منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه ام جی gt

شیشه ام جی gt

خودرو قطعات مختلفی دارد این قطعات شامل جلوبندی، زیر بندی، آینه خودرو و شیشه آن هستند. این شیشه در قسنت جلو، عقب و درب های جلو و عقب خودرو ها وجود دارد. همچنین در برخی از خودرو ها نیز شیشه لچکی، روستونی و سانروف قرار داده شده اند. شیشه خودرو ها معمولا از دو جنس سکوریت و لمینت ساخته می شوند. در ادامه در مقاله شیشه ام جی gt می خواهیم درمورد شیشه های این خودرو با شما صحبت کنیم و هر کدام را به صورت کامل شرح دهیم. پس از صفحه خارج نشوید و تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خودرو ام جی gt

در تاریخ 11 نوامبر سال 2014 میلادی محصول جدیدی توسط شرکت بریتانیایی ام جی به بازار خودرو معرفی شد. این خودرو به عنوان خودرویی کوچکتر از ام جی 6 بوده که به همین ترتیب در بعضی از بازار ها به عنوان ام جی 5 نیز به فروش می رسید.

این سدان جمع و جور پس از ناکامی های متعدد محصولات برند ام جی در ایران، وارد بازار کشور شده و دایره ناکامی ای این برند را تکمیل کرد. در اواخر پاییز سال 1395 مدل 2016 این خودرو به ایران رسید تا به عنوان جایگزینی برای ام جی 350 باشد. در ادامه به شیشه های این خودرو می پردازیم.

شیشه-جلو-ام-جی-gt
شیشه جلو ام جی gt

شیشه ام جی gt

این خودرو مانند تمام خودرو از شیشه های جلو، عقب و درب های جلو و عقب برخودر است. همچنین شیشه روستونی و لچکی نیز در این خودرو مشاهده می شود که در تمامی خودرو ها نیست. جنس شیشه جلو آن از لمینت و شیشه های دیگر از سکوریت هستند که به آن ها شیشه های جانبی نیز گفته می شود.

شیشه جلو ام جی gt

شیشه جلو این خودرو از جنس شیشه لمینت ساخته شده اند. گلس های لمینت دارای دو یا چندین لایه شیشه و چندین لایه طلق چسبنده پی وی بی هستند. لایه های پی وی بی از آنجایی که خاصیت چسبندگی دارند، بعد از شکستن شیشه از ریختن و پخش شدن آن جلوگیری کرده و آن ها را به صورت منسجم در کنار هم قرار می گیرند و نمی ریزند. این گلس ها امکان ترمیم را دارند اما در حالی که عمق شکستگی آن ها از 15 اینچ بیشتر نباشد.

شیشه ام جی gt
شیشه جلو ام جی gt

قیمت شیشه جلو ام جی gt

-قیمت شیشه جلو خودرو ام جی gt (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو ام جی gt (2016 تاکنون): تماس بگیرید.

برای انجام تمامی خدمات خودرو ام جی gt می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و از جزئیات آن با خبر شوید.

شیشه عقب ام جی gt

هنگامی که در فصول سرد زمستان هوا سرد می شود و با بارش برف و باران همراه است، شما برای از بین بردن این قطرات و بخار روی شیشه بخاری را روشن می کنید. این بخاری، بخار روی شیشه های جلو و درب ها را از بین می برد. اما متاسفانه به دلیل اینکه  گرمای آن به شیشه عقب نمی رسد، دید راننده مختل می شود. اما با وجود خطوط المنت و یا خطوط هیتر قطرات برف و باران از بین رفته و دید راننده واضح می شود. جنس این شیشه ها از سکوریت ساخته شده است.

شیشه-عقب-ام-جی-gt
شیشه عقب ام جی gt

قیمت گلس عقب ام جی gt

-قیمت شیشه عقب خودرو ام جی gt (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو ام جی gt (2016 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب ام جی gt

شیشه درب های جلو و عقب این خودرو از جنس سکوریت ساخته شده اند. نام دیگر این شیشه ها از تمپورت و نشکن است. این گلس ها در کارخانه با کوره های مخصوص زیر دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت می بینند و سپس سریعا سرد می شوند. بعد از اتمام این فرایند استحکام آن ها بالا می رود. نوع شکستن این گلس ها به گونه ای است که بعد از شکستن به قطعات بسیار ریزی تبدیل شده و پخش می شود. اما اندازه آن ها آنقدر ریز است که به خاک ریز شباهت دارند. با این وجود نوک تیز نیستند و خطری برای سرنشینان خودرو ندارند.

شیشه-بغل-ام-جی-gt
شیشه جلو ام جی gt

قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب ام جی gt

-قیمت شیشه درب های عقب و درب های جلو خودرو ام جی gt (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه درب های عقب و درب های جلو خودرو ام جی gt (2016 تاکنون): تماس بگیرید.

در صورت تمایل برای استعلام شیشه های خودرو ام جی gt و خودرو های دیگر می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس گرفته و با کارشناسان و متخصصان ما مشورت کنید.

شیشه روستونی ام جی gt

شیشه روستونی این خودرو به شکل مثلث کوچک روی بدنه خودرو و پشت درب های عقب آن قرار دارند. گلس روستونی ام جی gt به صورت ثابت نصب می شوند و بیشتر حالت تزئینی دارند. جنس شیشه های روستونی نیز جنس سکوریت ساخته شده است. شیشه های سکوریت قابلیت ترمیم را ندارند، بدین معنا که اگر شکسته شوند تنها چاره آن ها تعویض می باشد. زیرا لبه این شیشه ها بسیار حساس است و با یک ضربه احتمال شکستن کل شیشه و ریختن آن وجود دارد.

قیمت گلس روستونی ام جی gt

-قیمت شیشه روستونی خودرو ام جی gt (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه روستونی خودرو ام جی gt (2016 تاکنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات شیشه شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود. همچنین قابلیت انجام خدمات به صورت سیار نیز وجود دارد.

شیشه سانروف ام جی gt

سانروف ها در قسمت سقف خودروهای لوکس و اسپرت قرار داده می شوند. این پنل ها بیشتر وظیفه تعویض هوا و ورود نور به داخل کابین خودرو را دارند. جنس شیشه آن ها از جنس شیشه خودرو ساخته شده است. از آنجایی که این شیشه نیز از شیشه های جانبی می باشد، پس از گلس سکوریت است.

قیمت گلس سانروف ام جی gt

-قیمت شیشه سانروف خودرو ام جی gt (2014 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه سانروف خودرو ام جی gt (2016 تاکنون): تماس بگیرید.

شیشه اتومبیل عبدالهی تمام خدمات شیشه خودرو شما را مانند ترمیم، تعویض، تعمیر و … را انجام می دهد. همچنین شما می توانید برای استعلام قیمت شیشه خودرو خود با ما تماس بگیرید.

kianiabdolahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *