منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه مزدا

شیشه مزدا

شیشه مزدا ، قیمت شیشه جلو مزدا 323 ، قیمت شیشه بغل مزدا 3 ، قیمت سنسور باران مزدا 3 ، شیشه عقب مزدا 3 ، قیمت شیشه عقب مزدا 323 ، قیمت شیشه جلو اصلی مزدا 3 ، شیشه جلو مزدا 3 ، شیشه مزدا ۳ ، شیشه بالابر مزدا 323


مزدا، نامی آشنا و محبوب در بین ماشین دوستان عزیز در ایران  در سالیان اخیر می باشد. شرکت مزدا، یک شرکت خودروسازی  ژاپنی می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر هیروشیمای ژاپن مستقر می باشد. مزدا شرکت سهامی خاص ماتسودا با نام تجاری مزدا شناخته می شود. ماتسودا ، بنیانگذار این شرکت، در سال 1920 مزدا را بنیانگذاری کرد و این نام، الهام از آئین زرتشت و نام اهورامزدا می باشد. دلیل انتخاب این نام نیز علاقه شدید بنیانگذار آن به این آئین بود. در ابتدا تا سال  1931 شرکت مزدا ، تولید کننده ابزار و ماشین آلات بود و از سال 1931 به بعد، تولید خودرو را شروع کرد. مزدا 360 اولین اتومبیل چهار چرخ این شرکت در سال 1960 میلادی وارد بازار فروش شد.

مزدا
مزدا

وانت مزدا و نیز سواری مزدا از دهه هفتاد میلادی وارد بازار ایران شدند. گروه بهمن از سال 1338 شمسی مونتاژ محصولات مزدا را شروع کرده است .وانت سه چرخه مزدا شروع همکاری این دو شرکت بود و تاکنون همکاری آن ادامه دارد. شرکت بهمن  از سال ۱۳۵۰ به ساخت و مونتاژ انواع وانت‌های مزدا شامل مدل‌های ۱۰۰۰ و مدل ۱۶۰۰ پرداخته‌است .

شیشه مزدا وانت

شیشه مزدا وانت
شیشه مزدا وانت

گروه بهمن از سال ۱۳۷۸ سواری مزدا ۳۲۳F و ۳۲۳SL را تولید نمود. سپس با عرضهٔ سواری مزداFL ۳۲۳ تا سال ۱۳۸۶ در پنج تیپ و با موتور ۱۶۰۰ سی‌سی توانست فروش خود را گسترش دهد . مزدا 3 خودرویی محبوب در ایران است که جانشینی برای مزدا 323 بود، از سال 2003 در شرکت مزدا تولید می شود و گروه بهمن نیز مونتاژ نسل اول آن را از سال 1386 شروع کرد.نسل دوم مزدا 3 نیز از سال 1389 تا 93 در گروه بهمن مونتاژ شد که البته بدلایل مانند تحریم  متوقف شد. البته تغییر شرایط تجاری در سال 94 باعث شد که مونتاژ مزدا 3 دوباره ایران کلید بخورد.


شیشه مزدا BT 50

شرکت مزدا، مزدا BT 50 را در بازارهای خاصی عرضه می‌کند. سابقه شرکت مزدا در مقایسه با رقبا بسیار اندک است. مزدا BT 50 تازه در سال 2006 متولد شد و تا سال 2011 نسل اول و از این سال هم نسل دوم آن وارد بازار شده‌اند. انواع مختلفی از این خودرو به صورت تک کابین و دو کابین، دیفرانسیل جلو، دیفرانسیل عقب و 2 دیفرانسیل و با گیربکس‌های شش سرعته دستی و اتوماتیک عرضه شده‌اند. شیشه های عقب مزدا50  Bt قابلیت بخارزدایی دارد.


قیمت شیشه جلو مزدا

شیشه جلو اتومبیل از نوع لمینت می باشد. این شیشه طوری طراحی شده است که در اثر ضربه ناگهانی شیشه خرد نشده و سرجای خود باقی بماند تا برای سرنشینان خطری نداشته باشد. شیشه عقب و شیشه درب ها از نوع سکوریت می باشند. سکوریت و یا نشکن نوعی شیشه است که در اثر ضربه به تکه های ریز و غیر برنده تبدیل می شود. بنابراین خطری متوجه سرنشینان نیست.


خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر مزدا ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل مزدا ، فروش و نصب شیشه آینه بغل مزدا ، ترمیم شیشه جلو خودرو   ،  ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف مزدا و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

 تمام سعی و تلاش ما  بر این است  که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *