قیمت شیشه برلیانس h330

شیشه برلیانس h330 ، نام محصول چینی درکلاس بدنه سدان که در ایران توسط شرکت پارس خودرو مونتاژ و ارائه می شود. شیشه جلو برلیانس h330 ، از جنس لمینت ، دورمشکی تمام رنگ و فاقد آپشنی همچون سنسور باران ، Rain sensor ، است.


brilliance h330 – برلیانس h330

برلیانس h330 ، در اصل مدل صندوق دار مدل برلیانس h320 ، است که از سال 94 و توسط پارس خودرو و در دو نسخه گیربکس دستی و اتومات وارد بازار خودروی کشور شد.

شیشه جلو برلیانس h330
شیشه جلو برلیانس h330

قیمت شیشه جلو برلیانس h330

همانطور که قبلا هم اشاره شد، شیشه جلو این خودرو فاقد آپشن خاصی است و تمام رنگ است. این شیشه توسط شرکت های داخلی مانند کارخانه شیشه آسیا نیز، با کیفیت قابل قبول ، تولید و ارائه شده که نسبت به نمونه های وارداتی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

برخی مشخصات مهم فنی خودرو

این خودرو از پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور 1.65 لیتر بهره می برد که قادر است 114 اسب بخار نیرو تولید کرده و توسط گیربکس 5 دنده دستی و یا گیربکس 4 دنده اتومات به چرخ های جلو انتقال دهد. حداکثر سرعت این خودرو 170 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

ابعاد خودرو : طول خودرو: 4510 میلیمتر ، عرض خودرو: 1758 میلیمتر و ارتفاع خودرو: 1460 میلیمتر است. وزن خودرو نیز در حدود 1250 کیلوگرم اعلام شده است. باک سوخت این نوع برلیانس 55 لیتر و مصرف سوخت ترکیبی آن ، در مسافت صد کیلومتر ، 7.8 لیتر است.

قیمت شیشه بغل برلیانس

شیشه برلیانس h330
شیشه برلیانس h330

در طراحی این خودرو ، از شیشه روستونی کوچک در کابین عقب استفاده شده است. شیشه درب عقب یک تکه و فاقد شیشه لچکی است. تمامی شیشه های بغل این مدل از برلیانس، سبز رنگ و از جنس سکوریت است . خوشبختانه این شیشه ها توسط شرکت های داخلی ، با کیفیت مناسسب ، تولید و ارائه شده اند که نسبت به شیشه های وارداتی قیمت بسیار مناسبتری دارند. برای استعلام قیمت حتما تماس بگیرید.

شیشه عقب برلیانس h330

شیشه عقب این خودرو، از جنس شیشه سکوریت ، دورمشکی سبز رنگ و دارای هیتر است. این شیشه توسط شرکت های داخلی نیز تولید و ارائه شده ، هرچند که شیشه اصلی چینی نیز در سبد کالای مجموعه ما نیز موجود است.

شیشه بالابر برلیانس 330

شیشه بالابر برلیانس h330

برخی امکانات خودرو : شیشه بالابر برقی جلو و عقب برلیانس ، شیشه سانروف برقی ، آینه بغل برقی راهنمادار

شیشه آینه بغل برلیانس h330

شیشه آینه برلیانس h300
شیشه آینه برلیانس h300

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل اتومبیل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل ، ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .


ویدئو تعویض شیشه اتومبیل برلیانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *