنگ و فاقد آپشنی چون سنسور باران و یا دوربین می باشد.


MVM X22 – ام وی ام x22

کراس اوور های چری با نام تیگو شناخته می شوند ولی در ایران به طور مثال تیگو 2 با نام ایکس 22 توسط شرکت مدیران خودرو معرفی و ارائه شده است. این کراس اوور کوچک شهری در سال 2016 معرفی شد و از سال 96 در سبد فروش مدیران خودرو قرار گرفت که تا الان ادامه دارد.

قیمت شیشه جلو ام وی ام x22

قیمت شیشه جلو ام وی ام x22
قیمت شیشه جلو ام وی ام ایکس ۲۲

شیشه جلو در تمامی مدل های این محصول یکسان است و تفاوتی ندارند. این شیشه توسط شرکت های داخلی تولید و ارائه شده که نسبت به نمونه وارداتی چینی مقرون به صرفه تر خواهد بود . از نظر کیفیت نیز نمونه های داخلی ، قابل قبول هستند. این شیشه توسط چسب پلی یورتان مشکی اصلی نصب و آببندی می شود . استفاده از چسب مناسب با کیفیت در هنگام نصب بسیار تاثیر گذار است.

قیمت شیشه عقب ام وی ام x22

قیمت شیشه بغل ام وی ام x22
قیمت شیشه بغل ام وی ام x22

این خودرو در مدل ها و تیپ های مختلف ارائه می شود ککه از نظری فنی تفاوتی ندارند ولی از نظر برخی امکانات و ظاهری تفاوت های جزئی دارند. در کل این خودرو با دو گیربکس 5 دنده دستی و 4 سرعته اتوماتیک ارائه می شود. در تیپ های : لاکچری ، اسپرت و اسپرت اکسلنت . در مدل اسپرت رنگ سقف خودرو با رنگ بنده متفاوت است.

قیمت شیشه عقب ام وی ام x22
قیمت شیشه عقب ام وی ام ایکس 22

مشخصات فنی این خودرو

ام وی ام x22 از یک پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم 1.5 لیتر تنفس طبیعی بهره می برد که قادر است 105 اسب بخار نیرو تولید و توسط گیربکس 4 سرعته اتومات و یا دنده دستی به چرخ های جلو انتقال دهد. حداکثر سرعت این خودرو بین 160تا 170 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

ابعاد خودرو : طول خودرو : 4200 ، عرض خودرو : 1760 میلیمتر ، ارتفاع خودرو : 1570 میلیمتر

شیشه عقب ام وی ام ایکس 22 ، از جنس شیشه سکوریت ، دور مشکی ، هیتردار و سبز رنگ است که دارای برف پاککن عقب نیز می باشد . این شیشه نیز هم ایرانی و هم اصلی چینی دارد که کیفیت شیشه اصلی چری بسیار بالاتر از نمونه ایرانی است( مخصوصا از نظر هیتر)

به تصویر بالا مشاهده بفرمایید. شیشه های بغل این خودرو شامل : شیشه درب جلو و شیشه درب عقب و شیشه رو ستونی . تمامی این شیشه ها از جنس سکوریت و سبز رنگ هستند. البته شیشه روستونی این خودرو دودی است و از نظر دید برای سرنشینان از داخل ، کاربردی ندارد. این شیشه ها توسط شرکت های داخلی تولید و عرضه شده اند و در سبد فروش قرار گرفته اند. البته شیشه اصلی چینی این خودرو نیز در سبد فروش قرار دارد که نسبت به نمونه ایرانی قیمت بالاتری دارند.

در کابین عقب این خودرو از شیشه رو ستونی مثلثی شکل استفاده شده که برای سرنشینان داخل خودرو دیدی به بیرون ندارد. شیشه درب عقب ام وی ام ایکس 22 ، یک تکه است و از نظر ابعاد با ام وی ام 315 یکسان است.

برخی امکانات خودرو : شیشه بالابر برقی درب های جلو و عقب ، شیشه سانروف ام وی ام ، آینه بغل برقی راهنمادار ، برف پاککن شیشه عقب ، مانیتور 7 اینچی و دوربین عقب و …

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر ام وی ام x22 ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل ام وی ام x22  ، فروش و نصب شیشه آینه بغل ام وی ام  ،   ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف ام وی ام x22  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *