شیشه دودی ماشین – شیشه دودی خودرو

شیشه دودی :

شیشه دودی یا دودی کردن شیشه اتومبیل

Ultraviolet  (تابش فرابنفش ) یا به اختصار UV دامنه موجی است در گستره امواج الکترومغناطیسی با دامنه طول موجی کوتاه‌ تر از نور مرئی ولی بلند‌تر از پرتو X است. شیشه معمولی در مقابل UV فاقد مقاومت است و آن را به راحتی از خود عبور می‌دهد. درحالی که شیشه‌های۴۰۰ UV از چشمان شخص در مقابل اشعه فرابنفش محافظت می‌کند.

شیشه دودی خودرو

درصدهای مختلف شیشه دودی

شیشه دودی اتومبیل

تفاوت اصلی این شیشه‌های دودی، با شیشه‌های بی‌ رنگ در جذب اشعه فرابنفش است. این اشعه به علت انرژی زیاد موجب آسیب دیدن قطعات داخل خودرو و حتی ترک خوردگی و رنگ پریدگی قسمت‌های داخلی خودرو می‌شود. با جلوگیری از تابش آن به داخل می‌توان طول عمر بخش‌های داخلی را افزایش داد.

ضد خش بودن یکی دیگر از وی‍ژگی‌های برچسب دودی می باشد. ضدخش بودن به این معناست که با خراش یا برخورد با شی خارجی اثر دودی بودن برچسب از بین نمی‌رود .

بطور کلی از مزایای دودی کردن شیشه خودرو می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • جلو گیری از تابش مستقیم نور خورشید و محافظت از داشبورد اتومبیل شما.
 • دید بهتر از اطراف
 • مانع مناسب نفوذ اشعه مضر خورشید برای مراقبت از پوست ، جلوگیری از پرتاب و پخش شدنشیشه ها بهنگام ضربه خوردن و تصادف، که آسیب های جدی ببار می آورد .
 • زیبایی خودروی شما پس از دودی کردن شیشه.

 

پشنهاد و توصیه  شیشه اتومبیل عبدالهی : توصیه می شود که برای دودی کردن شیشه ها، از یوروفیکس تایوان دو لایه استفاده شود که کاملا ضدخش بوده و درصد UV آن 400 می باشدکه طبق استاندارد می باشد و کاملا نور فرابنفش را دفع می نماید.

different-tint

دودی کردن شیشه اتومبیل

شیشه اتومبیل عبدالهی، مفتخر است که، با داشتن پرسنلی مجرب، در مورد دودی کردن انواع  شیشه خودروهای  ایرانی و خارجی  در رنگ ها و درصد تیرگی مختلف ، ضد خش، دو لایه(UV 400)،  بصورت حرارتی ،  با بهترین کیفیت و  قیمت مناسب و نیز  نصب سریع با ضمانت تعویض با شما مشریان عزیز خدمات لازم را ارائه دهد.

مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره های 77196143 و 77090652 و نیزشماره همراه 09123236211 تماس حاصل فرمایند.

در ادامه به کلیپ ذیل توجه بفرمایید که در آن تفاوت رنگ شیشه اتومبیل قبل و بعد از دودی کردن مشاهده و مقایسه می شود. مقایسه بین رنگ شیشه فابریک کارخانه با شیشهدودی با درصد 20% در شیشه عقب اتومبیل و 35درصد در شیشه های درب اتومبیل.

برای دیدن ویدئویی در مورد مقایسه شیشه های اتومبیل با درصدهای مختلف دودی، اینجا کلیک بفرمایید…

در ادامه دو ویدئو در مورد شیشه دودی اتومبیل مشاهده می فرمایید.


 

 


طریقه دودی کردن شیشه درب اتومبیل:

شیشه درب عقب اتومبیل /کلاس بدنه: سدان


ویدئو:   طریقه دودی کردن شیشه درب جلو اتومبیل

اتومبیل :J5 جک /  JAC J5:
 

.


ویدئو دودی کردن شیشه عقب

اتومبیل: لیفان X50

کلاس بدنه: کراس اوور کوچک

 

 

 


ویدئوی زیر مربوط به دودی کردن شیشه عقب اتومبیل می باشد. 

کلاس بدنه: سدان
.

ویدئو مربوط به مقایسه ظاهر اتومبیل ، قبل و بعد از دودی کردن شیشه ها:

3 Comments

 1. افتادگی رحم

  اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه
  راهنماییم کنید؟

 2. شیشه دودی قیمتش از معمولی چقدر بالاتره؟

  • شیشه دودی معمولا متفرقه هستند و خاصیت سولار ندارند. بهتر هستش از برچسب های دودی استاندارد و با کیفیت استفاده کنید که هم آنتی یو وی دارند و هم شیشه فابریک اتومبیل دست نمی خوره و هم درصدهای مختلف و قابل انتخاب برای دودی کردن در دسترس مشتری هستش. قیمت شیشه اتومبیل ، بسته به اصلی بودن و یا متفرقه بودن تفاوت قیمت پیدا می کند و اینکه کدام شیشه اتومبیل مدنظر هستش.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *