منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه مگان

رنو مگان ، خودروی سدان شرکت رنو که در دو مدل 1600 و 2000 سی سی موجود می باشد. شیشه جلو از جنس لمینت و تمام رنگ دور مشکی است که در دو مدل با سنسور باران و بدون سنسور باران در بازار ارائه می شود.


رنو مگان  / Renault Megane

مگان  از محصولات پارس خودرو بود و در حال حاضر تولید آن متوقف شده است. از سال 87 تا 93 بصورت مونتاژ و در دو مدل 1600 سی سی و 2000 سی سی ارائه می شد. مدل وارداتی نیز بین 2006 تا 2008 به تعداد محدود و توسط نگین خودرو وارد شد.

مدل 1600 سی سی رنو مگان گیربکس 5 دنده دستی دارد و  شیشه جلوی مدل 1600 فاقد سنسور باران می باشد. ولی  مدل 2000 سی سی مگان دارای امکانات بیشتری می باشد.

در طراحی این خودرو از شیشه لچکی عقب استفاده شده و فاقد شیشه روگلگیری می باشد. همانطور که قبلا هم گفتیم، شیشه جلو در مدل 2000 سی سی دارای سنسور باران از نوع گرد می باشد. شیشه بغل و شیشه لچکی این خودرو نیز در ایران تولید شده و به قیمت مناسب ارائه می شود. البته نمونه چینی این محصولات نیز موجود می باشد.

شیشه جلو مگان
رنو مگان

همانطور که پیشتر اشاره شد، شیشه جلو این خودرو در دو مدل ارائه می شود. مدل 1600 بدون سنسور باران و مدل 2000 دارای سنسور باران است.

خوشبختانه شیشه جلو این خودرو با کیفیت مناسب ، توسط شرکت های داخلی تولید و ارائه شده است .شرکت هایی چون آسیا شیشه که قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های وارداتی چینی دارند. سنسور باران این خودرو از نوع گرد است که برای نصب آن نیاز به ژل مخصوص سنسور می باشد.

برخی مشخصات مهم فنی رنو مگان:

مگان 2000 : این خودرو دارای موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم 2 لیتر می باشد که قادر است 132 اسب بخار نیرو تولید کند. حداکثر سرعت این محصول رنو 195 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. مگان 2000 از گیربکس 4 سرعته اتومات بهره می برد.

ابعاد خودرو : طول: 4498 میلیمتر  /   عرض:  1777 میلیمتر  /   ارتفاع:   1460 میلیمتر – وزن خودرو: 1385 کیلوگرم است و 60 لیتر حجم باک سوخت آین خودرو است.

شیشه عقب مگان
شیشه عقب مگان

شیشه عقب این خودرو ، دور مشکی و سبز رنگ و دارای گرمکن می باشد. نمونه ایرانی و چینی این محصول در سبد فروش ما موجود است.

شیشه های بغل این خودرو شامل: شیشه های درب جلو و عقب و نیز شیشه لچکی می باشد که همگی از جنس سکوریت و سبز رنگ هستند. این شیشه ها توسط شرکت های داخلی تولید و عرضه شده اند.

برخی امکانات خودرو: 

مگان شیشه بالابر : جلو و عقب برقی است . شیشه جلو در مدل 2000 ، دارای سنسور باران گرد می باشد.
مگان کروک

مگان کروک

برای استعلام قیمت انواع شیشه اتومبیل ، کافیست با شماره های ما در قسمت تماس با ما تماس حاصل فرمایید. برای استعلام هزینه خدماتی چون، دودی کردن شیشه ماشین ، تعمیر شیشه بالابر رنو ، فروش و نصب آینه بغل خودرو ، تعمیر آینه بغل ، ترمیم سنگ خوردگی شیشه اتومبیل و سایر خدمات مربوط ، با ما در تماس باشید. کارشناسان ما ، شما را راهنمایی خواهند کرد.

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر  ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل ،   ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .


شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.