شیشه سابرینا

شیشه سابرینا ، نام محصول بایک که در ایران توسط دیار خودرو مونتاژ و ارائه می شود. این محصول بیشتر بصورت هاچ بک ارائه شده ولی مدل سدان نیز دارد. شیشه جلو سابرینا ، تمام رنگ و دارای سنسور باران می باشد.


sabrina_hb / سابرینا هاچ بک :

شرکت سازه‌های خودرو دیار یک شرکت تولیدکننده خودرو ایرانی می‌باشد که در سال  ۱۳۷۹ در شهرک صنعتی شماره ۲ گلپایگان تأسیس شده است. این شرکت با همکاری گروه خودروسازی پکن جهت تولید دو خودرو سابرینا sabrina (پر قدرت‌ترین 1500cc در ایران) و سنوا (دارای موتور توربو شارژ) در ایران تولید می‌کند.

شیشه سابرینا هاچ بک
سابرینا هاچ بک

قیمت شیشه جلو سابرینا

همانطور که پیشتر اشاره شد، شیشه جلو ، از جنس لمینت ، دورمشکی و تما رنگ و دارای سنسور باران است. این شیشه توسط شرکت آسیا و شرکت امید تولید و ارائه شده است که کیفیت مطلوبی نیز دارد.لذا قیمت مناسبتری نسبت به نمونه چینی خواهد داشت.

در کابین عقب و روی ستون از شیشه روستونی ( شیشه روگلگیری) استفاده شده و شیشه درب جلو و عقب نیز یک تکه و از جنس سکوریت می باشند. شیشه عقب سابرینا در مدل هاچ بک ، دارای سوراخ برف پاککن ، هیتردار و دورمشکی می باشد . این شیشه در حال حاضر تنها بصورت وارداتی چینی موجود است و در ایران نیز در دست تولید می باشد.

شیشه عقب سابرینا

برخی مشخصات مهم فنی سابرینا هاچ بک:

سابرینا از موتور 4 سیلندر با حجم 1.5 لیتر بهره می برد که قادر است 113 اسب بخار نیرو تولید کند. در این خودرو از گیربکس 4 دنده اتومات استفاده شده است. حداکثر سرعت این خودرو 170 کیلومتر بر ساعت اعلام شده و وزن خودرو : 1090 کیلوگرم است.

شیشه دودی سابرینا

شیشه بغل و شیشه عقب سابرینا سبز هستند و برای دودی کردن لازم است از برچسب دودی سولار با کیفیت مطلوب استفاده شود که درصدها و رنگ های متنوع دارند.

ابعاد خودرو:  ارتفاع :  1503 میلیمتر / عرض: 1720 میلیمتر/ طول: 3998 میلیمتر

شیشه سابرینا
سابرینا

برای استعلام قیمت شیشه سابرینا ، و هزینه نصب آن ، با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

سابرینا صندوقدار (سدان)

ابعاد خودرو:  طول * عرض * ارتفاع : 1503×1720×3998  میلیمتر

سابرینا صندوق دار

دیگر امکانات:

  • شیشه سانروف دو حالته برقی
  • شیشه بالابر برقی جلو و عقب
  • شیشه جلو سابرینا همراه سنسور باران
  • آینه بغل تاشو برقی سابرینا راهنمادار و هیتردار (گرمکن دار)

تماس با شیشه اتومبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *