منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه تارا

شیشه تارا

شیشه تارا ، ما در این مقاله میخواهیم خودروی تارا و شیشه خودرو تارا را مورد بررسی قرار دهیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید خودروی تارا تولید سال 1400 از شرکت ایران خودرو میباشد. خودروی تارا همان فیس لیفت خودروی پژو 301 میباشد.


برای اطلاع از قیمت شیشه تارا و شیشه اتومبیل تارا و موجودی کالا با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه جلو تارا

شیشه جلو تارا از جنس [شیشه لمینیت] دور مشکی میباشد ؛ به دلیل اینکه شیشه جلو بیشتر از دیگر شیشه ها به مقاومت نیاز دارد و بیشتر از دیگر شیشه ها در معرض اسیب میباشد شیشه تارا از جنس لمینیت 3 لایه ساخته میشود. تا در تصادفات جاده ای جان شما را به خطر نیندازد.

شیشه جلو تاراشیشه عقب تارا
شیشه درب تاراشیشه سانروف
انواع شیشه تارا

قیمت شیشه جلو تارا

شیشه تارا ، قیمت شیشه جلو بسته به انتخابی که شما برای مارک شیشه اتومبیل تارا خود میکنید متفاوت است. مثلا شما میتوانید شیشه متفرقه و یا شیشه اصلی یا شیشه های کپی درجه یک را از ما تهیه کنید. بهترین مارک شیشه اتومبیل برای تارا مارک اصلی خود شرکت ایران خودرو میباشد.

Tara's windshield
Tara’s windshield

شیشه عقب تارا

شیشه عقب تارا مانند دیگر شیشه های خودرو از جنس سکوریت دورمشکی ساخته شده است . شیشه تارا بی رنگ میباشد و فاقد شیشه دودی و یا سولار میباشد. شیشه عقب تارا دارای آپشن هیتر و یا همان گرمکن شیشه عقب تارا میباشد و میتوان این شیشه را به صورت اصلی و های کپی درجه یک تهیه کرد.

قیمت شیشه عقب تارا

در صورت شکستگی شیشه عقب تارا خود حتما به فکر تعویض شیشه می افتید برای تعویض شیشه عقب تارا میتوانید به شیشه اتومبیل عبدالهی در شرق تهران بروید تا از بهترین خدمات شیشه و آینه و بالابر اتومبیل بهره مند شوید. برای اطلاع از قیمت روز شیشه عقب تارا کافیست با ما تماس بگیرید اینجا کلیک کنید.

شیشه-عقب-تارا

شیشه درب تارا

شیشه درب تارا از جنس تمپورت میباشد شیشه درب این خودرو رنگ خاصی ندارد یعنی مانند شیشه ی سبز سولار و یا دودی نیست البته شما عزیزان میتوانید برای زیبایی خودرو خود روی گلس بی رنگ خود برچسب شیشه دودی به کار ببرید.

قیمت شیشه درب تارا

در تصویر زیر نمونه ای از شیشه درب تارا را مشاهده میکنید ، تارا فاقد شیشه لچکی و یا شیشه روستونی میباشد و فقط دارای شیشه های جانبی جلو و عقب تارا میباشد. در صورت شکستگی شیشه تارا خود با ما تماس بگیرید و یا در واتساپ شیشه اتومبیل عبدالهی پیام دهید تا راهنمایی شوید.

شیشه-درب-تارا
شیشه-درب-تارا

شیشه سانروف تارا اتوماتیک

در سری جدید تارا اتوماتیک امکاناتی همچون سانروف تارا اضافه شده است. از آنجا که در صورت شکستگی این شیشه باید خدمات تعویض شیشه سانروف تارا صورت گیرد. عبدالهی گلس این شیشه را موجود کرده است. و شما عزیزان میتوانید این شیشه را از ما تهیه و در همین مرکز نصب کنید.

شیشه اصلی تارا (ایرانخودرو)

پیدا کردن شیشه اصلی خودرو تارا همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های خودرو سواران مخصوصا ماشین بازان میباشد. شیشه تارا اصلی در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود میباشد. برای اطلاع از چگونگی نصب شیشه اتومبیل به آپارات ما در اینجا کلیک کنید.

تعویض شیشه درب تارا

 • شیشه تارا گیلان
 • شیشه تارا ونوس
 • شیشه تارا امید
 • شیشه تارا ونوس
 • شیشه تارا بهنور
 • شیشه تارا آسیا

قیمت نصب و تعویض شیشه عقب تارا

برای اطلاع از قیمت شیشه تارا و قیمت شیشه عقب تارا و هزینه نصب شیشه تارا با ما تماس بگیرید. شیشه اتومبیل عبدالهی با مجرب ترین کادر شیشه اتومبیل در شرق تهران اماده ی نصب انواع شیشه اتومبیل ایرانی و خارجی میباشد.

قیمت شیشه جلو تارا چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت شیشه تارا و موجودی کالا با ما تماس بگیرید 02177196143

تعویض شیشه تارا چقدر زمان میبرد ؟

تعویض اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

 • خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل
 • تعمیر کلید شیشه بالابر تارا
 • تعویض کلید شیشه بالابر تارا
 • تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو تارا
 • تعمیر و تعویض آینه بغل 
 • فروش و نصب شیشه آینه بغل 206 تارا
 • ترمیم شیشه جلو اتومبیل 
 • تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف خودرو تارا
 • و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .
شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *