منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه لیفان x60

لیفان-جلو

شیشه لیفان x60 ، در این مقاله قصد داریم راجع به شیشه های این خودرو محصول شاسی بلند شرکت لیفان چین است صحبت کنیم. شیشه جلو لیفان x60 از جنس لمینت و دور مشکی است که فاقد آپشن خاصی مانند سنسور باران می باشد و تنها پایه آینه دارد.


برای اطلاع از قیمت ها و موجودی کالا به دلیل نوسانات بازار با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه جلو لیفان X60

شیشه جلو لیفان x60
شیشه درب لیفان

برای اطلاع از قیمت شیشه لیفان x50 به دیگر صفحات ما مراجعه کنید.

همانطور که پیشتر گفتیم شیشه لیفان x60 ، شیشه جلو از نوع لمینت می باشد. یعنی سه لایه است و دارای یک لایه پلیمری در وسط شیشه . این لایه باعث می شود تا در اثر ضربه ناگهانی ، شیشه خرد نشود و در سر جای خود بایستد تا برای سرنشینان خطر ساز نباشد.

قیمت شیشه جلو لیفان x60

صاحبان خودرو در صورت شکستگی شیشه جلو لیفان x60 خود و مراجعه به شیشه اتومبیل حتما بر این تاکید داشته باشید که از بهترین نوع چسب برای نصب شیشه اتومبیل شما استفاده شود. زیرا یکی از مهم ترین نکته های نصب شیشه چسب شیشه میباشد.

شیشه-جلو-لیفان-x60
شیشه-جلو-لیفان-x60

ما در شیشه اتومبیل عبدالهی تضمین میکنیم بهترین نوع چسب را که در بازار ایران است را برای شما عزیزان که پلی یورتان نام دارد را استفاده میکنیم.

فروش شیشه عقب لیفان X60

شیشه لیفان x60 در این مقاله قصد داریم شما را با نکات فنی شیشه عقب لیفان x60 اشنا کنیم. شیشه عقب این خودرو دور مشکی با شابلونی همراه با هاشیه ی نقطه چین میباشد. نکته ی دوم این است که اسن شیشه فقط به صورت رنگی سبز لایت و سری اول ان به صورت ساده ی اورجینال وارد بازار شد. منظور ما از ساده بودن این نیست که گرمکن نداشته باشد و یا دور مشکی نباشد منظور ما اصل متریال جام خام شیشه رنگی نیست. و به صورت ساده تولید میشد. اما در تولید دوم ان به صورت رنگی البته جام رنگی منظورمان سبز لایت میباشد.

که این نمونه از تولیدات داخلی شرکت امید است.

لیفان-عقب
شیشه عقب لیفان

قیمت شیشه عقب لیفان ایکس 60

شیشه عقب لیفان ایکس 60 نمونه ی اصلی ان در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود میباشد. البته باید به شما بگوییم که نمونه ی اصلی در بازار بسیار کم و نمونه ی داخلی ان به مشتریان عزیز بیشتر ارائه میشود.

شیشه-عقب-لیفان-x60-2
شیشه-عقب-لیفان-x60-2

شیشه ی عقب لیفان X60 دارای یک نوار یا مولدینگ شیشه لیفان x60 در قسمت پایین به صورت افقی و دو نوار 40 سانتی به صورت عمودی در بغل دارد. که پیشنهاد ما به همکاران نصاب شیشه اتومبیل در سراسر کشور این است که برای حفظ ظاهر کار نصب شیشه باید به صورتی کار تعویض را انجام دهند که از هر سه نوار در صورت نصب شیشه حفظ و نگهداری شود.

شیشه درب لیفان

در این مقاله قصد داریم راجع به شیشه درب لیفان x60 شیشه ی درب جلوی لیفان x60 و مسائل فنی ریز ان اشاره داشته باشیم. شیشه ی درب جلوی لیفان ایکس 60 دارای نقص فنی است. چراکه اقلب خودرو سواران لیفان ایکس 60 به این مشکل تکراری برخورد کردند که شیشه درب در زمان بالا و پایین شدن بالابر دچار نقص فنی به اصطلاح فنی کله کردن شیشه و یا کج بالا پایین شدن دچار شدند.

لیفان-بغل
شیشه عقب لیفان
شیشه جلو لیفان x60شیشه عقب لیفان x60
شیشه درب لیفان x60شیشه روستونی لیفان x60
شیشه لچکی لیفان x60شیشه سانروف لیفان x60
انواع شیشه لیفان x60
شیشه-در-جلو-لیفان-x60
شیشه-در-جلو-لیفان-x60

بالابر شیشه لیفان

مشکل این طراحی این است که فاق لبه ی نوارگیر لیفان فاق کوتاهی است. نوار مخملی لیفان بدون مخمل یا پرز های مخملی میباشد منظورمان این است که نوار لاستیکی قابل استحکاک در این کلاف در به کار میرود و اجازه ی بالا و پایین شدن در زمان بارندگی یا خیس شدن نوار مخملی را به شیشه نمیدهد.

این عمل باعث شکستگی پایه های بدون مهره از روی بالابر میشود.

تعویض شیشه لیفان X60

حال سوال اینجاست که چه نوع شیشه هایی در بازار شیشه اتومبیل موجود می باشد. برای این خودرو، شیشه ایرانی و شیشه های تولید چین قابل انتخاب است. شیشه جلو و شیشه عقب و شیشه های بغل در ایران نیز تولید می شوند. که از نظر کیفیت مورد تایید میباشند و البته شایان ذکر است که ، از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه می باشند.

همچنین شیشه های وارداتی از نظر کیفیت مناسب ولی قیمت بالاتری دارند.

شیشه دودی لیفان X60

بسیاری از مشتریان و صاحبان خودرو تمایل زیادی به دودی کردن شیشه های خودرو خود دارند. در اکثر ماشین ها از شیشه های سبز استفاده شده که فاقد خاصیت سولار می باشند. بنابراین بهتر است از شیشه دودی سولار یا از برچسب دودی سولار استفاده شود.

مزیت استفاده از برچسب دودی این است که شیشه فابریک خودرو تعویض نمی شود و در انتخاب درصد دودی تنوع وجود دارد. خب این یک مزیت خوبی است که مشتری را قانع کند از برچسب دودی (البته برچسب دودی باکیفیت و مناسب) استفاده کند و از تعویض شیشه خودداری کند.

لیفان-کلی-1
شیشه اینه درب لیفان

در برخی از خودروها، شیشه های دودی سولار با درصد استاندارد تولید شده است که کیفیت لازم را دارد ولی در هر صورت استفاده از برچسب دودی با استقبال بیشتری مواجه شده است.

شیشه روستونی لیفان X60

شیشه لیفان x60 و شیشه روگلگیری لیفان X60 این خودرو دارای یک فریم میباشد. این شیشه سکوریت دور مشکی و چسبی میباشد. منظورمان از فریم ، فریم چسبی است و یا همان نوار پرسی و یا فشرده ای است که با شیشه اجین شده و در صورت نصب شیشه ی متفرقه و یا چینی یا شیشه ایرانی باید فریم قبلی حفظ و همچنین کار نظافت شیشه خورده های قبلی صورت گیرد.

شیشه سانروف لیفان x60

شیشه-سانروف-لیفان-x60
شیشه-سانروف-لیفان-x60

lifan x60 – لیفان x60

لیفان ایکس 60 نام خودرو شاسی بلند شرکت چینی مفی باشد که  در 2 مدل دنده ای  و اتومات توسط شرکت کرمان موتور ارائه می شود.

شیشه عقب لیفان x60
لیفان x60

برخی مشخصات مهم فنی  لیفان ایکس 60 :

لیفان x60 ، کراس اور تک دیفرانسیل چینی ، دارای موتور 4 سیلندر به حجم 1.8 لیتر که از سال 91 مهمان جاده های ما می باشد و توسط شرکت کرمان موتور ارائه شد. این خودرو به صورت گیربکس 5 دنده دستی و اتومات CVT ، ارائه شده است. موتور این خودرو 126 اسب بخار نیرو تولید میکند و حداکثر سرعت آن 170 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

ابعاد خودرو :

طول خودرو : 4325 میلیمتر – عرض خودرو : 1790 میلیمتر – ارتفاع خودرو : 1690 میلیمتر

برخی امکانات این خودرو :

آینه بغل لیفان برقی و راهنمادار است . روی سقف : از شیشه سانروف لیفان x60 استفاده شده است. و شیشه بالابر جلو و عقب لیفان برقی می باشند. پرده شیشه عقب


خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

  • خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل
  • تعمیر کلید شیشه بالابر
  • تعویض کلید شیشه بالابر  
  • تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو 
  • تعمیر و تعویض آینه بغل 
  • فروش و نصب شیشه آینه بغل
  • ترمیم شیشه جلو اتومبیل 
  • تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف
  • و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

قیمت شیشه جلو لیفان x60 چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی با ما تماس بگیرید.

تعویض شیشه لیفان x60 چقدر زمان میبرد ؟

نصب اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *