منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه ولوو xc60

xc60 شاخص

شیشه ولوو xc60 ، ما در این مقاله میخواهیم راجب شیشه ولوو xc60 و انواع آپشن های این خودرو صحبت کنیم با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری راجع به این شاسی بلند لوکس بدست آوریم.


برای اطلاع از موجودی کالا و قیمت انواع شیشه ولوو xc60 با ما در تماس باشید.

تماس بگیرید .

شیشه جلو ولوو xc60

شیشه جلو ولوو xc60 بر اساس قیمت بالا اساسا دارای آپشن های زیادی هم میباشد از جمله دوربین بین خطوط و تابلو خوان و دید در شب سنسور نور و سنسور باران ؛ از لحاظ ظاهری نیز این شیشه دور مشکی میباشد. میتوان گفت شیشه ولوو xc60 تقریبا شیشه بزرگی میباشد.

Volvo XC 60 windshield
Volvo XC 60 windshield

قیمت شیشه جلو ولوو xc60

شیشه ولوو xc60 ، به نسبت کیفیت بالای خودروی ولوو xc60 مسلما شیشه ولوو xc60 نیز به همان اندازه با کیفیت خواهد بود. شیشه جلو ولوو ایکس سی 60 از جنس لمینیت نشکن میباشد اللته ناگفته نماند ک لمنیت بودن این شیشه دلیل به نشکستن این شیشه نمیباشد و تنها و مقاوم تر از دیگر شیشه ها میباشد.

شیشه عقب ولوو xc60

شیشه عقب ولوو xc60 معمولا در اثر سنگ خودرگی ، تصادفات جاده ای و یا دزد زدگی پیش میاید که شیشه عقب خودرو اسیب ببیند و این امر برای تمام خودرو سواران طبیعی میباشد. خودرو سواران عزیز در صورت شکستگی شیشه خودر به سرعت به یک آژانس شیشه ای مراجعه کنید زیرا امکان دزدیده شدن لوازم جانبی خودرو میشود.

شیشه ولوو xc60
شیشه ولوو xc60

تعویض شیشه عقب ولوو xc60

شیشه عقب این خودرو از جنس سکوریت میباشد و دارای سوراخ برفپاککن است. این شیشه هم به صورت شیشه اصلی ولوو xc60 و هم به صورت ایرانی و های کپی چینی در عبدالهی گلس موجود است.

مشخصات خودرو خود را مانند نام برند و اسم خودرو ، سال تولید و شکستگی شیشه را در واتساپ 09123236211 ذکر کنید.

شیشه درب ولوو xc60

شیشه درب این خودرو در عبدالهی گلس موجود میباشد. معمولا شیشه درب به 3 رنگ تقسیم میشود دودی سولار و سبز ، شیشه ساده بی رنگ که قیمت هر شیشه بر اساس این موضوع متفاوت میباشد بنابراین برای اطلاع از قیمت ها و موجودی کالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

قیمت شیشه درب ولوو xc60

برای خرید شیشه درب ولوو xc60 با مشاورین ما تماس بگیرید ؛ تا از رنگ شیشه و جنس شیشه اطمینان حاصل فرمایید در عبدالهی گلس شما بهترین شیشه را بر اساس بودجه و درخواست شیشه اصلی و یا های کپی دریافت میکنید.

درب-ولوو-xc60
درب-ولوو-xc60

شیشه روستونی ولوو xc60

شیشه روستونی xc60 به همان شیشه میگوییم که بر روی کابین قرار گرفته است و برعکس شیشه لچکی که با درب باز و بسته میشود این شیشه ثابت است. بر خلاف تصور سایر افراد که فکر میکنند این شیشه به دلیل اندزه کوچکش ازران تر است اما این شیشه به دلیل کمبود موجودی کالا و نوار دور شیشه گران تر از شیشه درب میباشد. و توصیه میشود در صورت اضطراری شیشه درب را برای شکستن انتخاب کنیم.

شیشه سانروف ولوو xc60

شیشه سانروف به همان شیشه سقف میگوییم که با دکمه ای که معمولا روی سقف قرار گرفته باز و بسته میشود. و معمولا بر اثر پارک بر زیر ساختمان سازی و سقوط اجسام بر روی خودرو اسیب میبیند در صورت شکستگی با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت شیشه ولوو xc90 به دیگر صفحات ما مراجعه کنید.

  • خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر ولوو XC60
  • تعویض کلید شیشه بالابر ولوو XC60
  • تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ولوو 0XC6
  • تعمیر و تعویض آینه بغل ولوو XC60
  • فروش و نصب شیشه آینه بغل ولوو XC60
  • ترمیم شیشه ولوو XC60
  • تعویض و یا تعمیر شیشه ولوو XC60
  • و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود.
  • برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

تعویض شیشه ولوو xc60 چقدر زمان میبرد ؟

نصب اصولی شیشه خودرو بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

قیمت شیشه جلو ولوو xc60 چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی با ما تماس بگیرید. 02177196143

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *