منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه فونیکس

شیشه-عقب-فونیکس

شیشه فونیکس، در این مقاله میخواهیم راجع به شیشه ی خودرو فونیکس fx و شیشه فونیکس پریمیوم از شرکت کرمان موتور که خودرویی تازه وارد در کشور است صحبت کنیم. و شیشه فونیکس در مجموعه شیشه اتومبیل ما نیز موجود میباشد. برای اطلاعات بیشتر راجع به این خودروی چری با ما همراه باشید.


برای اطلاع از قیمت شیشه فونیکس و نصب شیشه فونیکس با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه جلو فونیکس

شیشه جلو چری فونیکس fx، شیشه جلوی این خودرو از جنس لمینیت [نشکن] ساخته شده است. شیشه جلو فونیکس fx از لحاظ ظاهری دور مشکی و بالا رنگ میباشد. و اما لمینیت بودن این شیشه دلیل بر هرگز نشکستن این شیشه نمیباشد.

شیشه-جلو-فونیکس

قیمت شیشه جلو فونیکس fx

در صورت شکستگی شیشه جلو فونیکس میتوانید بایکی از شماره های شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید تا مشاورین برای خرید بهترین شیشه فونیکس و نصب شیشه فونیکس شما راهنمایی کنند.

شیشه عقب فونیکس

شیشه عقب فونیکس دارای گرمکن شیشه عقب فونیکس میباشد. این شیشه از جنس سکوریت دور مشکی است. این شیشه دارای خم به خصوصی میباشد که زیبایی خودرو شما را چند برابر کرده است. برای تهیه و نصب شیشه اصلی فونیکس با ما تماس بگیرید.

شیشه-عقب-فونیکس-اف-ایکس
شیشه-عقب-فونیکس-اف-ایکس

شیشه درب فونیکس

شیشه درب فونیکس با رنگ سبز سولار که مقاوم در برابر اشعه uv میباشد. شیشه درب جلو فونیکس و شیشه درب عقب فونیکس به صورت شیشه درب جلو سمت راست فونیکس و شیشه درب جلو سمت چپ فونیکس، شیشه درب عقب راست فونیکس، شیشه درب عقب فونیکس چپ، موجود میباشد.

شیشه-درب-فونیکس
شیشه-درب-فونیکس

شیشه روستونی فونیکس

شیشه روستونی فونیکس و یا همان شیشه روگلگیری فونیکس که ظاهری خاص و منحصر به فردی نیز دارد. با توجه به خاص بودن و اینکه شیشه روستونی از دیگر شیشه های خودرو گران تر است. پس پیشنهاد میشود در صورت اضطرار برای شکستن شیشه شیشه روستونی را برای این کار انتخاب نکنید.

شیشه-روستونی-فونیکس-fx
شیشه-روستونی-فونیکس-fx

شیشه سانروف فونیکس

شیشه سقف و یا همان شیشه سانروف فونیکس که بی خودرو زیبایی خاصی بخشیده میتواند در صورت پارک در جاهای ممنوعه و یا نا مناسب مانند زیر ساختمان سازی ها و در صورت اتفاقات ناگوار مانند چپ کردن خودرو شکسته شود. که ما شیشه سانروف فونیکس به صورت اصلی موجود داریم.

شیشه-سانروف-فونیکس-fx-
شیشه-سانروف-فونیکس-fx-
شیشه جلو فونیکس شیشه عقب فونیکس
شیشه سانروف فونیکس شیشه درب جلو فونیکس
شیشه درب عقب فونیکس شیشه روستونی فونیکس
انواع شیشه چری فونیکس

مشخصات فنی فونیکس FX

فونیس خودروی شاسی بلند شهری که در سال 1401 تولید و در سال 1402 در ایران عرضه شد. رقیب اصلی این خودرو تیگو 8 پرو میباشد. برای خرید اطلاع از قیمت شیشه تیگو 8 پرو به دیگر صفحات ما مراجعه کنید.

قیمت شیشه جلو فونیکس چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی کالا با ما تماس بگیرید.

تعویض شیشه فونیکس چقدر زمان میبرد؟

نصب شیشه و دراوردن شیشه قبلی معمولا بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر کلید شیشه بالابر تویوتا ، تعویض کلید شیشه بالابر  ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل تویوتا  ، فروش و نصب شیشه آینه بغل تویوتا ،   ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف تویوتا  و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *