منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه میتسوبیشی لنسر

قیمت شیشه جلو لنسر

شیشه میتسوبیشی لنسر ، محصول سدان کوچک خانوادگی شرکت میتسوبیشی ژاپن در این صفحه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. شیشه جلو میتسوبیشی لنسر ، از جنس لمینت ، دور مشکی تمام رنگ و دارای آپشنی بنام سنسور باران است. در ادامه بیشتر خواهید خواند.

برای اطلاع از قیمت شیشه لنسر و خرید و نصب شیشه لنسر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

تماس بگیرید .


قیمت شیشه جلو میتسوبیشی لنسر

قیمت شیشه جلو لنسر
قیمت شیشه جلو لنسر

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می فرمایید ، شیشه جلو میتسوبیشی لنسر سدان تمام رنگ است. و دارای آپشن سنسور باران . در هنگام تعویض شیشه جلو ، استفاده از ژل مخصوص سنسور باران بسیار اهمیت دارد. تا این آپشن عملکرد صحیح و دقیقی را داشته باشد. شیشه میتسوبیشی لنسر توسط چسب پلی یورتان مشکی اروپایی نصب و آب بندی می شود.

شیشه جلو لنسر

این شیشه توسط شرکت های داخلی همچون شرکت آسیا شیشه ، تولید و عرضه شده اند که کیفیت مطلوبی نیز داشته و نسبت به رقبای خارجی قیمت مقرون به صرفه ای دارند.

شیشه میتسوبیشی لنسر
شیشه میتسوبیشی لنسر

برخی امکانات خودرو: شیشه بالابرهای عقب و جلو برقی /  شیشه سانروف با تنظیم الکتریکی /  آینه بغل برقی مجهز به گرمکن همرنگ با بدنه /  تنظیم برقی آئینه­‌های جانبی، مجهز به گرمکن /  برف پاکن و شیشه شوی جلو مجهز به سنسور باران

شیشه عقب میتسوبیشی لنسر

شیشه عقب میتسوبیشی لنسر

قیمت شیشه عقب میتسوبیشی لنسر

شیشه میتسوبیشی لنسر ، از جنس سکوریت ، دور مشکی ، سبز رنگ و دارای هیتر (خطوط گرمکن) است. در حال حاضر ، این شیشه بصورت وارداتی چینی و اصلی قابل عرضه می باشد.

میتسوبیشی لنسر – Mitsubishi lancer

این محصول سدان ژاپنی از سال 2014 توسط شرکت آرین موتور پویا به عنوان نمایندگی رسمی میتسوبیشی وارد ایران شد و تا سال 2018 ارائه آن ادامه داشت. تیپ های مختلفی از این محصول ارائه شده است که تیپ 4 آن فولترین مدل آن در ایران محسوب می شود.

لنسر تیپ 1 از یک پیشرانه 1.6 لیتری 16 سوپاپ بهره می برد که قادر است 117 اسب بخار نیرو تولید کند و این قدرت را توسط گیربکس 5 سرعته دستی به چرخ های جلو انتقال دهد. البته مدل گیربکس 4 سرعته اتومات نیز برای این تیپ قابل عرضه است.

بعد از مدتی ، لنسر با همین مشخصات فنی ولی با آپشن های بیشتر ( مانند شیشه سانروف برقی ) با نام تیپ 2 عرضه شد. در ادامه ، تیپ 4 لنسر با پیشرانه متفاوت عرضه شد. موتور 1.8 لیتر که قادر است 140 اسب بخار نیرو تولید کند و توسط گیربکس CVT به چرخ های جلو انتقال دهد. شتاب این مدل از لنسر 13 ثانیه است.

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر لنسر ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل میتسوبیشی لنسر  ، فروش و نصب شیشه آینه بغل میتسوبیشی لنسر  ،   ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف میتسوبیشی لنسر  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .


شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *