شیشه هیوندای i30

شیشه هیوندای i30 ، مدل پنج درب هاچ بک شرکت هیوندای ، مدل 2010 تا 2012 ، مورد نظر ما در این مقاله خواهد بود. شیشه جلو هیوندای i30 ، از جنس لمینت ، دور مشکی و تمام رنگ است که دارای سنسور باران نیز می باشد.


hyundai i30 – هیوندای i30

هیوندای i30 ، خودرویی در کلاس هاچ بک متوسط شهری است که توسط شرکت آسان موتور به بازار ایران ارائه شده است . اغلب نسل اول این خودرو در مدل 2010 تا 2012 در ایران معامله می شود.

شیشه جلو هیوندای آی 30

قیمت شیشه جلو هیوندای i30

همانطور که پیشتر اشاره شد، شیشه جلو این خودرو دارای سنسور باران مربع شکل است که برای نصب آن ، نیاز به چسب سنسور مخصوص می باشد. در قسمت پایین شیشه نیز خطوط هیتر نمایان می باشد. این شیشه توسط شرکت های داخلی ، همچون امید اصفهان و شرکت شیشه آسیا، با کیفیت مطلوب ، تولید و عرضه شده اند. البته شیشه های ساخت چین و اصلی هیوندای نیز در سبد فروش قرار گرفته است.


برخی مشخصات مهم فنی :

این خودرو دارای موتور 4 سیلندر با حجم موتور 2 لیتر می باشد که قادر است 143 اسب بخار نیرو تولید کند. در این خودرو از گیربکس 4 دنده خودکار استفاده شده و حداکثر سرعت آن، 205 کیلومتر بر ساعت اعلام گردیده است.

ابعاد خودرو: طول خودرو: 4245 میلیمتر – عرض خودرو: 1775 – ارتفاع : 1480 میلیمتر  وزن خودرو نیز 1400 کیلوگرم است.

شیشه عقب هیوندای i30
شیشه عقب هیوندای i30

شیشه عقب هیوندای i30

شیشه عقب هیوندای آی 30 ، نیز بصورت وارداتی چینی و اصلی موجود است. این شیشه از جنس سکوریت، دور مشکی و هیتردار و البته سبز رنگ است و در پایین شیشه سوراخی وجود دارد که جای برف پاککن عقب است. این محصول نیز بصورت اصلی کره و چینی موجود است و تولید داخلی آن در دست تولید است.

شیشه بغل هیوندای i30

در کابین عقب این خودرو ، از شیشه ثابت روستونی مثلثی شکل استفاده شده است. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می فرمایید، شیشه درب جلو و عقب هیوندای i30 سبز رنگ و از جنس سکوریت (نشکن) است. این شیشه ها نیز توسط شرکت های داخلی همچون شرکت شیشه اتومبیل آسیا تولید و عرضه شده اند.

برخی امکانات خودرو:

شیشه سانروف برقی هیوندای ، شیشه جلو سولار مجهز به هیتر و سنسور باران ، شیشه بالابر برقی جلو و عقب ، شیشه های ضد اشعه ماورا بنفش (سولار) ، آینه الکتروکرومیک ، آینه بغل برقی راهنما دار و گرمکن دار

تعمیر و تعویض شیشه بالابر هیوندای i30

قیمت آینه بغل هیوندای i30

آینه بغل تاشو برقی راهنمادار و گرم کن دار (هیتردار)

قیمت آینه بغل هیوندای i30

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای i30 ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل اتومبیل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل هیوندای  ، ترمیم شیشه جلو هیوندای i30   ،  ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف هیوندای آی 30 و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .


ویدئو شیشه اتومبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *