منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه لاماری ایما

شاخص لاماری

شیشه لاماری ایما (lamary) ، شیشه خودرو لاماری ایما یک شیشه معمولی مانند دیگر خودرو ها نیست. شیشه لاماری تفاوت هایی دارد که در ادامه به آن اشاره میکنیم. شرکت آرین موتور لاماری ایما را به ایران آورد. برای اطلاعات بیشتر راجع به شیشه لاماری ایما در ادامه با ما همراه باشید.


برای اطلاع بیشتر راجع به قیمت شیشه لاماری ایما و موجودی کالا با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه جلو لاماری ایما

شیشه خودرو لاماری ایما ( Laminate Glass ) این شیشه شیشه پلیمری است یعنی شیشه جلو لاماری ایما یک لایه پلیمر بین دو لایه ی شیشه لاماری ایما قرار گرفته است. شیشه خودروی لاماری ایما در برابر ضربه و شکستن مقاوم میباشد. برای تولید آن ابتدا دو ورق شیشه نازک با یک وسیله چسبنده پلیمری به هم پیوسته میشود.

و سپس خم میشود. این خودرو و شرکت های سازنده ی شیشه های این خودرو رقبای خوبی برای هم هستند مانند شیشه جلو فیدلیتی و شیشه جلو دیگنیتی

Ima lamari windshield
Ima lamari windshield
شیشه جلو لاماری شیشه عقب لاماری
شیشه درب لاماریشیشه روستونی لاماری
انواع شیشه لاماری ایما

قیمت شیشه جلو لاماری ایما

به دلیل تفاوت این شیشه با دیگر شیشه های موجود در بازار ایران قیمت این شیشه طبیعتا متفاوت است و شیشه لاماری ایما قیمت بالاتری نسبت به دیگر رقبایش دارد. شیشه جلوی لاماری ایما بر خلاف دیگر شیشه جلو های خودرو های رقیب در صورت شکستگی احتمالی حالت خود را از دست نمیدهد و بر روی کابین میماند تا از خطر فرو رفتگی شیشه در چشم جلوگیری کند.

شیشه-جلو-لاماری-ایما
شیشه-جلو-لاماری-ایما

شیشه روستونی لاماری

شیشه روستونی و یا همان شیشه رو گلگیری خودرو که کنار شیشه درب و یا در بعضی مواقع کنار شیشه لچکی قرار میگیرد، در شیشه اتومبیل عبدالهی به صورت تکی با نصب و یا عمده به فروش میرسد برای اطلاعات بیشتر و یا خرید با یکی از راه های ارتباطی ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه-درب-لاماری
شیشه-درب-لاماری

شیشه عقب لاماری ایما

شیشه عقب لاماری ایما از جنس لمینیت میباشد ؛ و این شیشه به دلیل مقاومت بالایی که دارد قیمت نسبتا بالاتری نسبت به دیگر رقبایش دارد البته این فقط درباره ی شیشه اصلی لاماری ایما صدق میکند. طراحی خاص و منحصر به فرد این شیشه باعث زیباتر شدن چهره شیشه عقب لاماری ایما شده است.

شیشه-عقب-لاماری-ایما
شیشه-عقب-لاماری-ایما

قیمت شیشه عقب لاماری ایما

سیستم دفع بخار و یا همان سنسور عقب شیشه لاماری ایما باعث شده که این شیشه جزو شیشه های با اپشن حساب شود. و با کیفیت بالایی ساخته شود. و در شرایط سخت آب و هوا نیز دوام بیاورد. برای اطلاع از قیمت و موجودی شیشه لاماری ایما با ما تماس بگیرید. و با مشاورین ما در ارتباط باشید 02177196143

Ima lamari rear window
Ima lamari rear window

شیشه درب لاماری ایما

شیشه درب لاماری، از جنس شیشه لامینه یا شیشه تمام اتوماتیک ساخته می‌شود. شیشه درب لاماری به عنوان بخشی از سیستم درب خودرو عمل می‌کند و علاوه بر ارائه آسایش و امنیت برای سرنشینان، در حفاظت از داخل خودرو در برابر نفوذ آب، گرد و غبار و صدمات جسمانی نیز نقش دارد.

نمونه تعویض شیشه بغل لاماری ایما:

شیشه بغل لاماری ایما

شیشه درب خودرو باید دارای ویژگی‌هایی مانند شفافیت بالا، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر شکستن و قابل پاکسازی آسان باشد.

شیشه لاماری ایما

قیمت شیشه جلو لاماری ایما چقدر است ؟

قیمت شیشه جلو لاماری ایما به علت نوسانات بازار قابل درج نیست تماس بگیرید. 02177196143

تعویض شیشه لاماری ایما چقدر زمان میبرد ؟

نصب اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *