منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه زانتیا

نمای-جلویی-زانتیا-سیتروئن

شیشه خودرو جزو قطعات مهم آن محسوب می شود که در گذشته از جنس شیشه های خام و یا معمولی ساخته می شد. این شیشه ها جنس بسیار ضعیفی داشته و با کوچکترین ضربه شکسته می شدند. بعد از شکستن نیز به شکل شمشیری شکل بودن که همین موضوع باعث آسیب رساندن به سرنشینان خودرو می شد.

برای اطلاع از قیمت شیشه زانتیا + نصب شیشه زانتیا با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه-جلو-زانتیا
شیشه جلو زانتیا

شیشه زانتیا

این خودرو دارای شیشه های جلو، عقب و درب های جلو و درب های عقب است. خودرو سیروئن زانتیا هیچ شیشه جانبی دیگر مانند سانروف و یا لچکی ندارد. در ادامه به جنس شیشه های این خودرو می پردازیم.

شیشه جلو زانتیا

در قسمت جلویی این خودرو، شیشه ای قرار دارد که این شیشه زانتیا از جنس [لمینت] می باشد. اگر نمی دانید شیشه های لمینت چه نوع شیشه هایی هستند. باید به شما بگوییم که این نوع شیشه ها، از دو و یا چندین لایه چسبنده که پی وی بی نام دارند و یک شیشه ساخته شده اند. این لایه ها باعث نریختن این شیشه ها می شوند و هنگام شکستن آن ها را به صورت منسجم کنار هم نگه می دارند.بدین ترتیب شیشه های لمینت هیچ خطری برای سرنشینان خودرو ندارند.

شیشه جلو زانتیا لمینیت

جالب است بدانید که د برخی از خودرو های خارجی در تمام شیشه خودرو ها، از گلس لمینت استفاده می شود تا امینت خودرو  به بالاترین حد خود برسد. علاوه بر این یکی از مزایایی که می توانیم برای شیشه های لمینت بیان کنیم، این است که در صورت شکستن آن ها شما می توانید آن ها را ترمیم کنید. در این شرایط شما هم هزینه کمتری نسبت به تعویض شیشه می پردازید و هم شیشه فابریک خود را از جایش خارج نمی کنید.

قیمت شیشه جلو زانتیا

-قیمت گلس جلو خودرو سیتروئن زانتیا (1992 تا 2002): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو سیتروئن زانتیا (2001 تا 2010): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه جلو  خودرو سیتروئن زانتیا (1996 تا 1997): تماس بگیرید.

به دلیل نوسانات موجود در بازار شیشه خودرو نمی توانیم قیمت آن ها را درج کنیم. اما می توانید با ما تماس گرفته و از قیمت ها استعلام گرفته و با کارشناسان ما به صورت رایگان مشورت کنید.

شیشه عقب زانتیا

شیشه عقب این خودرو که گلس المنت دار نیز نام دارد، از جنس سکوریت ساخته شده است. نکته ای که باید بدانید این است که نام دیگر این شیشه ها تمپورت و نشکن نیز می باشد. همانطور که از نام این گلس ها پیداست، شیشه های تمپورت بسیار مقاوم و مستحکم هستند که این ویژگی خود را مدیون فرایند ساختشان می باشند. چرا که فرایند ساخت این شیشه ها به این صورت است که در کوره های مختلف با دمای 600 یا 700 درجه سانتی گراد حرارت می بینند و به سرعت سرد می شوند.

عقب-زانتیا-1
شیشه عقب زانتیا

المنت شیشه زانتیا

المنت نیز به خطوط برجسته ای گفته می شود که روی تمام شیشه عقب خودرو ها مشاهده می کنید. این خطوط با وصل شدن برق به خودرو خصوصا در فصول سرد سال مانند پاییز یا زمستان موجب از بین رفتن قطرات برف و باران و هم بخار شیشه می شوند که دید راننده را واضح تر می کنند. به این خطوط هیتر و گرم کن نیز گفته می شود.

قیمت شیشه عقب زانتیا

-قیمت گلس عقب خودرو سیتروئن زانتیا (1992 تا 2002): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو سیتروئن زانتیا (2001 تا 2010): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه عقب خودرو سیتروئن زانتیا (1996 تا 1997): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید تمام خدمات شیشه خودرو خود را انجام داده و با کارشناسان ما به صورت رایگان مشورت کنید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب زانتیا

شیشه درب های جلو و درب های عقب این خودرو که شیشه های جانبی نیز نام دارند از جنس سکوریت ساخته می شود. نوع شکستن شیشه های سکوریت با لمینت کاملا تفاوت دارد. شیشه های سکوریت بعد از شکستن کاملا ریز شده و به شکل خاک ریز می شوند. سپس قطعات آن ها پخش شده و می ریزند. اما خوشبختانه آنقدر ریز هستند که خطری برای سرنشینان خودرو ندارند. همچنین به صورت شمشیری شکل نیز نیستند.

شیشه بغل زانتیا

شیشه سیتروئن زانتیا

این نوع گلس ها در طول دوره تغییر رنگ نمی دهند و هیچ گونه پستی و بلندی روی آن ها وجود ندارد. گلس های تمپورت دارای ذرات ایمن بعد از شکستن هستند و می توانند دمای 250 درجه سانتی گراد را تحمل کنند. شیشه سکوریت قادر به تحمل وزن 40 کیلوگرم با ابعاد 10 سانتی متر است.

اما متاسفانه معایب هایی نیز دارند به عنوان مثال قبل از تولید آن ها باید از جای پیچ مطمئن شوید، چرا که بعد از تولید امکان ایجاد سوراخ وجود ندارد. علاوه بر این، اگر قصد نقل مکان را داشته باشید و به شیشه نیازی نداشته باشید، امکان فروش آن به شخص دیگری وجود ندارد. مگر اینکه ابعاد این شیشه با محل جدید شما همخوانی داشته باشد.

اما رفته رفته با تدابیر مهندسان و محققین، از دو جنس دیگری به نام سکوریت و لمینت برای این شیشه ها استفاده شد. امروز در مقاله شیشه زانتیا قصد داریم تا به شیشه های این خودرو بپردازیم. از این رو این مقاله را از دست ندهید.

قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب زانتیا

-قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب خودرو سیتروئن زانتیا (1992 تا 2002): تماس بگیرید.

-شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو سیتروئن زانتیا (2001 تا 2010): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های جلو و درب های عقب خودرو سیتروئن زانتیا (1996 تا 1997): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید تمامی خدمات خرید، تعویض و ترمیم شیشه خود را با قیمت مناسب انجام دهید. پس برای استعلام قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

شیشه جلو زانتیا شیشه عقب زانتیا
شیشه درب جلو زانتیا شیشه درب عقب زانتیا
انواع شیشه زانتیا

خودرو زانتیا Xantia

این خودرو یک خودرو خانوادگی است که در بین سال های 1993 تا 2002 از طریق شرکت سیتروئن در دو نوع اتاق پنج در لیفت بک و استیشن تولید شد. مدل های پنح در لیفت بک بین سال های 1993 تا 2001 در خط تولید سیتروئن در شهر رن فرانسه تولید و مدل های استیشن بین سال های 1995 تا 2002 در خط تولید شرکت هولیز در شهر سوریز فرانسه تولید شد.

kianiabdolahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *