منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه فردا SX5

شیشه عقب فردا sx5

شیشه فردا SX5 ، در این مقاله میخواهیم راجع به شیشه جلو فردا SX5 صحبت کنیم. این خودرو محصولی از شرکت فردا موتور میباشد که در سال 1392 رونمایی شد. برای اطلاعات بیشتر راجع به این خودرو و شیشه فردا اس ایکس 5 با ما همراه باشید.


برای اطلاع از قیمت شیشه فردا SX5 و موجودی کالا با ما تماس بگیرید.

شیشه جلو فردا sx5

شیشه جلو فردا sx5 مانند دیگر شیشه های جلوی خودرو های خارجی از جنس [لمینیت] , ظاهر دور مشکی میباشد. شیشه فردا sx5 در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود میباشد و شما عزیزان میتوانید این شیشه را از ما تهیه و نصب کنید.

شیشه-جلو-sx5
شیشه-جلو-sx5

قیمت شیشه جلو fmc sx5

برای اطلاع از قیمت شیشه جلو فردا اس ایکس 5 با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما در انتخاب بهترین شیشه اتومبیل فردا موتور شما را راهنمایی کنند.

sx5 windshield
sx5 windshield

شیشه عقب fmc sx5

شیشه عقب خودرو اف ام سی اس ایکس 5 نیز مانند دیگر شیشه های عقب فردا موتور دور مشکی میباشد و دارای خطوط گرمکن و یا هیتر میباشد و از لحاظ ظاهری دور مشکی است.

قیمت شیشه عقب فردا sx5

شیشه عقب fmc sx5 در شیشه اتومبیل عبدالهی به صورت اصلی خود کارخانه و به صورت شیشه های کپی موجود میباشد. و شما عزیزان میتوانید در عبدالهی گلس این شیشه را تهیه کنید.

شیشه درب فردا sx5

شیشه-درب-فردا-sx
شیشه-درب-فردا-sx

قیمت شیشه درب sx5

شیشه درب فردا sx5 در کارخانه به صورت سبز سولار تهیه و نصب شده است . در صورت شکستگی شیشه درب فردا sx5 میتوانید در عبدالهی گلس این شیشه را تهیه و نصب کنید.

شیشه روستونی fmc sx5

شیشه روستونی همان شیشه ای است که در کنار شیشه درب است اما با این تفاوت که شیشه روستونی با درب باز و بسته نمیشود و اکثر افراد این شیشه را با شیشه لچکی و یا بادگیر اشتباه میگیرند. خودرو فردا sx5 فاقد شیشه لچکی میباشد و فقط شیشه روستونی دارد.

قیمت شیشه روستونی فردا موتور fmc sx5

روستونی-فردا-sx-1
روستونی-فردا-sx-1
شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *