شیشه پرادو

شیشه پرادو ، محصول شاسی بلند شرکت تویوتا ژاپن در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. شيشه جلو پرادو ، از جنس لمینت ، دورمشکی بالارنگی است که فاقد آپشن هایی چون سنسور باران می باشد و تنها پایه آینه روی شیشه قرار دارد.


تویوتا پرادو 2005 -2010

تویوتا پرادو که با نام پرادو لندکروزر نیز معرفی می شود در کلاس بدنه شاسی بلند سایز متوسط قرار میگیرد که به دو صورت 2 درب و 4 درب و با دو پیشرانه مختلف 4 سیلندر و 6 سیلندر خرید و فروش می شود. این خودرو خاصیت افرود بالایی دارد.دراین جا ما با نسل سوم این محصول سر و کار داریم.

قیمت شیشه جلو پرادو 2007
قیمت شیشه جلو پرادو 2007

قیمت شیشه جلو پرادو 2007

همانطور که پیشتر اشاره شد، شیشه جلو این خودرو ، بالارنگی و فاقد آپشن خاصی است . این شیشه توسط شرکت های داخلی با کیفیت مطلوب و با قیمت مناسب ، تولید و ارائه شده است. البته نمونه وارداتی چینی و اصلی نیز در سبد فروش خدمات عبدالهی موجود است . تماس بگیرید

برخی مشخصات مهم فنی :

پرادو 2 درب با دو مدل VX و GX و پرادو 4 درب با مدل VX . مدل دو درب GX ، از یک پیشرانه 4 سیلندر با حجم موتور 2.7 لیتر بهره می برد که در حدود 160 اسب بخار نیرو تولید و با استفاده از دو نوع گیربکس 5 دنده دستی یا 4 دنده اتومات به چهار چرخ انتقال می دهد. ( دو دیفرانسیل)

پرادو 4 درب VX ، از یک پیشرانه 6 سیلندر 24 سوپاپ با حجم موتور 4 لیتر بهره می برد که قادر است 240 اسب بخار نیرو تولید کرده و توسط گیربکس 5 سرعته اتومات به چهار چرخ انتقال دهد. حداکثر سرعت 200 کیلومتر بر ساعت

در مدل پرادو دو درب ، از شیشه روستونی بزرگ در کابین عقب استفاده شده که دارای گرمکن نیز می باشد. این شیشه بهتر است بصورت اصلی تهیه شود. شیشه درب جلو سبز رنگ ، یک تکه و از جنس شیشه سکوریت است.

شیشه عقب پرادو دو در
نمای عقب پرادو دو درب

شیشه عقب پرادو دو در

شیشه عقب پرادو از جنس شیشه سکوریت ، گرمکن دار و در دو مدل بدون سوراخ و سوراخ دار می باشد. این شیشه ها در ایران نیز تولید و عرضه شده است که کیفیت متوسطی از نظر متریال ساخت دارند و قیمت مناسب نسبت به نمونه های وارداتی. نمونه متفرقه چینی و حتی اصلی ژاپنی نیز در سبد فروش مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی موجود می باشد. برای استعلام قیمت با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت شیشه عقب پرادو
قیمت شیشه عقب پرادو

در مدل 4 درب پرادو ، از شیشه روستونی بزرگ در کابین عقب استفاده شده که هیتر نیز دارد. روی درب عقب نیز از شیشه لچکی استفاده شده که این شیشه ها از جنس سکوریت هستند. مشتریان عزیز توجه داشته باشند که شیشه های کابین عقب خودرو، هم بصورت سبز و هم بصورت دودی قابل تهیه می باشند.

قیمت آینه بغل پرادو

برخی امکانات خودرو: شیشه بالابر برقی جلو و عقب ، شیشه سانروف برقی پرادو ، آینه بغل تاشو برقی مجهز به گرمکن ، شیشه عقب مجهز به برف پاککن و هیتر

شیشه آینه پرادو
شیشه آینه پرادو

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل اتومبیل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل ، ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *