منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه ام وی ام x33

شیشه ام وی ام X33

شیشه ام وی ام x33 ، بطور مفصل ، در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. شیشه جلو ام وی ام x33 ، از جنس لمینت تمام رنگ و دورمشکی است که دارای آپشن هایی چون سنسور باران نیست. این شیشه در مدل قدیم و جدید متفاوت است که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.


تعویض شیشه جلو ام وی ام X33

شیشه جلو ، از نظر ابعاد ، در مدل قدیم و مدل S جدید متفاوت است . این شیشه ها توسط شرکت های داخلی تولید و عرضه می شود و البته برای کسانی که دنبال جنس اصلی چینی هستند نیز این شیشه ها موجود است.

MVM X33S – شیشه ام وی ام ایکس 33 جدید

شیشه جلو ام وی ام x33

قیمت شیشه عقب ام وی ام X33

شیشه عقب این خودرو ، از جنس سکوریت ، هیتردار، دور مشکی و به رنگ سبز است . دقت بفرمایید که شیشه عقب ایکس 33 قدیم و جدید از نظر ابعاد شیشه کاملا متفاوت هستند و هنگام خرید باید به این نکته توجه شود. هر دو مدل دارای برف پاککن عقب هستند که روی شیشه نصب می شود ( شیشه سوراخ دار)

این شیشه نیز در ایران تولید میشود. ولی شیشه اصلی چینی نیز موجود است که از نشر کیفیت و قیمت در رده بالاتر قرار میگیرد.

شیشه جلو ام وی ام x33 جدید

حداکثر سرعت این خودرو 175 کیلومتر بر ساعت اعلام گردیده و مصرف سوخت ترکیبی آن ، در حدود 8.5 لیتر در مسافت صد کیلومتر است.

ابعاد خودرو : طول خودرو: 4419 میلیمتر ، عرض خودرو: 1765 میلیمتر و ارتفاع خودرو : 1651 میلیمتر است.

تعویض شیشه ام وی ام x33

شیشه عقب ام وی ام x33

شیشه روستونی ام وی ام X33

در طراحی این خودرو ، از شیشه روستونی در کابین عقب استفاده شده است. در مدل قدیم این محصول، شیشه روستونی دارای زه استیل است ولی در مدل S ، این زه وجود ندارد. روی درب عقب نیز شیشه لچکی در کنار شیشه درب عقب استفاده شده است که تمامی این شیشه ها سبز رنگ و از جنس سکوریت می باشند.

قیمت شیشه ام وی ام X33

برخی امکانات خودرو : شیشه بالابر برقی درب های جلو و عقب ، شیشه سانروف برقی mvm x33s ، آینه بغل برقی راهنمادار و ….

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ام وی ام ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل اتومبیل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل ، ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف ام وی ام و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

برخی مشخصات مهم فنی خودرو:

ام وی ام x33s از یک پیشرانه 4 سیلندر خطی 16 سوپاپ با حجم 1971 سی سی بهره می برد که قادر است 136 اسب بخار نیرو تولید و توسط گیربکس 7 سرعته CVT به چرخ های جلو انتقال دهد. البته لازم به ذکر است که مدل اسپرت این خودرو دارای گیربکس 5 سرعته اتومات است و مدل گیربکس 5 دنده دستی نیز نیز موجود است.

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

  1. خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل

  2. تعمیر کلید شیشه بالابر تعویض کلید شیشه بالابر

  3.  تعمیر و تعویض شیشه بالابر

  4. خودروتعمیر و تعویض آینه بغل

  5. فروش و نصب شیشه آینه بغل ام وی ام ایکس 33

  6. ترمیم شیشه جلو اتومبیل تعویض

  7. و یا تعمیر شیشه سانروف ام وی ام x33

  8. و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود.

  9. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .
شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.