منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه تویوتا کمری

شیشه تویوتا کمری

شیشه تویوتا کمری ، محصول سدان سایز متوسط شرکت تویوتا در این صفحه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. شیشه جلو تویوتا کمری  ، بسته به مدل کمری و آپشن های آن متفاوت است ولی در اکثر مواقع ، شیشه جلو تنها پایه آینه دارد و دارای آپشن هایی همچون سنسور باران و یا دوربین نیستند.


برای اطلاع از قیمت ها و موجودی با ما تماس بگیرید.

 
 
عبدالهی گلس را در اپارات دنبال کنید :
 
 

تویوتا کمری / Toyota Camry

تویوتا کمری (Toyota Camry) نام خودرویی سدان خانوادگی در سایز متوسط  است که از سال ۱۹۸۰ تاکنون توسط خودروساز  ژاپنی تولید شده‌است. اولین سری کمری در حدود سال‌های ۱۹۸۰  معرفی و جایگزین مدل محبوب کرونا شد . تاکنون ۱۲ نسل از تویوتا کمری معرفی شده است که نسل آخر در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.


شیشه کمری گرند 2005 – 2006 XLE 

قیمت شیشه جلو تویوتا کمری ۲۰۰۶

تعویض شیشه جلو کمری XLE 2005

شیشه جلو تویوتا در مدل گرند یا همان XLE شیشه از جنس دورمشکی لمینیت میباشد. در شیشه جلو کمری گرند از نظر اپشن فقط دارای پایه اینه و فاقد هر نوع سنسور نور و یا باران و یا انتن رادیویی ( گیرنده ای ) میباشد. معمولا در شیشه های تویوتا در مدل های زیر سال 2015 بسیار کم دیده میشود. که اپشن های نظیر سنسور و غیره را بر روی شیشه جلو طراحی یا نصب میکنند. 

در شیشه ی جلوی کمری گرند 2005 برعکس مدل های بالاتر خود شیشه دارای یک مولدینگ و یا یک نوار پوششی بر روی شیشه است که خیلی شبیه مغزی و یا نوار استیل مانند است. 

همکاران ما برای تعویض شیشه جلوی کمری گرند باید توجه کنند که حفظ نوار یا همان مولدینگ از نکات مهم تعویض شیشه ی کمری میباشد. زیرا از نظر قیمت نوار شیشه دور کمری گرند و همچنین موجودی ان در بازار بسیار پایین میباشد. و در زمان تعویض شیشه جلو کمری گرند یکی از نکات مهم این کار حفظ و نگهداری نوار دور شیشه ان میباشد. 

استفاده از چسب پلی یورتان و همچنین زیر سازی دقیق تعویض شیشه کمری گرند از دیگر نکات مهم این عملیات تعویض شیشه است. 

فروش شیشه درب تویوتا کمری 2005 – 2006 XLE

این شیشه از جنس سکوریت نشکن میباشد.راجع به رنگ این شیشه میتوانیم بگوییم این شیشه از رنگ سبز و لایت ساخته شد. ضخامت این شیشه نسبت به دیگر شیشه ها میتوان گفت این شیشه ضخیم تر است. تعویض اصولی شیشه درب یکی از مهم ترین فاکتور های تعویض شیشه اتومبیل است. و باید در یک مجموعه شیشه اتومبیلی با تجربه و با کادری فوق متخصص و مجرب نصب شود. 

این محصول نمونه ایرانی و چینی و اورجینال شرکت تویوتا به دو صورت نو و استوک در سبد فروش شیشه اتومبیل عبدالهی میباشد. در نمونه ی ایرانی ضعف شیشه را میتوان خم ان در نظر گرفت و نقطه فوت ان قیمت مناسب این شیشه نسبت به شیشه اصلی و یا چینی خود میباشد. 

و در نمونه های دیگر تقریبا اختلاف قیمت به اندازه ی اختلاف کیفیت با هم همخانی دارد. 

تعویض شیشه عقب تویوتا کمری 2005 – 2006 XLE

شیشه عقب این خودرو از جنس سکوریت و ظاهر دور مشکی و دارای اپشن گرمکن و یا وایمر شیشه میباشد. نمونه نصب این شیشه هم از جنس نوار یا مولدینگ و هم توسط چسب صنعتی و یا همان چسب پلی یورتان میباشد. در شیشه عقب کمری گرند همانطور که در ظاهر نوار شیشه جلو ی ان توضیح دادیم ، نوار به صورت ظاهر زه یا استیل مانند طراحی شده که توضیح دادیم و حفظ نگهداری از نوار شیشه در زمان تعویض شیشه کمری گرند 2005 از نکات مهم است. 

شیشه لچکی تویوتا کمری 2005 – 2006 XLE

شیشه لچکی کمری 2005 از نظر متریال سکوریت و بدون خط دور مشکی میباشد. معمولا در تویوتا شیشه لچکی ها به صورت ساده و به دور از تجملات حاشیه ی مشکی و ظاهر متفاوت تولید میشود. شیشه های لچکی کمری در مدل های مختلف ظاهرا شبیه یکدیگر میباشند. ولی این فقط ظاهر موضوع است که ما میبینیم. و در عمل اندازه و ابعاد این شیشه هیچکدام بر روی یکدیگر نصب نمیشوند. و فقط باید از کد فنی و یا اندازه و ابعاد دقیق خودش استفاده شود. 

تعمیر بالابر کمری 2005 – 2006 گرند XLE

خودروی کمری گرند در حال حاضر در حدود 20 سال در بازار خودرویی در حال تردد و استفاده میباشد طبیعی است همانطور که ما در متن بالا بر روی شیشه درب خودروی کمری گرند و ضحامت و سنگینی شیشه اشاره کردیم و همچنین طول عمر این خودرو را در نظر بگیریم موتور شیشه بالابر این خودرو به اندازه ی استاندارد خود استفاده شده است. و تجربه نشان میدهد که در صورت ضعف موتور بالابر کمری گرند در سرعت بالا و پایین شدن باید تعویض گردد. در مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی موتور های اتومبیل های دیگر را با طراحی و ابتکار بر روی بالابر کمری 2005 نصب کردیم و همچنین در صورت تمایل خودرو سواران کمری میتوانیم بالابر کامل و یا اورجینال بر روی این خودرو در صورت خرابی بالابر نصب کنیم. 


تعویض شیشه جلو تویوتا کمری 2007 – 2010 GLX

شیشه کمری 2007 الی 2010 از سال های ورود این خودرو در بازار خودرویی ایران در شیشه اتومبیل عبدالهی در سبد فروش قرار گرفت این شیشه از جنس لمینیت دور مشکی میباشد . در شیشه تویوتا کمری 2007 نمونه بسیار کمی وجود دارد. که میتوان با اپشن سنسور باران در بازار مشاهده کرد. ولی عمدتا شیشه کمری 2007 الی 2010 فاقد هر نوع اپشن مانند سنسور های تحریک نور و یا اب باران میباشد. و همچنین فاقد هداپ و یا همان HUD که در ماشین های مدل 2012 به بالا میبینیم است. 

فروش شیشه عقب تویوتا کمری 2007 – 2010 GLX

شیشه عقب این حودرو از نطر ظاهر با نوع های مختلف دیگر کمری چه در مدل های 2005 و همچنین در مدل های بالاتر خود کاملا متفاوت است. چراکه از نظر اندازه و ابعاد این شیشه گوشه های چهار سر گرد و ترکیب خاصی دارد و از نوار مولدینگ زیر استفاده شده منظورمان این است که این شیشه توسط نوار یا همان مولدینگ کاور نمیشود. در سبد فروش شیشه اتومبیل عبدالهی برای شیشه های کمری 2008 نمونه ی شیشه ایرانی و همچنین چینی و اصلی به دو صورت استوک و نو موجود میباشد. 

قیمت شیشه درب تویوتا کمری 2007 – 2010 GLX

شیشه درب این خودرو از جنس سکوریت میباشد و دارای دو پاایه ی زیر تو خالی بدون مهره میباشد. در کمری 2008 میتوانیم مارک و یا برند شیشه را به چند دسته Pilkington و splintex تقسیم میشود و اما شرکت های داخلی و چینی هستند که با عدم رعایت حق کپی رایت شیشه های این خودرو را با این برند ها در بازار عرضه میکنند. طراحی شیشه درب کمری 2007 از نظر نصابان شیشه اتومبیل عبدالهی طراحی خوبی دارد و همین عمر باعث شده که شیشه های متفرقه ایرانی و چینی هم بر روی این خودرو رضایت مشتریان را جلب کند.

فروش شیشه لچکی تویوتا کمری 2007 – 2010 GLX

برای تعویض شیشه لچکی کمری 2007 به دو سبک میتوانیم اقدام کنیم یک این که میتوانیم در ابتدا اقدام به باز کردن رو دری خودرو و دیرک انجام دهیم و در صورتی که بخواهیم کار سرعتی و همچنین کمی غیر اصولی تر انجام شود میتوان با حذف پرچ های شماره 3 که بر روی زه کلاف نصب شده اقدام به تعویض صریح این قطعه کنیم. 

نسل ششم این خودرو در سال 2007 به بازار ارائه شد. مدل GLX اتومات فول ، GL گیربکس دنده و گیربکس اتومات . این نسل مربوط به سال 2007 الی 2012 می باشد.

قیمت شیشه جلو تویوتا کمری 2007
شیشه جلو تویوتا کمری 2007

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می فرمایید، شیشه جلو این مدل از کمری ، بالارنگی ساخته می شود و تنها پایه آینه دارد و خبری از سنسور باران نیست. البته در تعداد محدودی بصورت سنسور دار نیز تولید و عرضه شده اند. این شیشه توسط شرکت های داخلی ، همچون شرکت شیشه اتومبیل آسیا ، تولید و عرضه شده اند که کیفیت مطلوبی نیز دارند. البته نمونه های متفرقه چینی نیز در سبد فروش قرار گرفته است.

برخی مشخصات مهم فنی تویوتا کمری 2007 :

کمری مدل 2007 از یک پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور 2.4 لیتر بهره می برد که قادر است 157 اسب بخار نیرو تولید کرده و توسط گیربکس 5 دنده دستی و یا 5 دنده اتومات تیپ ترونیک به چرخ های جلو انتقال دهد. حداکثر سرعت این خودرو ، 205 کیلومتر بر ساعت است و شتابی برابر با 9.6 ثانیه برای رسیدن به سرعت صد کیلومتر دارد.

شیشه های بغل این مدل از کمری نیز شامل سه قسمت : شیشه درب جلو ، شیشه درب عقب و شیشه لچکی عقب است. تمامی این شیشه ها از جنس سکوریت سبز رنگ است . برای خرید این شیشه ها، از بین شیشه های ساخت شرکت های داخلی ، چینی و حتی شیشه های اصلی تویوتا حق انتخاب وجود دارد.

قیمت شیشه عقب تویوتا کمری 2007
تویوتا کمری 2007

ابعاد خودرو:

  • اندازه :  طول :  4815 میلیمتر –  عرض : 1820 میلیمتر  – ارتفاع :   1460 میلیمتر
  • فاصله بین دو محور:   2776 میلیمتر

شیشه عقب کمری 2007 الی 2012 ، طبق تصویر بالا ، از جنس سکوریت ، دور مشکی ، سبز رنگ و دارای گرمکن است. بهتر است این شیشه ها ، با توجه به کیفیت سکوریت شیشه و نیز خط گرمکن ، بصورت اصلی تویوتا و یا جنس درجه یک خارجی تهیه شود. البته این شیشه ، با کیفیت متوسط، در ایران نیز تولید میشود و در دسترس مشتریان عزیز قرار گرفته است.

برخی امکانات رفاهی خودرو :

آنتن مخفی در شیشه عقب  ،  برف پاک‌ کن‌های تناوبی قابل تنظیم ، آینه‌ بغل تاشو برقی همرنگ بدنه ، شیشه بالابر برقی جلو و عقب مجهز به عملکرد بازگشت اتوماتیک شیشه در سمت راننده ، گرمکن شیشه عقب استاندارد مجهز به تایمر ، شیشه‌های سولار ، شیشه سانروف برقی ، پرده شیشه عقب برقی


شیشه تویوتا کمری 2011 – 2013 آریون XLL

شیشه تویوتا اریون

شیشه تویوتا اریون

فروش شیشه جلو تویوتا کمری آریون XLL

شیشه ی تویوتا آریون در شیشه اتومبیل عبدالهی به چند مدل مختلف با برند های مختلف وجود دارد. شیشه جلوی این خودرو مانند همه ی خودرو های دیگر از دور مشکی و همچنین لمینیت و حاشیه درام نزدیکی آینه که برای پوشش ظاهر عدوات آینه و … طراحی میشود دارد. ما در مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی برای تعویض شیشه هایی مانند تویوتا آریون که اتاق ظریف دارند از کاور های برای تعویض شیشه جلو استفاده میکنیم. 

تا از اسیب دیدگی اتاق دور شیشه جلو گیری کند. 

تعویض شیشه عقب تویوتا کمری آریون XLL

شیشه عقب این خودرو با شیشه تویوتا مدل سال 2010 کمری از نظر اندازه و ابعاد یکی میباشد و هم از نظر جنس و متریال و سکوریت و دور مشکی و گرمکن دار و تمام ریز نکات در یک اندازه و ابعاد قرار دارند در واقع این قدرت موتور و ظاهر خودرو اریون است که با مدل کمری 2010 متفاوت است ولی از نطر شیشه در یک راستا قرار دارند. استفاده از شیشه های داخلی برای شیشه عقب کمری اریون میتواند از نظر قیمت برای خودرو سواران تویوتا مناسب باشد اما از نظر کیفیت گرمکن به مراتب پایین تر از نمونه ی اصلی میباشد. 

قیمت شیشه درب تویوتا کمری آریون XLL

شیشه ی درب کمری و یا تویوتا اریون در مجوعه شیشه اتومبیل عبدالهی از نظر سبد فروش نمونه ی داخلی و چینی و اصلی موجود میباشد ولی پیشنهاد ما به شما بستگی به بودجه ای که شما برای ان در نظر میگیرید دارد. 

تعویض شیشه لچکی تویوتا کمری آریون XLL

همیشه در زمان سرقت یکی از شیشه هایی که بیشتر مورد توجه سارقان وسایل داخل خودرو قرار میگیرد شیشه ی لچکی و یا همان شیشه بادگیر خودرو است. البته بستگی به انصاف سارقان و موقیت پارک خودرو دارد 🙂 سارقان این شیشه را انتخاب میکنند برای سرقت به چند دلیل یک اینکه از قدیم که اتومبیل ها ضد سرقت شدند سارقین درب عقب خودرو را برای باز کزدن انتخاب میکردند زیرا در مدل های پایین خودرو درب عقب دارای تحریک شستی دزدگیر نبود. و شاید همین امر باعث سنتی ماندن سارقین در انتخاب شیشه لچکی میباشد.  

تعویض شیشه تویوتا کمری 2014 – 2016 LE

قیمت شیشه جلو کمری ۲۰۱۴

فروش شیشه جلو کمری 2014 – 2016 LE

شیشه جلو این مدل از کمری ، از جنس لمینت دور مشکی بالا رنگی است و از نظر آپشن با نسل های قبلی کمری متفاوت است. در مدل هیبرید ، شیشه جلو با سنسور باران و یا دوربین بین خطوط عرضه شده اند. البته مدل لو آپشن نیز وجود دارد که تنها پایه آینه دارد. شیشه های کمری مدل 2014 الی 2016 ، از نظر ظاهر فیزیکی و ابعاد یکسان هستند.

قیمت شیشه عقب تویوتا کمری 2014 – 2016 LE

شیشه عقب این خودرو از جنس لمینیت دور مشکی میباشد در نصب شیشه اتومبیل اصولی بودن نصب بسیار مهم است. و باید در جایی شیشه عقب و یا هر شیشه اتومبیل خود را تعویض کنید که دارای کادری مجرب باشد. ما در زمینه شیشه تویوتا بسیار تخصصی و با تجربه عمل میکنیم. 

تعویض شیشه درب تویوتا کمری 2014 – 2016 LE

ما در مقالات شیشه اتومبیل سعی کردیم تمامی نکات فنی مرتبط به شیشه تویوتا کمری را در اختیار همکاران و همچنین تویوتا سواران عزیز بگزاریم این تجربیات چندین ساله ما در امر نصب و فروش شیشه در زمینه ی شیشه اتومبیل است. شکل ظاهر شیشه های تویوتا اقلب با اختلاف خیلی ناچیز است و فقط تجربه در نصب و فروش میتواند تفاوت بین این شیشه ها را دریابد. چراکه ما در نصب شیشه ی خودرو در سطح کشور تنوع بسیار بالایی داریم و قابلیت استفاده از کد فنی و مشخصات وین را نداریم.

شیشه لچکی تویوتا کمری 2014 – 2016 LE

برای تعویض شیشه لچکی کمری 2014 – 2016  باید بسیار دقیق عمل شود و متاسفانه شیشه لچکی همانطور که در قسمت های بالا گفتیم مصرف بالایی به دلیل اسیب پذیر بودن دارد. شیشه لچکی در اثر سرقت بسیار اسیب میبیند. و ما در شیشه اتومبیل عبدالهی تجربه زیادی در نصب شیشه لچکی تویوتا کمری داریم.

نسل هفتم پر فروش ترین خودرو تویوتا یعنی کمری تغییرات مثبتی را هم در زمینه طراحی داخلی وهم کابین تجربه کرده است.  تویوتا کمری 2014 تا 2016 در دو مدل GLX اسپشیال و GL اتومات به بازار ارائه شده است. مدل 2015 -2016 بصورت هیبرید نیز ارائه شده است.


تویوتا کمری در چند نسل مختلف وارد بازار ایران شد ولی آخرین مدل از کمری ، مربوط به مدل 2016 می باشد. در اصل مدل فیس لیفت شده مدل 2011 کمری است که در سال 2015 رخ داد. پیشرانه کمری هیبرید ، مجموعه ای از یک موتور بنزینی درون سوز و یه موتور الکتریکی است که مجموعا ، 203 اسب بخار نیرو تولید میکنند.

برخی مشخصات مهم فنی تویوتا کمری GL :

تویوتا کمری 2012 – 2014 از یک پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور 2.5 لیتر بهره می برد که قادر است 181 اسب بخار نیرو تولید کند و این نیرو را توسط گیربکس 6 دنده اتومات به چرخ های جلو انتقال دهد. این خودرو توسط شرکت ایرتویا عرضه می شود.

  • شتاب صفر تا صد :  9.3 ثانیه
  • حداکثر سرعت: 195 کیلومتر در ساعت
  • وزن خودرو:   1475 کیلوگرم
  • مصرف سوخت ترکیبی:  7.8 لیتر در هر صد کیلومتر
  • حجم باک سوخت : 70 لیتر

در تصویر بالا نیز شیشه های بغل این نسل از کمری را مشاهده می فرمایید.

ابعاد خودرو:

  • اندازه : طول: 4850 میلیمتر – عرض: 1825 میلیمتر – ارتفاع : 1470 میلیمتر

برخی امکانات خودرو : آینه بغل برقی راهنما دار و دارای گرمکن ، آینه وسط الکتروکرومیک ، پرده برقی شیشه عقب ، برف پاک کن تایمر دار ، شیشه عقب دارای گرمکن ، شیشه بالابر برقی جلو و عقب ، شیشه سانروف برقیخدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل

تعمیر کلید شیشه بالابر

تعویض کلید شیشه بالابر

تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو 

تعمیر و تعویض آینه بغل 

فروش و نصب شیشه آینه بغل

ترمیم شیشه جلو اتومبیل 

تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف

و سایر خدمات مشابه را میپزیریم.

برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.