منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه هوندا سیویک

شیشه هوندا سیویک

در این مقاله قصد داریم با انواع شیشه هوندا سیویک بیشتر اشنا شویم تا در صورت شکستگی شیشه هوندا یه خود چه کنیم. با ما همراه باشید تا از اطلاعات همکاران ما با بیش از دو دهه تجربه بهره مند شوید.

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی کالا به دلیل نوسانات بازار با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

تعویض شیشه جلو هوندا سیویک

شیشه هوندا سیویک برای خرید شیشه جلو و تعویض آن می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید و شیشه جلو سیویک خود را ر کمتر از یک ساعت تعویض کنید. لذا لازم است بدانید که اگر تمایل ندارید نصب کنید و تنها شیشه را می خواهید تهیه کنید نیازی به مراجعه حضوری نیست و تنها با یک تماس می توانید شیشه خود را سفارش دهید و تهیه کنید.برای مشاهده نحوه کار شیشه اتومبیل عبدالهی ما برای شما یک ویدیو تهیه کردیم که مشاده کنید و تصمیم بگیرید.

تعویض شیشه جلو هوندا سیویک

برای خرید و تعویض شیشه هوندا سیویک بهتر است ابتدا مکانی مطمئن و قابل اعتماد پیدا کنید. زیرا اگر به جایی که مراجعه می کنید کار بلد و با تجربه نباشند. ممکن است نتوانند شیشه هوندا سیویک شما را به خوبی آب بندی کنند. و این موضوع در برخی موارد ممکن است خطر افرین باشد. بنابراین سعی کنید ابتدا از محلی که برای نصب شیشه خود انتخاب می کنید اطمینان حاصل کنید.

خرید شیشه جلو هوندا سیویک

از انجایی که بیشتر اپشن های شیشه هوندا سیویک خودرو بر روی شیشه جلو نصب میشود دراوردن شیشه جلو به صورت صحیح بسیار دشوار تر و حساس تر از شیشه های دیگر خودرو میباشد. و اگر کادری با تجربه و زبردست این کار را برایتان انجام ندهند مجبور به انجام هزینه اضافه برای اسیب دیدگی و خرید دوباره اپشن های شیشه جلوی خود بکنید.

شما میتوانید اپشن های شیشه خود را در صورتی که اسیب ندیده باشند، از روی شیشه شکسته قبلی برداشته و بر روی شیشه جدید خود نصب کنید.

سیویک-جلو
شیشه جلوی سیویک

قیمت شیشه جلو هوندا سیویک

همانطور که میدانید قیمت شیشه جلو نسبتا بالا تر از شیشه های درب و عقب خودرو است. بنابراین باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم. در مواردی هم پیش میاید که فرد به دلیل کارکرد زیاد شیشه اقدام به تعویض شیشه خودروی خود میکند. مخصوصا در مناطق مرطوب به دلیل بارش باران و سایش برفپاککن بر روی شیشه که باعث ماندن رد ان بر روی شیشه میشود.

فروش شیشه عقب سیویک

شیشه عقب این خودرو دارای گرمکن شیشه است که گرمکن شیشه به خط هایی میگویند که به صورت افقی بر روی شیشه است. و باعث میشود که در زمان سرما و بخار کردن شیشه دید راننده به پشت سر خود کور نشود. گرمکن شیشه با دو فیش برق مثبت و بدنه ی منفی جریان را در خود وارد کرده که این جریان توسط یک کلید معمولا در دسترس راننده است.

سیویک-عقب
شیشه عقب سیویک

شیشه عقب این خودرو دارای خم بسیار کمی میباشد. و این شیشه به صورت وارداتی و اصلی اورجینال خود خودرو در عبدالهی گلس نصب میشود. و متاسفانه نمونه داخلی این محصول هنوز در بازار موجود نیست.

قیمت شیشه عقب هوندا سیویک

در زمان شکست شیشه عقب نظافت شیشه شکسته توسط همکاران ما در شیشه اتومبیل عبدالهی به وسیله ی باد و جاروی مخصوص و امکانات دیگر تعویض شیشه به خوبی صورت میپذیرد. استفاده از چسب های مناسب که بتواند برای کیفیت و استحکام شیشه مناسب باشد در این مجموعه انجام میپذیرد.

جهت تعمیر جلوبندی هوندا سیویک می توانید به اتو رگلاژ مراجعه کنید.

شیشه درب هوندا سیویک

معمولا اتومبیل های کمتر در بازار خودرو به لحاظ حفظ و نگهداری خودرو سواران از خودرو هایشان کمتر در معرض اسیب سرقت قرار میگیرند. به همین دلیل خودرو ی هوندا سیویک از نوع خودرو هایی میباشد که شیشه های درب ان به ندرت پیش میاید که شکستگی در ان ایجاد شود.

سیویک-درب
شیشه درب سیویک

شیشه لچکی هوندا سیویک

خودروی سیویک دارای 4 لچکی میباشد لچکی جلو چپ و راست و لچکی عقب چپ و راست و این موضوع در خودرو های داخل ایران بسیار کمیاب است. جالب است بدانید شیشه لچکی نام دیگری هم دارد که به ان شیشه مثلثی میگویند. که همانطور که از نامش مشخص است ، به دلیل مثلث شکل بودن این شیشه این نام را برایش گذاشتند.

سیویک-لچکی
شیشه جلو سیویک

در صورت شکستن این شیشه نگران نباشید. در شیشه اتومبیل عبدالهی ما تمام تلاشمان را به خرج دادیم که تمام شیشه های کمیاب و اصلی را برای رفاه حال شما عزیزان در سبد فروش خودمان قرار دهیم.

شیشه سانروف هوندا سیویک

هوندا سیویک دارای سانروف دو حالته میباشد. همانطور که میدانید سانروف دو حالته به سانروفی گفته میشود که به دو حالت پنل و حالت کشویی باز و بسته میشود.

شیشه_هوندا_سیویک
شیشه سانروف سیویک

و شیشه این سانروف دودی میباشد و از جنس سکوریت نشکن است. و شما عزیزان میتوانید با کلیک کردن بر روی ایکن تماس گوشه ی صفحه کلیک کرده و با ما تماس حاصل کنید.

خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی

 • فروش و نصب انواع شیشه اتومبیل از جمله
 • شیشه جلو ، شیشه عقب ، شیشه های درب جلو و عقب ، شیشه روستونی هوندا سیویک
 • ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل
 • فروش و نصب آینه بغل هوندا سیویک
 • تعمیر و تعویض آینه بغل خودرو هوندا سیویک
 • فروش و نصب شیشه آینه بغل هوندا سیویک
 • فروش و تعویض شیشه بالابر خودرو
 • تعمیر و نصب شیشه بالابر خودرو هوندا سیویک
 • تعمیر سانروف انواع خودرو
 • فروش و نصب شیشه سانروف اتومبیل هوندا سیویک
 • فروش و نصب شیشه دودی فابریک انواع خودرو
 • دودی کردن شیشه های خودرو با برچسب دودی سولار
 • آب بندی فابریک شیشه های جلو و عقب اتومبیل
 • فروش و نصب انواع تیغه برف پاک کن فابریک و ژله ای

قیمت شیشه هوندا سیویک چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت ها به دلیل نوسانات بازار تماس بگیرید. 02177196143

تعویض شیشه هوندا سیویک چقدر زمان میبرد ؟

معمولا بین 30 تا 45 دقیقه زمان میبرد .

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *