قیمت شیشه پژو ۲۰۶ – شیشه 206

شیشه جلو 206 –  شیشه پژو ۲۰۶  –  شیشه عقب ۲۰۶ –  شیشه آینه بغل ۲۰۶  –  آینه بغل ۲۰۶  –    قيمت آينه بغل ٢٠٧ –  قیمت شیشه بغل 206 

تماس با شیشه اتومبیل

پژو 206 محصول شرکت پژو فرانسه است که در ایران توسط ایران خودرو تولید و ارائه می شود و بخاطر ظاهر جوان پسندی که دارد طرفداران زیادی دارد. این خودرو در شش تیپ مختلف تولید و ارائه می شد و در حال حاضر ، این خودرو در دو تیپ دو و پنج و یک مدل بصورت سدان ( صندوقدار) ارائه می شود. شیشه اتومبیل عبدالهی  انواع شیشه پژو 206  و  نیز پژو 207 را با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می نماید.

شما می توانید تمام خدمات مرتبط با شیشه اتومبیل ، فروش و تعمیر شیشه بالابر و  آینه بغل خودرو 206 را از ما بخواهید.

 برای اطلاع از نحوه خرید انواع شیشه های اتومبیل 206 با کارشناسان ما در تماس باشید.

شیشه جلوی پژو 206

شیشه جلو 206 اصلی

شیشه جلو خودروها از نوع لامینت می باشد.  شیشه جلو پژو 206 از اکثر خودرو ها بزرگتراست که دید خوبی به راننده می دهد و لایه پلیمری  موجود  در شیشه هنگام وارد شدن ضربه از خرد شدن جلوگیری می کند و باعث کاهش انتقال صدا می شود. شیشه جلو این خودرو معمولا بصورت تمام رنگ ارائه می شود و البته بصورت بالارنگی نیز قابل ارائه می باشد.

لازم به ذکر است که شیشه جلو 207 بصورت سنسوردار ( سنسورباران) نیز قابل ارائه می باشد.

شیشه عقب پژو 206

شیشه عقب خودرو بصورت سکوریت و نشکن تولید می شود و  خطوط موجود بر شیشه عقب پژو نیزمانع بخار کردن و کاهش دید راننده می شود. شیشه عقب پژو 206 از نوع دور مشکی  و  تمام رنگ سبز  در مرکز شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است.

شیشه عقب 206

شیشه درب جلو و عقب پژو 207

شیشه بالابر پژو 206

با افزایش دمای هوا و  تابش مستقیم نور خورشید استفاده از شیشه دودی بسیار اهمیت پیدا می کند. خنک ماندن دمای فضای کابین خودرو و ممانعت از پوسیدگی و تخریب قطعات داخل کابین ( مانند داشبورد)  در اثر تابش مستقیم نور خورشید  از جمله محسنات دودی بودن شیشه های خودرو  است. در ضمن از سوختگی پوست سرنشینان و گرمازدگی سرنشینان نز جلوگیری می شود.

درضمن دودی کردن شیشه های خودرو، ظاهر زیبایی به خودروی شما می دهد.


206 شیشه دودی

شیشه اتومبیل عبدالهی به دو صورت در این زمینه خدمات ارائه میکند. فروش و نصب شیشه های دودی فابریک و با کیفیت سولار  یا دودی کردن شیشه های درب بغل و شیشه عقب 207 با برچسب های دودی سولار. قابل ذکر است که برچسب های دودی با درصدهای متنوع قابل ارائه می باشد.

شیشه بغل بصورت سبز و سولار نیز به فروش می رسد. شیشه سولار خاصیت آنتی یو وی دارد در حالیکه دودی نیست. اشعه ماورا بنفش برای قطعات داخلی خودرو بسیار مضر می باشد و پوسیدگی ایجاد میکند. قطعا این اشعه برای پوست سرنشینان خودرو نیز بسیار مضر و خطرناک است. لذا با صرف هزینه کم میتوانید شیشه های سولار و یا دودی سولار برای خودرو خود نصب کنید تا مشکلات مذکور به حداقل خود برسد.

بهترین مارک شیشه پژو

برندهای مختلفی شیشه 206 را تولید می کنند. به عنوان مثال :  برندهای  ونوس، امید اصفهان، گیلان ، آسیا  و بهنور  موجود است . البته شیشه های درب بغل و شیشه عقب بصورت فابریک فرانسه نیز قابل ارائه است.  قیمت تولیدات ایران مانند ونوس و امید تقریبا مشابه یکدیگر بوده ولی قیمت برند فرانسوی اختلاف زیادی نسبت به نمونه ایرانی دارد.

شیشه بغل 206
شیشه بغل 206

در مورد این خودرو،  با توجه به کیفیت برندهای داخلی و نیز استفاده از تولیدات داخل در ایران خودرو، استفاده از برندهای ایرانی توصیه می شود و نیازی به پرداخت هزینه بیشتر برای خرید برندهای وارداتی نیست.

در مورد کیفیت و قیمت شیشه های مذکور (با توجه به تنوع برندها) با مشاورین ما تماس بگیرید تا راهنمایی لازم ارائه شود.

تمام سعی پرسنل مجرب خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی بر آن است که با ارائه خدمات مناسب در کنار فروش محصولات با کیفیت همراه با قیمت مطلوب، رضایت مشتریان جلب شود.


تماس با شیشه اتومبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *