منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه مزدا3 نیو

مزدا-نیو-شاخص

شیشه مزدا3 نیو ، در این مقاله میخواهیم راجع به انواع شیشه مزدا نیو و قیمت هایی این شیشه و موجودی کالا این شیشه صحبت کنیم. در شیشه اتومبیل عبدالهی نمونه ی شیشه اصلی اورجینال، چینی و ایرانی این خودرو موجود است.

برای اطلاع از قیمت ها به دلیل نوسانات بازار با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه جلو مزدا3 نیو

شیشه ی جلوی مزدا3 نیو در سه مدل و تیپ شیشه در بازار ایران دیده میشود. تیپ یک مزدا نیو فقط پایه اینه و تیپ سه مزدا نیو سنسور دار که اصطلاحا سنسور وسط گفته میشود و تیپ چهار که به ان سنسور کنار میگویند.
در تیپ یک مزدا نیو شیشه رنگی دور مشکی و با حاشیه ی شابلون نقطه چین در کنار پایه اینه دیده میشود. اما در تیپ سه با نسل جدید تر مزدا نیو سنسوری زیر اینه وجود دارد که سنسور طرح بی ام و به ان میگویند.

مزدا-نیو-شیشه-جلو
شیشه جلو مزدا نیو

و همچنین تیپ سه ی مزدا نیو دارای مولدینگ یا نوار دور شیشه میباشد. که این نوار یا مولدینگ در همه ی مدل های مزدا نیو به صورا تکراری و به یک شکل طراحی میشود.

البته باید به شما بگوییم که همه ی شیشه های تیپ یک و تیپ سه و تیپ چهار از نظر ابعاد و اندازه یکی میباشند. فقط این پایه اینه و سنسور است که تفاوت در ان را میتوان دید.

فروش شیشه جلو مزدا نیو

یکی از افتخارات شیشه اتومبیل عبدالهی این است که تسلط کامل بر نحوه ی نصب شیشه ی انواع مزدا نیو و مزدای 3 در مجموعه ی خود را دارد. چراکه به دلیل همکاری با شرکت خدمات نمایندگی مجاز همکاری چندین ساله دارد. و اشنایی کارمندانمان با جزئیات ریز مسائل فنی شیشه ی جلو و شیشه درب و شیشه عقب و همچنین بالابر را دارد.

شیشه عقب مزدا نیو

مزدا-نیو-عقب
شیشه عقب مزدا نیو

با ما همراه باشید تا مسائل فنی و ریز شیشه عقب مزدا نیو را با هم مرور کنیم. شیشه عقب مزدا 3 نیو از نظر شکل ظاهری و حتی خطوط گرمکن متفاوت با نسل قدیمی تر خود مزدا 3 میباشد پس نتیجه میگیریم که این شیشه منحصر به فرد بوده و به هیچ نوع دیگر مزدا قابل استفاده نمیباشد.

ولی از نظر تیپ مزدا نیو تیپ یک و تیپ سه و تیپ چهار یکی میباشد. شیشه ی عقب مزدا نیو دارای مولدینگ زیر یا همان نوار زیر کار میباشد برای نصب شیشه عقب مزدا نیو سه یا چهار مدل شیشه در سبد فروش شیشه اتومبیل عبدالهی میباشد اگر بخواهیم شیشه ی عقب را دسته بندی کنیم از نوع ایرانی دو مدل و از نوع چینی دو مدل و از نوع اصلی هم دو مدل وجود دارد. فقط شیشه ی اصلی اورجینال را میتوان قبل از نصب با نوار مولدینگ مشاهده کرد.

قیمت شیشه عقب مزدا3 نیو

مزدا-نیو-عقب-2
شیشه عقب مزدا3نیو

همکاران ما در سراسر کشور باید توجه داشته باشند قبل از نصب و نظافت شیشه عقب باید حفظ نوار یا مولدینگ را در دستور کار خود قرار دهند چراکه ظاهر شیشه پس از نصب بستگی به نحوه نصب و حفظ ریز نکاتی همچون نحوه ی چسب و نحوه ی حفظ نوار میباشد. که سابقه قبلا نشان داده است که همکارانی که در این امر کمکاری کردند خودرو سواران مزدا نیو و یا مزدا 3 مجبور به باز یا بست مجدد شیشه را داشتند.

شیشه درب مزدا نیو

همچنین شیشه درب مزدا نیو به دلیل نوع قالب درب مزدا نیو و همچنین نحوه ی طراحی بالابر به سبکی طراحی میشود. که در قالبگیری از ان قالب سازان شیشه اتومبیل دچار مشکل شدند و همین امر باعث میشود تا به غیر از شیشه ی اصلی ان طور که باید و شاید مصرف کنندگان شیشه ی درب مزدا نیو از شیشه های داخلی راضی نباشند.

مزدا-نیو-شیشه-درب
شیشه درب مزدا نیو

البته این مشکل در مزدای 3 بیشتر است. شیشه درب مزدا نیو مانند ماشین های نسل قدیم ژاپنی از دو مته ی 13 در منتهی الیه پایین شیشه سوراخ میشود که شیشه توسط دو خار مهره دار بر روی بالابر نصب میشود.

شیشه لچکی مزدا نیو

و شیشه مزدا3 نیو البته لچکی این خودرو اندازه و ابعادی شبیع مزدا 3 دارد. اما توجه داشته باشید که این شیشه کاملا با نوع قدیم خود فرق دارد و کمی از نظر اندازه بزرگتر از مدل قدیم میباشد. در شیشه اتومبیل عبدالهی لچکی مزدا نیو با 3 مدل مختلف در سبد فروش شیشه اتومبیل عبدالهی قرار دارد.

لچکی-مزدا-نیو
شیشه لچکی مزدا نیو

شیشه سانروف مزدا نیو

مزدا نیو دارای سانروف 2 حالته با شیشه سکوریت میباشد. همچنین دور شیشه نوار مشکی ای قرار گرفته و سکوریت بودن شیشه باعث اسیب دیدگی کمتر شیشه میشود. خودرو سواران مزدا نیو و تمام خودرو هایی که دارای سانروف میباشند باید به این نکته توجه کنند که شیشه سانروف نسبت به بقیه شیشه ها کمیاب تر میباشد و باید در حفظ و نگهداری این شیشه کوشا باشیم.

به ما اعتماد کنید.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *