منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه هوندا سیویک

شیشه هوندا سیویک

در این مقاله قصد داریم با انواع شیشه هوندا سیویک بیشتر اشنا شویم تا در صورت شکستگی شیشه هوندا یه خود چه کنیم. با ما همراه باشید تا از اطلاعات همکاران ما با بیش از دو دهه تجربه بهره مند شوید.

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی کالا به دلیل نوسانات بازار با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

خرید شیشه جلو هوندا سیویک

از انجایی که بیشتر اپشن های شیشه ی خودرو بر روی شیشه جلو نصب میشود دراوردن شیشه جلو به صورت صحیح بسیار دشوار تر و حساس تر از شیشه های دیگر خودرو میباشد. و اگر کادری با تجربه و زبردست این کار را برایتان انجام ندهند مجبور به انجام هزینه اضافه برای اسیب دیدگی و خرید دوباره اپشن های شیشه جلوی خود بکنید.

سیویک-جلو
شیشه جلوی سیویک

شما میتوانید اپشن های شیشه خود را در صورتی که اسیب ندیده باشند، از روی شیشه شکسته قبلی برداشته و بر روی شیشه جدید خود نصب کنید.

قیمت شیشه جلو هوندا سیویک

همانطور که میدانید قیمت شیشه جلو نسبتا بالا تر از شیشه های درب و عقب خودرو است. بنابراین باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم. در مواردی هم پیش میاید که فرد به دلیل کارکرد زیاد شیشه اقدام به تعویض شیشه خودروی خود میکند. مخصوصا در مناطق مرطوب به دلیل بارش باران و سایش برفپاککن بر روی شیشه که باعث ماندن رد ان بر روی شیشه میشود.

فروش شیشه عقب سیویک

شیشه عقب این خودرو دارای گرمکن شیشه است که گرمکن شیشه به خط هایی میگویند که به صورت افقی بر روی شیشه است. و باعث میشود که در زمان سرما و بخار کردن شیشه دید راننده به پشت سر خود کور نشود. گرمکن شیشه با دو فیش برق مثبت و بدنه ی منفی جریان را در خود وارد کرده که این جریان توسط یک کلید معمولا در دسترس راننده است.

سیویک-عقب
شیشه عقب سیویک

شیشه عقب این خودرو دارای خم بسیار کمی میباشد. و این شیشه به صورت وارداتی و اصلی اورجینال خود خودرو در عبدالهی گلس نصب میشود. و متاسفانه نمونه داخلی این محصول هنوز در بازار موجود نیست.

قیمت شیشه عقب هوندا سیویک

در زمان شکست شیشه عقب نظافت شیشه شکسته توسط همکاران ما در شیشه اتومبیل عبدالهی به وسیله ی باد و جاروی مخصوص و امکانات دیگر تعویض شیشه به خوبی صورت میپذیرد. استفاده از چسب های مناسب که بتواند برای کیفیت و استحکام شیشه مناسب باشد در این مجموعه انجام میپذیرد.

شیشه درب هوندا سیویک

معمولا اتومبیل های کمتر در بازار خودرو به لحاظ حفظ و نگهداری خودرو سواران از خودرو هایشان کمتر در معرض اسیب سرقت قرار میگیرند. به همین دلیل خودرو ی هوندا سیویک از نوع خودرو هایی میباشد که شیشه های درب ان به ندرت پیش میاید که شکستگی در ان ایجاد شود.

سیویک-درب
شیشه درب سیویک

شیشه لچکی هوندا سیویک

خودروی سیویک دارای 4 لچکی میباشد لچکی جلو چپ و راست و لچکی عقب چپ و راست و این موضوع در خودرو های داخل ایران بسیار کمیاب است. جالب است بدانید شیشه لچکی نام دیگری هم دارد که به ان شیشه مثلثی میگویند. که همانطور که از نامش مشخص است ، به دلیل مثلث شکل بودن این شیشه این نام را برایش گذاشتند.

سیویک-لچکی
شیشه جلو سیویک

در صورت شکستن این شیشه نگران نباشید. در شیشه اتومبیل عبدالهی ما تمام تلاشمان را به خرج دادیم که تمام شیشه های کمیاب و اصلی را برای رفاه حال شما عزیزان در سبد فروش خودمان قرار دهیم.

شیشه سانروف هوندا سیویک

هوندا سیویک دارای سانروف دو حالته میباشد. همانطور که میدانید سانروف دو حالته به سانروفی گفته میشود که به دو حالت پنل و حالت کشویی باز و بسته میشود.

شیشه_هوندا_سیویک
شیشه سانروف سیویک

و شیشه این سانروف دودی میباشد و از جنس سکوریت نشکن است. و شما عزیزان میتوانید با کلیک کردن بر روی ایکن تماس گوشه ی صفحه کلیک کرده و با ما تماس حاصل کنید.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.