منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه لیفان 820

شیشه لیفان 820 ، محصول سدان لوکس لیفان چین که در کرمان موتور مونتاژ می شد در این مقاله بررسی می شود. شیشه جلو لیفان 820 ، از جنس لمینت ، دورمشکی ، تمام رنگ و فاقد سنسور باران می باشد.

این شیشه توسط شرکت های ایرانی از جمله شرکت شیشه اتومبیل آسیا تولید و توزیع شده است که نسبت به نمونه وارداتی چینی از قیمت مناسبتری برخوردار است و کیفیت مطلوبی دارد.


lifan 820 – لیفان 820

این خودرو بین سال های 95 تا 97 و توسط شرکت کرمان موتور به بازار ایران ارائه شده است.

قیمت شیشه جلو لیفان 820

شیشه جلو لیفان 820
شیشه جلو لیفان 820

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می فرمایید ، شیشه جلو این خودرو بسیار ساده و فاقد آپشن خاصی است. این شیشه توسط شرکت های داخلی همچون شرکت شیشه آسیا تولید و عرضه شده که کیفیت مطلوبی نیز دارد و در مقایسه با رقبای وارداتی چینی بسیار مقرون به صرفه است

شیشه جلو این خودرو توسط چسب پلی یورتان مشکی اروپایی نصب و آب بندی می شود که از نظر آببندی بسیار حائز اهمیت است.

شیشه عقب این خودرو، مثل سایر خودروها ی سدان هیتر دار ، دورمشکی سبز و فاقد برف پاککن است .این شیشه از جنس سکوریت است. شیشه عقب این خودرو نیز توسط شرکتی چون امید اصفهان تولید و ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت محصول ایرانی و چینی تماس بگیرید.

قیمت شیشه عقب لیفان 820

شیشه عقب لیفان 820

برخی مشخصات فنی : لیفان 820 ، دارای موتور 4 سیلندربا حجم 2.4 لیتر که قادر است 158 اسب بخار نیرو تولید کند. گیربکس این سدان ، 6 سرعته اتومات است که حداکثر سرعت 180 کیلومتر بر ساعت می رسد.

در طراحی این خودرو، از شیشه لچکی کوچک روی درب عقب استفاده شده و کابین عقب فاقد شیشه روگلگیری می باشد . شیشه جلو ساده می باشد و فاقد سنسور باران و دوربین است.

شیشه لیفان 820

روی سقف این خودرو از شیشه سانروف برقی یک تکه استفاده شده است که دو حالته حرکت میکند.

شیشه های موجود در ایران برای این محصول هم به صورت تولیدات داخل و هم بصورت وارداتی موجود می باشد. شیشه جلو و شیشه بغل این خودرو ایرانی و چینی دارد. شیشه جلو کارخانجاتی چون آسیا و امید مورد تایید می باشد و قطعا قیمت مناسبتری نسبت به نمونه وارداتی خواهد داشت.

ابعاد خودرو :

طول خودرو : 4865 میلیمتر – عرض خودرو : 1835 میلیمتر – ارتفاع خودرو: 1480 میلیمتر

برخی امکانات رفاهی و امنیتی:

آینه بغل لیفان ( قیمت آینه تاشو لیفان 820 ) برقی و راهنمادار است . شیشه بالابر برقی جلو و عقب لیفان ، سانروف برقی

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر لیفان 820 ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل لیفان 820  ، فروش و نصب شیشه آینه بغل لیفان 820  ،   ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف لیفان 820  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .