شیشه ساندرو 2020 – معرفی

شیشه ساندرو 2020

 شیشه ساندرو 2020 – شرکت رنو فرانسه پس از مدت ها بالاخره از نسخه جدید هاج بک خوش فروش بازار ایران یعنی  رنو ساندرو رونمایی کرد.البته لازم به ذکر است که  در کنار معرفی نسخه جدید ساندرو، از  نسخه جدید  ال 90 یا همان تندر خودمان نیز   رونمایی کرده است. نسخه‌های جدید ساندرو وال 90 با تغییرات زیادی در ظاهر اتومبیل و حتی فنی خودرو همراه بوده‌ است .

شیشه عقب ساندرو

شرکت رنو فرانسه پس از مدت ها بالاخره از نسخه جدید هاج بک خوش فروش بازار ایران یعنی  رنو ساندرو رونمایی کرد.البته لازم به ذکر است که  در کنار معرفی نسخه جدید ساندرو، از  نسخه جدید  ال 90 یا همان تندر خودمان نیز   رونمایی کرده است. نسخه‌های جدید ساندرو وال 90 با تغییرات زیادی در ظاهر اتومبیل و حتی فنی خودرو همراه بوده‌ است .  

شیشه ساندرو 2020
شیشه ساندرو 2020

شیشه جلو ساندرو

چراغ‌های جلو  ساندرو مجهز به LED های مخصوص روز شده‌اند که طرحی به شکل C دارند که مشابه آن را روی محصولات دیگر رنو مانند  رنو تلیسمان و کولیوس نیزدیده اید.

در نمای عقب نسخه جدید رنو ساندرو ، چراغ‌های افقی بکار رفته‌اند که تفاوت بسیاری با مدل‌های کنونی دارند. مشابه این نوع چراغ  را هم روی محصولات دیگر مثل رنو کلئوس و رنو تالیسمان قبلا دیده اید.

قیمت شیشه ساندرو

در داخل کابین  ساندرو جدید، تغییراتی را در متریال و سایر جزئیات مشاهده میکنیم. به طور مثال،   متریال استفاده شده برای داشبورد تغییر کرده و روی درب‌ها نیز از چرم استفاده شده است.   

 صندلی‌های  در رنو ساندرو جدید تغییر کرده و ارگونومی بیشتری پیدا کرده است.

همچنین همانطور که در تصویر ذیل مشاهده می فرمایید،   رنو ساندرو جدید به مولتی مدیا 7 اینچی مجهز شده‌اند که روی آن‌ها اندروید و اپل کارپلی نیز نصب است.

ساندرو شیشه دودی

شیشه جلو ساندرو 2020
شیشه جلو ساندرو 2020

شیشه ساندرو

شیشه های نسخه جدید ساندرو تغییر زیادی  نداشته اند. مانند نسخه قبلی، شیشه درب عقب ساندرو، دو تیکه بوده و دارای لچکی عقب می باشد.

ظاهرا حتی از نظر سایزو ابعاد نیز تغییری نداشته اند. شیشه عقب ساندرو جدید از نظر طرح تغییراتی داشته و دارای برف پاککن و هیتر می باشد.

شیشه های درب جلو و  شیشه جلو ساندرو نیز بدون تغییر می باشد. البته طبق تصاویر که مشاهده می شود در نسخه جدید از سنسور باران استفاده شده است .

در ضمن، در نسخه استاندارد جدید نیز از شیشه سانروف استفاده نشده است.

شیشه رنو ساندرو
شیشه رنو ساندرو

شیشه اتومبیل

شیشه رنو ساندرو استپ وی
شیشه رنو ساندرو استپ وی

شیشه ساندرو

حال به سراغ بحث فنی خودرو می رویم.  رنو ساندرو فیس لیفت  به گیربکس CVT XTronic مجهز شده و پیشرانه آن چهار سیلندر تنفس 1600 سی سی است که می‌تواند حداکثر 113 اسب بخار را تولید کند.

لازم به ذکر است که،  یک موتوراقتصادی  سه سیلندری 1 لیتری نیز برای رنو ساندرو نسخه جدید در نظر گرفته شده که گیربکس 5 سرعته دستی روی آن نصب شده و می‌تواند حداکثر 78 اسب بخار را تولید کند.

شیشه آینه ساندرو

در بحث امنیت سرنشینان باید گفت که،  ساندرو جدید در نسخه استاندارد به 4 کیسه هوا مجهز است. همچنین سیستم های ESC و HSA  نیز روی رنو ساندرو نسخه جدید قابل نصب است.

بعیده این خودرو بدلیل تحریم به این زودی وارد بازار خودروی ایران   شود.

جالبه بدانید که در ایران چند ماهی است که تولید این خودرو به شدت به مشکل برخورده و حتی مدل‌های بسیار قدیمی رنو ساندرو نیز قابلیت تولید و تحویل به مشتریان را ندارند.

قیمت نسخه جدید رنو ساندرو   در بازار برزیل حدود 12500 دلار است و نسخه استپ وی همین خودرو از 16 هزار دلار شروع می‌شود.  

آینه بغل ساندرو اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *