منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه لکسوس nx

شاخص-lexus-nx

شیشه لکسوس nx، در این مقاله میخواهیم راجع به شیشه جلو لکسوس nx، و انواع شیشه خودروی لکسوس که زیر مجموعه ی شرکت تویوتا است صحبت کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید، تا با این خودروی لوکس شاسی بلند بیشتر آشنا شویم.

برای اطلاع از قیمت انواع شیشه لکسوس nx و خرید ، تعویض شیشه لکسوس nx با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

نمونه تعویض شیشه جلو لکسوس nx300:

شیشه جلو لکسوس nx300

شیشه جلوی خودرو یکی از مهم ترین قسمت های خودرو میباشد چرا که در صورت اسیب دیدگی میتواند جان شما را به خطر بیندازد. پس اگر شیشه جلوی خودروی شما دچار ترک و یا آسیب دیدگی شدید شده است حتما در اسرع وقت اقدام به تعویض آن کنید.

قیمت شیشه لکسوس nx300

در شیشه اتومبیل عبدالهی تمامی قیمت شیشه ها با هزینه نصب محاسبه میشود. و شما عزیزان میتوانید شیشه لکسوس nx 300 خود را به راحتی به ما بسپارید. و هم به صورت حضوری در مجموعه ما و هم به صورت سیار میتوانید اقدام به تعویض شیشه لکسوس خود کنید.

شیشه-جلو-لکسوس-nx-اصلی
شیشه-جلو-لکسوس-nx-اصلی

شیشه عقب لکسوس nx300

شیشه عقب لکسوس nx300 معمولا شیشه عقب دارای اپشن خاصی نمیباشد و اکثر آپشن های شیشه ای بر روی شیشه جلو میباشد. اما تنها آپشن اصلی شیشه عقب هیتر و یا خطوط گرمکن میباشد. که شیشه عقب لکسوس nx300 نیز از این اپشن بهره مند میباشد.

قیمت شیشه عقب لکسوس nx300

شیشه-عقب-لکسوس-nx300
شیشه-عقب-لکسوس-nx300
شیشه جلو لکسوس nx300hشیشه لچکی لکسوس nx300شیشه عقب لکسوس nx300
شیشه درب لکسوس nx300شیشه روستونی لکسوس nx300شیشه سانروف لکسوس nx300
انواع شیشه لکسوس nx300h

شیشه درب لکسوس nx300

شیشه درب خودرو های لوکس شرکت تویوتا و یا زیر مجموعه آن مانند لکسوس دارای شیشه درب سولار میباشد که در برابر نور افتاب مقاوم است و گرما و آفتاب را وارد کابین نمیکند. و رنگ شیشه درب لکسوس nx300 به زیبایی ظاهری این خودرو کمک کرده است.

شیشه-درب-لکسوس-nx300
شیشه-درب-لکسوس-nx300

شیشه لکسوس nx200

شیشه لکسوس nx200 تفاوت چندانی با شیشه لکسوس nx300 که در بالا توضیح دادیم ندارد. شیشه جلو لکسوس nx200 در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود است در صورت شکستگی شیشه لکسوس خود میتوانید بت مراجعه حضوری به مرکز ما و یا تماس با ما به صورت سیار شیشه اتومبیل خود را تعویض کنید.

شیشه جلو لکسوس nx200

شیشه جلوی خودروی لکسوس nx200 از لحاظ ظاهری دورمشکی میباشد. و از جنس لمینیت است و دارای سنسور باران میباشد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شیشه عقب لکسوس nx200

شیشه عقب لکسوس nx200، دارای اپشن هیتر و یا همان [گرمکن شیشه] میباشد. این شیشه که در عقب کابین لکسوس قرار میگیرد، دارای سوراخ برفپاککن میباشد.

شیشه درب لکسوس nx200

شیشه درب لکسوس nx200 شیشه درب همانطور که راجع به شیشه درب لکسوس nx300 گفتیم این شیشه نیز از جنس لمینیت سولار میباشد. و کمی به رنگ دودی نزدیک است که در برابر نور و گرما مقاوم میباشد.

خدماتی چون : 

قیمت شیشه جلو لکسوس nx300 چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی کالا با ما تماس بگیرید 02177196143

تعویض شیشه لکسوس nx چقدر زمان میبرد ؟

نصب اصولی شیشه اتومبیل بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *