منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه برلیانس h330

Brilliance glass h330

شیشه برلیانس h330 ، نام محصول چینی درکلاس بدنه سدان که در ایران توسط شرکت پارس خودرو مونتاژ و ارائه می شود. شیشه جلو برلیانس از جنس لمینت ، دورمشکی تمام رنگ و فاقد آپشنی همچون سنسور باران ، Rain sensor ، است.

تعویض شیشه جلو برلیانس


برای اطلاع از قیمت ها و موجودی با ما تماس بگیرید. 

قیمت شیشه جلو برلیانس h330

شیشه برلیانس h330 جنس شیشه ها به دلیل اینکه متریال شیشه خارجی است از کیفیت خوبی برخوردار است و در شرکت های زیادی در ایران تولید می شود.و به فروش می رسد. عبدالهی گلس رابطه مستقیم با تولید کنندگانو بیمه ها دارد. اگر خودرو شما بیمه باشد می توانید به عبدالهی گلس مراجعه کنید.

شیشه جلو برلیانس h330

همانطور که قبلا هم اشاره شد، شیشه جلو این خودرو فاقد آپشن خاصی است و تمام رنگ است. این شیشه توسط شرکت های داخلی مانند کارخانه شیشه آسیا نیز، با کیفیت قابل قبول ، تولید و توزیع میشود که نسبت به نمونه های وارداتی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

شیشه روستونی برلیانس

در طراحی شیشه برلیانس h330 ، از شیشه روستونی کوچک در کابین عقب استفاده شده است. شیشه درب عقب یک تکه و فاقد شیشه لچکی است. تمامی شیشه های بغل این مدل از برلیانس، سبز رنگ و از جنس سکوریت است . خوشبختانه این شیشه ها توسط شرکت های داخلی ، با کیفیت مناسسب ، تولید و ارائه شده اند که نسبت به شیشه های وارداتی قیمت بسیار مناسبتری دارند.

شیشه عقب برلیانس h330

ما در این مقاله به بخش های مختلف شیشه برلیانس می پردازیم که این بخش در رابطه با شیشه عقب برلیانس است.اگر دنبال قیمت شیشه عقب برلیانس هستید باید بدانید که این شیشه به دلیل نوسان قیمتی که دارد. نمی توان در رابطه با قیمت آن حرفی زد. اما شما مشتری گرامی و دوست عزیز می توانید برای استعلام موجودی و قیمت شیشه با شماره 02177196143 تماس بگیرید.

توجه کنید همیشه برای خرد شدن و شکستن شیشه را تعویض نمی کنند بلکه برای دید بهتر راننده نیز شیشه را تعویض می کنند.

شیشه جلو برلیانس h330

شیشه برلیانس h330 معمولا شیشه جلو تمام خودرو ها مانند خودرو برلیانس از جنس لمینت است. شیشه جلو برلیانس دارای آپشن و امکانات خاصی نیست.یعنی سنسور نور و باران و هیتر برای شیشه جلو ندارد.شیشه های برلیانس در مدل های بسیاری موجود است.برای نصب این شیشه می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

شیشه جلو برلیانس را با چسب به بدنه می چسبانند.و همانطور که گفتیم شیشه برلیانس h330 از نوع لمینت است یعنی سه لایه که لایه وسط از نوع پلاستیک شفاف است و لایه های جانبی آن از جنس شیشه هستند.شما می توانید جهت استعلام قیمت و موجودی کالا و هزینه نصب و تعویض این شیشه با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

نکاتی که باید بعد از تعویض شیشه اتومبیل باید رعایت کنید:

 1. توجه کنید زمانی که شیشه را نصب و یا تعویض کردید سعی کنید تا 48 ساعت به آن آب نزنید.
 2. برای شیشه ها بعد از نصب و تعویض شیشه غیر از شیشه بغل چسب می زنند. تا از حالت آب بندی خارج نشود بهتر است تا 24 ساعت این چسب را برندارید.
 3. اگر شیشه بالابر خودرو شما خراب شد. مداوم آن را پایین و بالا نبرید زیرا موجب خسارت های بیشتری برای خود می شوید.
 4. تعویض شیشه در شیشه اتومبیل عبدالهی در کمتر از 1 ساعت صورت می گیرد. برای احتیاط بیشتر بهتر است هنگام رانندگی رعایت کنید.
 5. اگر می خواهید تیغه برف پاک کن را خودتان تعویض کنید مراقب در رفتن فنر آن باشید که شیشه را نشکند.
 6. بعد از 24 ساعت می توانید جای چسب را با الکل تمیز کنید اگر موفق نشدید از بنزین هم می توانید استفاده کنید.

مشکلاتی که ممکن است بعد از نصب شیشه توسط نصابان نابلد برای شیشه رخ دهد.

 1. موج داشتن شیشه
 2. آب بندی نشدن شیشه
 3. کاهش دید در شب
 4. صدا دادن قسمت جلوی داشبورت مثل صدای زوزه باد یا هنگام عبور از ناهمواری های جاده صدای ناخوشایندی به گوش برسد
 5. مات یا تار بودن شیشه

اگر اتفاقاتی نظیر اتفاقاتی که گفتیم برای شما رخ داد می توانید به آن مکان مراجعه کنید و علت را جویا شوید و خسارت دریافت کنید. که در خوش بینانه ترین حالت با حرف و گفتمان حل می شود و ایشان در ازای کار خراب باید شیشه را برای شما مانند کارخانه تحویل دهند. اما اگر از ابتدا به مکانی مراجعه کنید که دارای نصابان با تجربه باشند.دیگر به چنین موردی گرفتار نخواهید شد.

شیشه های برلیانس h330 اصلی

مواردی که در شیشه اصلی و نصب آن باید به آن دقت کنید عبارتند از:

1.زیر سازی

شاید به ظاهر این مورد ساده به نظر رسد اما اگر زیر سازی درست صورت نگیرد کار شما درست آب بندی نخواهد شد.و شیشه ممکن است در هنگام رانندگی از حالت خودش خارج شود.باید تمام چسب هایی که برای شیشه قبلی مانده را تمیز کنید. و شیشه خرده های داخل نوار را حسابی تمیز کنید.

2.کیفیت شیشه

شیشه ای اصلی و درجه 1 محسوب می شود که از لحاظ ابعاد و خم شیشه با شیشه فابریک یکی باشد. اگر می خواهید بهتر متوجه شوید باید شیشه را از 6 جهت بررسی کنید و روی اتاق قرار دهید قبل از اینکه بخواهید چسب را به بدنه بزنید این کار ها را انجام دهید.اگر مشکلی نداشت و اندازه و درست جا افتاد می توانید به چسب زدن بپردازید.

3. چسب

بعد از زیر سازی و تمیز کاری میریم سراغ چسب استفاده از چسب با کیفیت و مرغوب یکی از مهمترین معقوله ای این بخش است. متاسفانه همچنان افرادی هستند که از چسب نامرغوب استفاده می کنند. اگر چسبی غیر از چسب پلی یورتان اصلی و اروپایی استفاده شود.به زودی شیشه از حالت خود خارج می شود.

4. کیفیت تزریق چسب

مرحله چسب زدن نیز قلق خاص خودش را دارد. یعنی اندازهی چسب از لحاظ پهنی و نازکی اندازه تزریق همه باید اصولی انجام شود اگر به این مورد دقت نکنید ممکن است با زدن یه تقه به شیشه ،شیشه از جای خودش خارج شود.اندازه و نوع چسب بستگی به نصاب و تجربه نصاب دارد.تمام مواردی که گفتیم در دل خودش نکات ریزی دارد که تنها نصابان با تجربه آن را می دانند. بنابراین در انتخاب نصاب دقت کنید.

brilliance h330 – برلیانس h330

برلیانس h330 ، در اصل مدل صندوق دار مدل برلیانس h320 ، است که از سال 94 و توسط پارس خودرو و در دو نسخه گیربکس دستی و اتومات وارد بازار خودروی کشور شد.

برخی مشخصات مهم فنی خودرو

این خودرو از پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور 1.65 لیتر بهره می برد که قادر است 114 اسب بخار نیرو تولید کرده و توسط گیربکس 5 دنده دستی و یا گیربکس 4 دنده اتومات به چرخ های جلو انتقال دهد. حداکثر سرعت این خودرو 170 کیلومتر بر ساعت اعلام شد .

انواع مدل‌های برلیانس

در این بخش می خواهیم به انوداع شیشه های برلیانس بپردازیم.

شیشه برلیانس H330 :

ما برای انواع شیشه های برلیانس در مقاله ای جداگانه به آن پرداختیم برای مشاهده مطالب در مورد شیشه برلیانس h330 می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

نکته جالب توجه در مورد تمام شیشه های برلیانس بهتر است بدانید که مهارت نصاب در تعویض شیشه ها یبرلیانس دارای اهمیت ویژه ای است.

انواع شیشه برلیانس h330 شامل :

شیشه جلو برلیانس h330

و شیشه عقب برلیانس h330

شیشه بغل برلیانس h330

شیشه برلیانس H320 :

در این مدل برلیانس طرفدار بسیاری مشاهده می شود. که البته طرفداران آن بیشتر نسل جوان هستند. به علت اینکه اندازه و ابعاد مناسبی دارد هم برای خیابان های شلوغ مناسب است و هم راننده با آن در هنگام رانندگی احساس خوبی دارد.

شیشه برلیانس H220 : 

این مدل برلیانس که هاچ بک نیز می باشد. و تنها در جعبه دنده با سایر برلیانس هایی که ذکر کردیم متفاوت است. شیشه های این مدل ها با یکدیگر تفاوت دارند توجه کنید هنگامی که با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس می گیرید نوع برلیانس خود را حتما ذکر کنید.

ازآپشن های این مدل می توان به سانروف و شیشه بالابرب های برقی و مه شکن و همچنین سنسور دنده عقب اشاره کرد.

شیشه برلیانس مدل H230 : 

این مدل نیز مانند مدل قبلی در سال 2014 وارد بازار شد. متاسفانه برلیانس دارای مدل های بسیاری است اما تفاوت چشم گیری با یکدیگر ندارند. و معمولا تنها تفاوت ان ها در جعبه دنده این خودرو ها می باشد.از لحاظ آپشن نیز نسبت به سایر برلیانس ها از آپشن کمتری برخوردار است.

شیشه برلیانس مدل کراس : 

جهت خرید و استعلام قیمت شیشه این خودرو با شماره 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

قیمت شیشه برلیانس h330

همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم شیشه های این خودرو امکانات و آپشن خاصی ندارند و تنها پایه آینه روی آن نصب است.از لحاظ جنس باید بدانید که شیشه جلو این خودرو از نوع لمینت و شیشه های بغل و شیشه عقب از نوع سکوریت است. شیشه عقب برلیانس دارای گرمکن یا همان سنسور هیتر است.

شیشه بغل برلیانس h330

شیشه برلیانس h330 در حقیقت شیشه عقب این خودرو شامل شیشه درب جلو و شیشه درب عقب و یک شیشه لچکی می باشد.جنس تمام این شیشه ها از نوع سکوریت است که به آن سیف گلس نیز می گویند.اگر می خواهید شیشه برلیانس دودی داشته باشد به دودی شیشه خودرو شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

برچسب های دودی جدیدی در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است که محدود است و هر جایی شما نمی توانید آن ها را مشاهده کنید.

برای خرید آینه بغل برلیانس می توانید به وب سایت یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه عقب برلیانس h330

شیشه عقب این خودرو، از جنس شیشه سکوریت ، دورمشکی سبز رنگ و دارای هیتر است. این شیشه توسط شرکت های داخلی نیز تولید و توزیع میشود ، هرچند که شیشه اصلی چینی نیز در سبد کالای مجموعه ما نیز موجود است.

برخی امکانات خودرو : شیشه بالابر برقی جلو و عقب ، شیشه سانروف برقی ، آینه بغل برقی راهنمادار

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

 


قیمت شیشه جلو برلیانس h330 چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی کالا با ما تماس بگیرید. 02177196143

تعویض شیشه برلیانس چقدر زمان میبرد ؟

نصب اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *