منوی دسته بندی
تماس با ما

قیمت شیشه وینگل

قیمت شیشه وینگل، مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی انواع شیشه های وینگل با قیمت مناسب را عرضه و نصب میکند. از جمله شیشه جلو وینگل ،شیشه درب جلو راست وینگل، شیشه جلو چپ وینگل. یا همان شیشه درب جلو سمت راننده شیشه های کابین عقب این خودرو که تشکیل میشود. از شیشه ی درب عقب راست و درب عقب چپ

شیشه وینگل
شیشه جلو وینگل

تماس بگیرید .

شیشه جلو وینگل(گریت وال) 5

طراحی و شکل ظاهری شیشه جلو وینگل 5 شباهت زیادی با ماشین سوزوکی ویتارا دارد. این شیشه دور مشکی و با طراحی محل نصب پایه اینه بر روی شیشه تولید میشود. شیشه جلو وینگل مانند تمام تولیدات روز صنعت شیشه جلو اتومبیل از جنس لمینیت یا همان دوجداره است.

در حال حاظر اگر بخواهیم یک گلس با کیفیت و با قیمت مناسب برای وینگل تهیه کنیم. میتوانیم شیشه های ساخت داخل برای این ماشین از جنس هاس درجه یک از مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی تهیه کنید.

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

وینگل-عقب-1
شیشه عقب وینگل

قیمت شیشه عقب وینگل وانت

شیشه عقب وینگل بر خلاف انتظار، یک شیشه گرمکن دار تولید و توزیع میشود. این در صورتی است که، برای ماشین های وانت و یا طرح پیکاپ که ارتفاع شیشه کم است. گرمکن در نظر نمیگیریم . اما می بینیم که طراحان این خودرو کمی سلیقه خرج دادند. و یک شیشه ی گرمکن د ار با حاشیه و شابلون دور مشکی به شکلی زیبا تولید کرده اند.

شیشه های گرمکن دار تولید داخل هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت مناسب میباشند. و با توجه به اینکه این خودرو یک خودروی وانت و حمل بار محسوب میشود.

به دلیل جابجایی بار و اشیاء بیشتر از بقیه شیشه ها اسیب پذیر بوده و سابقه فروشگاه شیشه اتومبیل عبدالهی با اطلاعاتی که از مشتریان دریافت میکند متوجه این امار و ارقام است. که اقلب شیشه عقب وینگل 5 بر اثر جابجایی بار شکسته میشود. دارندگان این خودرو باید در این زمینه هوشیاری بیشتری نسبت به محافظت از شیشه عقب این خودرو در زمان بارگیری به خرج دهند.

وینگل-بغل
شیشه بغل وینگل

شیشه درب وینگل 5

ایا میدانید شیشه درب های وینگل 5 از جنس سکوریت نشکن و ساخت اولیه ان از کشور چین است. ولی بعد از منتاژ وینگل در کشور خودمان شرکت های داخلی از جمله شرکت شیشه اتومبیل امید اصفهان اقدام به تولید کرد. در روند تولید قالب گیری شیشه خودرو باید بگوییم شرکت هایی که برای کارخانه جات تولید خودرو اقدام به تولید کالا میکنند تمرکز بیشتری نسبت به کیفیت کالا دارند. چراکه باید مجوز کنترل کیفی را از خودرو سازان دریافت کنند.

به همین دلیل است که: ما شیشه های وینگل را در بازار با کیفیت بالا مشاهده میکنیم.

شیشه اینه وینگل

شیشه وینگل ، شیشه اینه وینگل و یا اینه کامل وینگل به دلیل ارتفاع ماشین نسبت به ماشین های سواری در سطح بالاتری قرار دارد. کمتر در معرض اسیب است. ولی به هر حال اینه بغل خودرو همیشه از اتاق ماشین بیرون تر بوده و همین موضوع کافیست. که در تنگا ها همچون پارکینگ، ستون های ایستاده و اینه به اینه شدن با ماشین های شاسی دیگر، باعث شکستگی و یا اسیب دیدگی اینه این ماشین میشود.

شیشه دیار خودرو(تک کابین)

این خودرو به صورت تک کابین نیز وجود دارد زیرا همانطور که میدانید این ماشین وانت است. شرکت دیار خودرو این خودرو را برای حمل کالای نیمه سنگین و برای باربری بین شهری ارائه کرده است.

تعویض شیشه عقب وینگل چقدر زمان میبرد؟

حدود 40 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

قیمت شیشه وینگل چقدر هست؟

برای راهنمایی بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

02177196143

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *