منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه نیسان وانت

شیشه اتومبیل جزو قطعاتی است که در شرایط مختلف و ناگوار از سرنشینان آن محافظت می کند. این شرایط می تواند گرما، سرما، گرد و غبار، بارش برف و باران و حتی تصادف نیز باشد. به همین جهت شیشه خودرو ها باید با توجه به جنسشان در جای مناسبی قرار بگیرند تا بتوانند از سرنشینان خودرو محافظت کنند. در نتیجه در ادامه با شیشه نیسان وانت  همراه ما باشید تا تمامی شیشه های این خودرو آشنا شده و از قیمت آن ها مطلع شوید. پس تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید و از صفحه شیشه اتومبیل عبدالهی خارج نشوید.

خودرو نیسان وانت

خودرو نیسان وانت که با نام های زامیاد و نیسان آبی نیز شناخته می شود یک خودرو وانت است که بر اولین در سال 1349 در ایران توسط خودرو سازی زامیاد تولید شد. پس از آن در سال 1365 نام آن به سایپا 24 تولید و عرضه شد. نسخه فعلی نیسان در سال 1377 مدل های جدیدی با نام هی 24NB و 24nib تولید شد. همچنین از سال 1389 نوع دیزلی آن با عنوان زامیاد 28 ان بی برای نخستین بار در نمایشگاه خودرو تبریز در آمد. بسیاری از رانندگان این خودرو به علت استفاده شرکت زامیاد از موتور چینی ضعیف و اشکال در سیستم رادیاتور و نیز قیمت بالای آن آن از این خودرو ناراضی هستند.

شیشه جلو نیسان وانت
شیشهجلو نیسان

علاوه بر این خودرو زامیاد 24 از سال 1377 به بعد تولید می شود که به دلیل استفاده نکردن از موتور ژاپنی اصل در  مدل های قبل استفاده می شد از خودرو رضایت چندانی ندارند. بر اساس قوانین خودرو زامیاد 24 مجاز به حمل 2800 کیلوگرم بار می باشد. اما این وانت قابلیت حمل 5000 کیلوگرم را دارد. نام جونیور به یک سری از پیکاپ های میان سایز کمپانی نیسان گفته می شود. که از سال 1956 تا 1982 میلادی تولید می شدند. این خودرو ها به طور کلی در سه نسل مختقاوت هستند.

شیشه نیسان وانت

نیسان وانت دارای شیشه های جلو، عقب و درب های جلو هستند که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد. شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت و شیشه های دیگر که به آن ها شیشه های جانبی گفته می شود، از جنس سکوریت هستند.

شیشه جلو نیسان وانت

همانطور که گفتیم شیشه های جلوی این خودرو از جنس لمینت هستند. شیشه های لمینت از دو و یا چندین لایه شیشه و همچنین چندین لایه طلق پی وی بی برخوردار هستند. لازم به ذکر است که این نوع طلق ها ویژگی چسبندگی دارند که همین ویژگی به محافظت سرنشینان خودرو کمک می کنند.  بدین گونه که اگر شیشه های لمینت شکسته شوند به دلیل وجود این لایه ها قطعات آن ها خرد شده اما پخش نمی شوند. بلکه به صورت منسجم و بهم چسبیده در کنار هم قرار می گیرند. همچنین قابلیت ترمیم را نیز دارا هستند. شیشه های لمینت معمولا در ساختمان های مرتفع برای مواقع ضروری مانند زلزله و آتش سوزی استفاده می شوند.

شیشه خودرو و اهمیت آن

شیشه خودرو یکی از قطعات آن است که افراد داخل خودرو را در برابر اشعه ماورا بنفش، گرد و غبار، برف، باران، گرما، سرما، تصادف و بسیاری از موارد دیگر محافظت می کند. این قطعات در گذشته از جنس شیشه های معمولی ساخته می شدند. این شیشه ها با کمترین ضربه شکسته می شدند و بعد از شکسته شدن قطعات آن ها شمشیری شکل بود که خطرات زیادی به همراه داشت. به همین دلیل با گذشت زمان دو جنس دیگر به نام لمینت و سکوریت برای شیشه خودرو ها مورد استفاده قرار گرفتند.

قیمت شیشه جلو نیسان وانت

-قیمت شیشه جلو خودرو نیسان وانت (1349 تا 1402): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید تمامی خدمات شیشه خودرو خود را انجام دهید. این خدمات شامل ترمیم، تعویض و حتی خرید شیشه است. پس در صورت نیاز برای هماهنگی های لازم به ما تماس بگیرید.

شیشه عقب نیسان وانت

شیشه عقب این خودرو یا بهتر است بگوییم تمامی خودرو ها دارای خطوط المنت است. همانطور که می دانید در فصول سرد سال مانند پاییز و یا زمستان ما برای از بین رفتن بخار شیشه های جلویی بخاری روشن می کنیم. اما متاسفانه به دلیل اینکه فاصله بخاری تا شیشه های عقب بسیار است این گرما به شیشه های عقب نمی رسد. از این رو این خطوط المنت با فصل شدن برق به خودرو شروع به کار کرده و  بخار، قطرات برف و باران روی شیشه را از بین برده و دید راننده را واضح تر می کنند. جنس آن ها از شیشه های سکوریت ساخته شده است که در ادامه برای شما شرح می دهیم.

شیشه عقب نیسان وانت
شیشه عقب نیسان وانت

قیمت شیشه عقب نیسان وانت

-قیمت شیشه عقب خودرو نیسان وانت (1349 تا 1402): تماس بگیرید.

به دلیل نوسانات موجود در قیمت شیشه خودرو ها متاسفانه و با عرض پوزش قادر به درج قیمت شیشه عقب خودرو نیسان وانت نیستیم، اما کارشناسان ما جهت استعلام قیمت و همچنین مشاوره رایگان پاسخگو شما عزیزان هستند.

شیشه درب های جلو نیسان وانت

به شیشه های سکوریت، تمپورت و نشکن نیز گفته می شود. این شیشه ها با دمای بالا 600 یا 700 درجه سانتی گراد در کارخانه ها و در کوره های مخصوص حرارت دیده و به سرعت سرد می شوند. همین سرد و گرم شدن شیشه های تمپورت باعث بالا رفتن استحکام آن ها می شود.

شیشه بغل نیسان وانت
شیشه بغل نیسان وانت

نوع شکستن این شیشه ها با شیشه های دیگر تفاوت دارد. بدین صورت که اگر این شیشه ها شکسته شود، قطعات آن ها کاملا ریز شده و به شکل خاک ریزه در می آیند. همچنین پخش شده و می ریزند. اما خوشبختانه آنقدر ریز هستند که سرنشینان خودرو آسیبی نمی زنند. این شیشه ها دارای قطعات ایمن بعد از شکستن هستند. علاوه بر این در طول دوره تغییر رنگ نمی دهند و دارای هیچ گونه پستی یا بلندی نیستند. شیشه های تمپورت قابلیت تحمل دمای 250 سانتی گراد را دارند و می توانند وزن 40 کیلوگرم با ابعاد 10 سانتی متر را تحمل کنند.

قیمت شیشه درب های جلو نیسان وانت

-قیمت شیشه درب های جلو خودرو نیسان وانت (1349 تا 1402): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات شیشه خودرو شما توسط مجرب ترین و حرفه ای ترین افراد، بهترین متریال، دستگاه های پیشرفته، بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود. لذا برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از دیگر شیشه های نیسان به صفحات دیگر شیشه اتومبیل عبدالهی سر بزنید.

kianiabdolahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *