قیمت شیشه ولستر

شیشه ولستر ، محصول کوپه شرکت هیوندای در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. شیشه جلو ولستر ، از جنس لمینت دور مشکی و بالا رنگی ساخته می شود و فاقد آپشنی همچون سنسور باران یا دوربین رادار است.


 Hyundai Veloster – هیوندای ولستر

هیوندای ولستر (Hyundai Veloster) خودرویی کوپه سه در است که تولید نسل اول آن از سال 2011 تا 2017 در کره ادامه پیدا کرد.هیوندای ولستر در کلاس خودرو کامپکت کوچک قرار گرفته است. این خودرو توسط شرکت آسان موتور وارد ایران شد.

این خودرو از نظر ظاهر بسیار خاص است. به این معنا که سمت چپ آن، فقط درب راننده دارد و سمت چپ آن ، درب جلو و درب عقب دارد. یعنی یک درب ، یا کم دارد یا زیاد دارد.

قیمت شیشه جلو ولستر

قیمت شیشه جلو ولستر
قیمت شیشه جلو ولستر

همانطور که قبلا اشاره شد، شیشه جلو این خودرو فاقد آپشنی همچون سنسور باران است. مدتهاست که این شیشه ، با کیفیت مطلوب ، توسط شرکت های داخلی همچون شرکت شیشه اتومبیل آسیا تولید و عرضه شده است که از نظر قیمت نسبت به نمونه های وارداتی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

برخی مشخصات مهم فنی هیوندای ولستر

هیوندای ولستر موجود در ایران از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور 1.6 لیتر بهره می برد که قادر است 138 اسب بخار نیرو تولید کرده و توسط گیربکس 6 دنده اتومات به چرخ های جلو انتقال دهد.

  • حداکثر سرعت: 200 کیلومتر بر ساعت
  • شتاب 0 الی 100 (کیلومتر بر ساعت): 10 ثانیه
  • سیکل ترکیبی مصرف سوخت: 4 لیتر در 100 کیلومتر

قیمت شیشه عقب ولستر

قیمت شیشه عقب ولستر
ولستر

همانطور که اشاره شد، از نظر ظاهر ، این خودرو بسیار خاص است. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می فرمایید، سمت چپ این خودرو و در کابین عقب، شیشه رو ستونی استفاده شده است و سمت راست آن، شیشه درب عقب قرار گرفته است . این شیشه ها از جنس سکوریت سبز رنگ هستند.

لازم به ذکر است که تمامی این شیشه ها، بصورت اصلی کره و نیز وارداتی چینی با کیفیت پایینتر موجود می باشد. لذا برای استعلام قیمت لازم است با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

ابعاد خودرو : طول خودرو : 4219 میلیمتر ، عرض خودرو : 1791 میلیمتر و ارتفاع خودرو : 1400 میلمیتر

قیمت شیشه ولستر
قیمت شیشه ولستر

شیشه بالابر برقی دربهای جلو و درب عقب ، آینه بغل تاشو برقی راهنمادار ولستر ، شیشه سانروف برقی ولستر ( سقف پانوراما) شیشه های سقف این خودرو سه تیکه است که باید بصورت اصلی تهیه شود.

دیگر خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر و تعویض کلید شیشه بالابر ولستر   ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل  هیوندای ، فروش و نصب شیشه آینه بغل  ،  ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف ولستر  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *