منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه موسو

شیشه-موسو

در این صفحه میخواهیم راجب شیشه موسو، شیشه جلو سانگ یانگ موسو صحبت کنیم. این شیشه در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود میباشد. برای اطلاعات بیشتر راجب شیشه موسو و شیشه سانگ یانگ با ما تماس بگیرید.


تماس بگیرید .

شیشه جلو موسو

شیشه جلو موسو معمولا از جنس شیشه لمینیت میباشد. جنس لمینیت مقاوم تر از جنس های دیگر شیشه اتومبیل میباشد. این شیشه به صورت اصلی و به صورت های کپی در شیشه اتومبیل عبدالهی عرضه و نصب میشود. برای اطلاعات بیشتر راجب این شیشه و قیمت های آن در ادامه با ما همراه باشید.

شیشه-جلو-موسو
شیشه-جلو-موسو

قیمت شیشه جلو موسو

موسو خودرویی تقریبا بزرگ و با ظاهری کلاسیک تولید شده است. شیشه این خودرو در شیشه اتومبیل عبدالهی نصب و به صورت کامل آببندی میشود. شیشه موسو با ظاهری دور مشکی و بالا رنگی میباشد. برای اطلاع از قیمت شیشه جلو موسو و اطلاعات بیشتر راجع به نصب در شیشه اتومبیل عبدالهی با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه عقب موسو

شیشه عقب این خودرو از جنس سکوریت ساخته شده است. البته ناگفته نماند انواع شیشه عقب خودرو ها از جنس سکوریت ساخته میشود. شیشه عقب دارای خطوط گرمکن یا همان (هیتر) شیشه عقب موسو میباشد.

شیشه-عقب-سانگ-یانگ-موسو
شیشه-عقب-سانگ-یانگ-موسو

شیشه درب موسو

شیشه درب سانگ یانگ موسو نسبتا با دیگر خودرو ها تفاوت دارد زیرا خم بسیار کمی دارد و انداره بزرگتری نسبت به دیگر شیشه ها دارد. این شیشه بی رنگ میباشد. و به صورت زیر عرضه و به فروش میرسد.

شیشه درب جلو راست موسو شیشه درب جلو چپ موسو
شیشه درب عقب راست موسوشیشه درب عقب چپ موسو
انواع شیشه درب موسو
شیشه-درب-موسو
شیشه-درب-موسو

شیشه لچکی موسو

شیشه لچکی موسو شیشه لچکی یا همان شیشه بادگیر در کنار شیشه درب قرار میگیرد و با درب باز و بسته میشود بر خلاف شیشه روستونی که در متن زیر به آن اشاره میکنیم. شیشه لچکی به دلیل کوچک بودن بیشتر از دیگر شیشه ها در معرض آسیب دزدان میباشد.

شیشه روستونی موسو

شیشه روستونی موسو، به همان شیشه گفته میشود که کنار شیشه لچکی قرار میگیرد و همانطور که از نامش مشخص است بر روی ستون عقب قرار دارد. این شیشه بزرگتر از شیشه لچکی و کوچکتر از شیشه درب میباشد.

شیشه-روستونی-موسو
شیشه-روستونی-موسو
شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *