منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه بالابر – فروش شیشه بالابر برقی

شیشه بالابر برقی خودروها:

شیشه بالابر خودرو
شیشه بالابر خودرو

شیشه بالابر

در اکثر اتومبیل ها، بالا و پایین بردن شیشه های درب خودرو  با استفاده از یک اهرم بسیار دقیق انجام می‌گردد، که هم زمان آن را تراز نیز نگه می‌دارد.

یک موتور الکتریکی کوچک به یک چرخ دنده مارپیچ و چند چرخ دنده گرد متصل است تا نیروی بالابرنده کافی برای بالا بردن شیشه خودرو را تولید کند. یک ویژگی شیشه بالابرهای برقی این است که نمی‌ توان آنها را با فشار باز کرد.

چرخ دنده مارپیچ مانع باز کردن آن می‌شود. بیشتر چرخ دنده های مارپیچ به خاطر زاویه تماس بین مارپیچ و دندانه های چرخ دنده گرد، به صورت خودکار قفل می‌شوند. چرخ دنده مارپیچ می‌تواند چرخ دنده گرد را بچرخاند ولی چرخ دنده گرد نمی‌تواند مارپیچ را به چرخش درآورد.

اصطکاک بین دندانه ها باعث می‌شود چرخ دنده ها قفل شوند. اهرم بازوی بلندی دارد که به میله ای که پایین شیشه را نگه می‌دارد، متصل است. وقتی شیشه بالا می‌رود، انتهای بازو داخل شکافی روی میله می‌لغزد.

در انتهای میله صفحه بزرگی قرار دارد که دندانه های چرخ دنده داخل آن فرو می‌روند. موتور هم چرخ دنده‌ای را که با این دندانه ها درگیر است، می‌چرخاند. در اتومبیل هایی که شیشه بالابر دستی دارند نیز، از اهرم مشابهی استفاده می‌شود، ولی به جای موتور برقی، دسته توسط سرنشین خودرو بالابر آن را می‌چرخاند.

درب های یک اتومبیل  بسته به اینکه چه قسمت هایی داشته باشند، به روش های متفاوت سیم‌کشی می‌شوند.

سیم‌کشی سیستم های پایه، سیستم هایی هستند که به راننده اجازه می‌دهند کنترل شیشه های هر چهار پنجره را در دست داشته باشد و بتواند پنل کنترل بقیه درب ها را قفل کند.

معمولاً همه خودرو هایی که شیشه برقی دارند، دارای پایین‌آورنده اتوماتیک هستند.


شیشه اتومبیل

شیشه اتومبیل   مفتخر است در راستای رسالتی که بر دوش دارد، با توجه به افزایش روز افزون خودروهای وارداتی جدید در ایران، خود را با این بازار همگام کرده و برای رفاه حال مشتریان ، شیشه اتومبیل های جدید را به سبد محصولات خود اضافه کند.

در ضمن، مرکز شیشه اتومبیل ،  خدمات تخصصی از جمله : فروش شیشه اتومبیل ( خارجی و داخلی )، نصب شیشه اتومبیل ، ترمیم شیشه اتومبیل ، دودی کردن شیشه اتومبیل و تعمیر شیشه بالابر انواع خودرو  را به مشتریان عزیز و مراجعه کنندگان محترم ارائه می نماید .

لذا متقاضیان عزیز می توانند برای مشاوره  و اطلاع از هزینه و چگونگی نصب شیشه اتومبیل  با شماره های ما در لینک تماس با ما  در وبسایت شیشه اتومبیل ، تماس حاصل فرمایند.

 

 تمام سعی و تلاش ما  بر این است  که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

‫0/5 (0 امتیاز )
شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

‫5 نظر

 • فروش دیزل ژنراتور گفت:

  یکی از قطعاتی که خیلی خراب میشه همین شیشه بالابره

 • بله دققا درسته همین مورد خراب شد برای من ممنون از سایت خوبتون

 • رضا رحمانیان گفت:

  با سلام
  هزینه برقی کردن بالابر شیشه عقب تیبا صندوق دار چقدر می شود و چقدر زمان می برد؟

 • موتور الکتریکی خودرو برقی گفت:

  Remarkable! Its actually amazing post, I have got much clear idea about from this article.

 • دیدگاهتان را بنویسید