منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه فیدلیتی

شاخص فیدلیتی

شیشه فیدلیتی ، در این مقاله ما میخواهیم راجع به خودرو فیدلیتی و شیشه فیدلیتی صحبت کنیم ؛ شیشه فیدلیتی مانند انواع شیشه خودرو های چینی دارای آپشن هایی میباشد که به آن میپردازیم فیدلیتی خودرویی چینی از شرکت گروه بهمن میباشد.


برای اطلاع بیشتر راجع به شیشه فیدلیتی و قیمت ها با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

نمونه تعویض شیشه جلو فیدلیتی در عبدالهی گلس :

برای اطلاع از شیشه دیگنیتی و شیشه لاماری ایما به دیگر صفحات ما مراجعه کنید.

شیشه جلو فیدلیتی

شیشه جلو فیدلیتی از لحاظ ظاهری دور مشکی میباشد ، و قسمت بالایی این شیشه به صورت رنگی ساخته شده است. و از لحاظ جنس از جنس لمینیت نشکن ساخته شده است اما اینکه میگوییم لمینیت نشکن دلیل بر نشکستن 100 % این شیشه نمیباشد اما شیشه لمینیت احتمال شکستن کمتری نسبت به دیگر جنس های شیشه دارد.

قیمت شیشه جلو فیدلیتی

شیشه فیدلیتی ، در اتومبیل یکی از اسیب پذیر ترین شیشه ها شیشه جلو میباشد به همین دلیل شیشه جلو بسیار مهم است که چه کیقیتی داشته باشد. شیشه فیدلیتی در ایران نیز ساخته شده است و شیشه اصلی این خودرو نیز در عبدالهی گلس موجود است.

شیشه فیدلیتی
جلو-فیدلیتی
شیشه فیدلیتی XB1شیشه فیدلیتی پرستیژ
شیشه فیدلیتی پرایمشیشه دانگ فنگ فیدلیتی
شیشه جلو فیدلیتی 2018شیشه جلو فیدلیتی 2019
شیشه جلو فیدلیتی 2020شیشه جلو فیدلیتی 2021
انواع شیشه فیدلیتی

شیشه عقب فیدلیتی

شیشه عقب خودرو فیدلیتی دور مشکی میباشد و این شیشه دارای سوراخ برفپاککن میباشد. که این موضوع باعث شده نصب این شیشه حساس تر از دیگر شیشه ها باشد. به همین دلیل انتخاب یک نصاب حرفه ای شیشه اتومبیل بسیار مهم میباشد.

عقب-فیدلیتی
عقب-فیدلیتی

تعویض شیشه عقب فیدلیتی

در صورت شکسنگی شیشه عقب فیدلیتی خود به عبدالهی گلس مراجعه کنید شیشه عقب فیدلیتی به صورت سبز سولار ساخته شده است تا بر اساس بودجه و سلیقه شما بهترین شیشه فیدلیتی موجود در ایران را برای شما نصب کنیم تا رضایت شما عزیزان را به دست آوریم. شیشه فیدلیتی مانند دیگر شیشه های اتومبیل های چینی آپشن دار تولید شده است.

شیشه-عقب-فیدلیتی
شیشه-عقب-فیدلیتی

قیمت شیشه عقب فیدلیتی

برای اطلاع از قیمت شیشه عقب فیدلیتی و تعویض این شیشه کافیست با یکی از شماره های داخل وبسایت تماس بگیرید و این شیشه را به قیمت بسیار مناسب تهیه و در شیشه اتومبیل عبدالهی به صورت حضوری و درب منزل نصب کنید.

شیشه-درب-فیدلیتی
شیشه-درب-فیدلیتی

شیشه درب فیدلیتی

شیشه فیدلیتی ، شیشه درب به صورت دودی ساخته شده و این موضوع باعث زیبا تر شدن ظاهر این خودرو شده است ؛ شیشه های بغل این خودرو هم در ایران تولید شده است اما میتوانیم شیشه فیدلیتی را به صورت اصلی چینی نیز از عبدالهی گلس تهیه کنیم برای اطلاعات بیشتر لطفا با تلفن های ثبت شده در قسمت تماس با ما تماس بگیرید و یا بر روی آیکن تماس کلیک کنید تا به مشاورین ما در عبدالهی گلس دسترسی پیدا کنید.

شیشه روستونی فیدلیتی

شیشه روستونی فیدلیتی بر خلاف تصور عموم با شیشه لچکی بسیار متفاوت است شیشه روستونی دارای نوار دور میباشد و این شیشه بر روی بدنه اتومبیل نصب شده و با درب باز و بسته نمیشود!

اما شیشه لچکی با درب باز و بسته میشود و کاملا چسبیده به شیشه درب میباشد.

شیشه-روستونی-فیدلیتی

شیشه سانروف فیدلیتی

شیشه سانروف این خودرو به صورت دو تکه و بزرگ میباشد این خودرو دارای سانروف دو تکه میباشد که شیشه سانروف فیدلیتی را سانروف دو حالته ام مینامند شیشه سانروف معمولا بر اثر پارک در جای اشتباه میشکند و این شیشه سانروف فیدلیتی در عبدالهی گلس موجود است.

قیمت شیشه جلو فیدلیتی چقدر است؟

قیمت ها به دلیل نوسانات بازار متغیر است لطفا تماس بگیرید. 02177196143

تعویض شیشه فیدلیتی چقدر زمان میبرد؟

تعویض شیشه اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *