منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه لاماری ایما

شاخص لاماری

شیشه لاماری ایما ، شیشه خودرو لاماری ایما یک شیشه معمولی مانند دیگر خودرو ها نیست. این شیشه تفاوت هایی دارد که در ادامه به آن اشاره میکنیم. شرکت آرین موتور لاماری ایما را به ایران آورد. برای اطلاعات بیشتر راجع به شیشه لاماری ایما در ادامه با ما همراه باشید.


برای اطلاع بیشتر راجع به قیمت شیشه لاماری ایما و موجودی کالا با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه جلو لاماری ایما

Ima lamari windshield
Ima lamari windshield

شیشه خودرو لاماری ایما ( Laminate Glass ) این شیشه شیشه پلیمری است یعنی یک لایه پلیمر بین دو لایه ی شیشه لاماری ایما قرار گرفته است. شیشه خودروی لاماری ایما در برابر ضربه و شکستن مقاوم میباشد. برای تولید آن ابتدا دو ورق شیشه نازک با یک وسیله چسبنده پلیمری به هم پیوسته میشود. و سپس خم میشود.

قیمت شیشه جلو لاماری ایما

به دلیل تفاوت این شیشه با دیگر شیشه های موجود در بازار ایران قیمت این شیشه طبیعتا متفاوت است و شیشه لاماری ایما قیمت بالاتری نسبت به دیگر رقبایش دارد. شیشه جلوی لاماری ایما بر خلاف دیگر شیشه جلو های خودرو های رقیب در صورت شکستگی احتمالی حالت خود را از دست نمیدهد و بر روی کابین میماند تا از خطر فرو رفتگی شیشه در چشم جلوگیری کند.

شیشه عقب لاماری ایما

شیشه عقب لاماری ایما از جنس لمینیت میباشد ؛ و این شیشه به دلیل مقاومت بالایی که دارد قیمت نسبتا بالاتری نسبت به دیگر رقبایش دارد البته این فقط درباره ی شیشه اصلی لاماری ایما صدق میکند. طراحی خاص و منحصر به فرد این شیشه باعث زیباتر شدن چهره عقب این خودرو شده است.

قیمت شیشه عقب لاماری ایما

سیستم دفع بخار و یا همان سنسور عقب شیشه لاماری ایما باعث شده که این شیشه جزو شیشه های با اپشن حساب شود. و با کیفیت بالایی ساخته شود. و در شرایط سخت آب و هوا نیز دوام بیاورد. برای اطلاع از قیمت و موجودی شیشه لاماری ایما با ما تماس بگیرید. و با مشاورین ما در ارتباط باشید 02177196143

Ima lamari rear window
Ima lamari rear window

شیشه درب لاماری ایما

شیشه لاماری ایما

قیمت شیشه جلو لاماری ایما چقدر است ؟

قیمت شیشه جلو لاماری ایما به علت نوسانات بازار قابل درج نیست تماس بگیرید. 02177196143

تعویض شیشه لاماری ایما چقدر زمان میبرد ؟

نصب اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 12 =