شیشه راین v5

راین v5 ، نام سدان کوچک چینی که توسط شرکت راین خودرو تولید و ارائه می شود.


vela V5 / ولا V5

ولا V5 در دو تیپ اتومات و دستی توسط راین خودرو( زیر مجموعه کرمان موتور)  به بازار ایران ارائه می شود. این محصول همکاری دیگری است بین خودروساز چینی فاو و شرکت کرمان موتور. تکنولوژی موتور،گیربکس و سیستم ترمز این خودرو متعلق به کشور ژاپن می باشد.

شیشه جلو راین v5

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد این خودرو دارای آپشن خاصی نیست و فقط پایه آینه وسط روی شیشه جلو نصب است و شیشه تمام رنگ دورمشکی می باشد. این شیشه نیز ساخت شرکت های داخلی می باشد.

برخی مشخصات مهم فنی خودرو :

ولا v5 یا همان راین v5 ، از موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ خطی با حجم 1.5 لیتر بهره می برد که قادر است 97 اسب بخار نیرو تولید کند و به کمک گیربکس اتومات یا 5 دنده دستی به چرخ های جلو انتقال دهد. حداکثر سرعت این محصول 180 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

شیشه عقب راین v5
راین v5

قیمت شیشه راین v5

ظرفیت باک سوخت 45 لیتر است و مصرف ترکیبی ولا وی 5 ، 6.6 لیتر در مسافت صد کیلومتر می باشد.

ابعاد خودرو : طول خودرو : 4290 میلیمتر – عرض خودرو : 1680 میلیمتر و ارتفاع : 1500 میلیمتر

برخی دیگر از امکانات خودرو:  آینه بغل برقی راهنمادار /  شیشه بالابر های جلو و عقب برقی /  گرمکن شیشه عقب

همانطور که در تصاویر مشاهده می فرمایید، در این خودرو از شیشه لچکی عقب روی درب عقب استفاده شده و روی ستون شیشه بکار نرفته. این شیشه ها تماما از جنس سکوریت می باشند و در ایران تولید و ارائه می شوند.

شیشه عقب ولا v5 نیز هیتردار و از جنس سکوریت دورمشکی است و ساخت شرکت های داخلی.

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر  ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل ،   ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *