منوی دسته بندی
تماس با ما

قیمت شیشه کولیوس 2014

شاخص-کولیوس

قیمت شیشه کولیوس : کولیوس و یا کلئوس ، محصول شاسی بلند شرکت رنو فرانسه ، در این مقاله میخواهیم راجع به انواع شیشه کولیوس صحبت کنیم. که از سال 2012 وارد ایران شد در این صفحه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. شیشه جلو این خودرو ،از جنس لمینت دورمشکی تمام رنگ با آپشن های متفاوت ارائه شده که در ادامه مطلب به آن اشاره میکنیم.


برای اطلاع از قیمت شیشه تالیسمان و کولیوس به دلیل بالا پایین شدن قیمت دلار با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

شیشه جلو رنو کولیوس 2014

در تصویر زیر نمایی از جای سنسور باران شیشه جلو این خودرو را مشاهده می فرمایید. شیشه جلو این خودرو دارای پایه آینه و سنسور باران گرد است. برای نصب سنسور ، نیاز به ژل سنسور مخصوص می باشد.

شیشه جلو از جنس لمینت است و از نظر آپشن دو مدل است . مدل فول آپشن ، هم سنسورباران دارد و هم دوربین ولی مدل دیگر ، تنها سنسور باران ( rain sensor ) دارد.

این شیشه توسط شرکت های داخلی همچون شرکت شیشه آسیا تولید و عرضه شده است که قیمت و کیفیت مطلوبی دارد. البته نمونه وارداتی چینی و اروپایی نیز در سبد فروش قرار دارد که نیاز مخاطب را بر طرف کند. برای استعلام قیمت با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

جلو-کولیوس2
شیشه جلو رنو کولیوس 2014

قیمت شیشه جلو رنو کولیوس

همانطور که گفتیم شیشه جلو رنو کلیوس 2014 از جنس لمینیت میباشد و لحاظ ظاهری این شیشه دور مشکی است. و دارای سنسور نور و باران میباشد. در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با چگونگی تعویض شیشه جلوی کلیوس 2014 اشنا کنیم.

جلو-کولیوس-1
شیشه جلو رنو کولیوس 2014

این شیشه دارای نوار دور و یا مولدینگ میباشد که در مدل بالاتر خودش یعنی کلیوس 2017 از نوار خبری نیست. در زمان تعویض شیشه کلیوس 2014 همکاران ما باید توجه کنند که طوری نوار دور شیشه را از شیشه بدنه جدا کنند که باعث کشیدگی و تغییرات ظاهری نشود. البته بعضا پیش میاید که این کار از لحاظ فنی در خط تولید به طوری انجام میشود که از دست نصابان شیشه اتومبیل خارج است.

و نیاز به تعویض نوار دور شیشه میباشد. این شیشه از چند برند داخلی چینی و اصلی و اروپا در بازار ایران و در شیشه اتومبیل عبدالهی موجود میباشد.

قیمت شیشه عقب رنو کولیوس

شیشه عقب هیتر دار، دورمشکی و دارای برف پاک کن می باشد. البته خوده شیشه سوراخ ندارد و برف پاک کن روی بدنه نصب شده است.

عقب-کولیوس-1
شیشه عقب رنو کولیوس 2014

شیشه عقب کولیوس 2017 ، از جنس سکوریت ، دورمشکی و گرمکن دار است که بصورت سبز و دودی موجود می باشد. این شیشه توسط شرکتهای داخلی نیز تولید و ارائه شده اند و کیفیت متوسطی دارند. شیشه متفرقه و چینی نیز در سبد کالا موجود می باشد. برای اطلاع از قیمت ها لطفا تماس بگیرید.

فروش شیشه عقب کولیوس

با ما همراه باشید تا نحوه ی صحیح نصب شیشه عقب رنو کولیوس را مرور کنیم. اگر خودروی رنو کولیوس مدل 2014 دارید و شیشه ی شما دچار اسیب دیدگی و یا شکستگی است. خودروی خود را به ما بسپارید تا نصبی با کیفیت با کادری مجرب و خدمات شایسته ی شما رنو سواران عزیز باشد.

عقب-کولیوس2
عقب کولیوس

در نصب شیشه ی عقب کولیوس 2014 جداسازی شیشه خورد ها در ابتدا امری واجب است. و همچنین کار نظافت و جاروبرقی در مرحله ی دوم هم سطح سازی زیر کار شیشه و استفاده از چسب پلی یورتان در مراحل بعدی نصب شیشه عقب کولیوس 2014 میباشد. خودرو سواران رنو باید توجه کنند به دلیل سرعت و شتاب بالای این خودرو در صورتی که شیشه عقب خودرو خود را تازه نصب کردند.

باید شیشه های درب خودروی خود را در حال حرکت باز نگذارند چرا که فشار باد ورودی به داخل اتاق به شیشه عقب فشار اورده و همین عمل باعث سستی شیشه عقب از زیر کار میشود.

همانطور که در تصویر بالا هم مشاهده می فرمایید، شیشه درب عقب دارای شیشه لچکی می باشد و در کابین عقب از شیشه رو ستون یا شیشه روگلگیر استفاده شده که دارای فرم مجزا است.

شیشه درب رنو کولیوس

و همچنین شیشه درب کولیوس 2014 از جنس سکوریت نشکن و ههمانطور که در تصویر پایین میبینید این شیشه ها از جنس سبز و یا سبز لایت میباشند. کولیوس مدل 2014 بر خلاف مدل بالاتر خودش یعنی کولیوس 2017 از اپشن ددی بودن شیشه برخوردار نیست.

درب-کولیوس-3
شیشه درب کولیوس 2014

تجربه نشان میدهد رنو در طراحی شیشه درب همیشه از نوار ماهوتی یا مخملی پهن و شیشه ی دو سوراخ مته 13 استفاده میکند این عمل را در اقلب رنو ها میبینیم.

قیمت شیشه درب رنو کولیوس

درب-کولیوس-2
شیشه درب رنو کولیوس

همکاران ما در سراسر کشور به این موضوع اشنا هستند که رنو از خودرو هایی است که کمترین تعمیرات شیشه درب را دارد. این بدین معناست که طراحی و استفاده از دو تیرک که وزن شیشه را تعادل و به صورت روان بالا و پایین میکند. البته در رنو مگان به دلیل تعداد بالا این خودرو در بازار خودرو ایران و استفاده از شیشه های بعضا متفرقه باعث خرابی شیشه بالابر میشود.

قیمت شیشه روستونی رنو کولیوس

روستونی-کولیوس-1
شیشه روستونی رنو کولیوس

شیشه روستونی کولیوس 2014 دارای فریم میباشد. و این شیشه دور مشکی است. همانطور که در مقاله های دیگر گفتیم به هبچ وجه تا حد امکان به شیشه روستونی خودرو خود اسیب نرسانید زیرا به دلیل موجودی کم قیمت شیشه روستونی نسبت به ابعادش بالاتر از شیشه های دیگر خودرو است.

اما در صورت شکست در تصادفات این شیشه نگران نباشید با وجود موجودی کم شیشه روستونی ، ما در شیشه اتومبیل عبدالهی این شیشه را موجود داریم.

شیشه لچکی رنو کولیوس

لچکی-کولیوس
خرید شیشه لچکی رنو کولیوس 2014

شیشه لچکی این خودرو در کنار شیشه درب عقب این خودرو نصب میشود. و این شیشه همراه با درب باز و بسته میشود. شیشه لچکی یا همان شیشه بادگیر به صورت ثابت در کنار دیرک درب عقب نصب میشود. برای مواقع اظطراری ما همیشه و در اقلب ماشین ها گفتیم که حدالامکان شیشه روستونی را برای شکستن انتخاب نکنیم اما شیشه لچکی این ماشین که همراه با درب باز میشود بهترین گزینه برای شکستن در مواقع اظطراری است.

خرید شیشه سانروف رنو کولیوس

در سقف نیز از شیشه سانروف پانوراما استفاده شده که سه تیکه است. شیشه سانروف کولیوس 2014 به دو صورت ثابت و متحرک است. که قسمت جلویی ان به صورت متحرک و قسمت عقب ان به صورت ثابت است. که شیشه سانروف ثابت عقب از نظر اندازه و ابعاد تقریبا اندازه یک شکل و نزدیک به سانروف متحرک را دارد

این شیشه از جنس سکوریت دور مشکی با فریم و یا مولدینگ پرسی که مشابه چینی و یا متفرقه ی ان بر روی نصب مجدد پیشنهاد نمیشود. چراکه در شیشه های سانروف ظرافت کار از حساس ترین موضوعات نصب است.

شیشه سانروف کولیوس 2014 در شیشه اتومبیل عبدالهی به صورت سفارشی پذیرفته میشود. در صورت شکستگی شیشه سانروف کولیوس خود میتوانید به مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

به دلیل سکوریت بودن این شیشه سانروف در صورت شکستن شیشه های خورد شده در قسمت تودوزی و ریل های سانروف قرار میگیرد که نظافت ان از نکات مهم این تعویض شیشه میباشد.

renault koleos /  رنو کولیوس

در این پیج نگاهی کوتاه خواهیم داشت به محصول شاسی بلند فرانسوی که توسط شرکت رنو تولید و ارائه شده است. طراحی این مدل در سال 2011 میلادی انجام شده و در سال 2017 مدل فیس لیفت شده آن ارائه شد. شرکت نگین خودرو نمایندگی رنو در ایران است.

برخی مشخصات مهم فنی رنو کولئوس مدل 2014 :

رنو کولیوس 2011 الی 2015 ، با یک موتور 4 سیلندر با حجم 2.5 لیتر وارد ایران شد. این موتور قادر است 170 اسب بخار نیرو تولید کند و به کمک گیربکس اتومات CVT نیرو را به چهار چرخ انتقال دهد. شتاب صفر تا صد این خودرو 9.3 ثانیه و حداکثر سرعت آن ، 181 کیلومتر بر ساعت است.

قیمت شیشه جلو کولیوس

ابعاد خودرو:

 طول:   4530 میلی متر  /   عرض:  2120 میلی متر  /   ارتفاع  :  1695 میلی متر

وزن خودرو:  1622 –  1765 کیلوگرم

برخی امکانات رفاهی و ایمنی رنو کولیوس

سیستم ایمنی شیشه بالابر عقب – برف پاک کن اتوماتیک – شیشه جلو همراه با سنسور باران – سقف پانوراما – شیشه سانروف چند حالته مجهز به سیستم ایمنی  – آینه وسط الکتروکرومیک – آینه‌ بغل تاشو برقی


رنو کولئوس 2017

نسل دوم این خودرو در سال 2016 رونمایی شد که از طراحی زیبایی نیز برخوردار است و در سه مدل آپشن تولید شده است.

قیمت شیشه جلو کولیوس 2017
کولئوس 2017

پیشرانه به کار رفته در این محصول شاسی بلند، موتور 4 سیلندر 2.5 لیتری است کخ قادر است 169 اسب بخار نیرو تولید کند و توسط گیربکس CVT به چهار چرخ انتقال دهد.

ابعاد خودرو : طول خودرو : 4672 میلیمتر – عرض خودرو : 1843 و ارتفاع آن : 1678 میلیمتر

شیشه-جلو-رنو-کولیوس-2017
شیشه-جلو-رنو-کولیوس-2017

شیشه لمینت چیست؟


حال که با شیشه کولیوس آشنا شدید، بد نیست تا به جنس شیشه های آن و مزایای هر کدام آشنا شوید تا بدانید هنگام شکستن هر کدام باید چه اقداماتی انجام دهید. حتما در طول مقاله فهمیدید که این نوع شیشه برای قسمت جلویی این خودرو و اکثر خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع شیشه ها از دو لایه پی وی بی و یک لایه شیشه ساخته شده اند. این لایه ها موجب می شوند تا هنگام شکستن تکه های شیشه خودرو شما پخش نشود و به صورت منسجم در کنار هم قرار بگیرند. لازم به ذکر است که برخی از خودرو های خارجی برای ایجاد امنیت بیشتر در شیشه های بغل هم از این جنس شیشه استفاده می شود.

مزایای شیشه لمینت

یکی از اولین و مهم ترین مزایای این نوع شیشه ها، قابلیت لمینت آن ها می باشد. بدین منظور که در صورتی که اگر شیشه شما ترک بخورد و یا سنگ خوردگی و شکستگی داشته باشد شما می توانید آن ها را ترمیم کنید. علاوه بر این، این نوع شیشه ها با هیچ نوع الماسی بریده نمی شوند. شیشه لمینت از نفوذ صدا و همچنین اشعه های مضر UV جلوگیری می کند و به همین سبب دیگر کارکنان ساختمان های بزرگ تجاری از سر و صدای زیاد بیرون و آزار اشعه های خورشید شکایت نخواهند کرد.

جهت خرید، ترمیم و تعویض شیشه های سکوریت می توایند با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. چرا که در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات شیشه خودرو توسط افراد متخصص و حرفه ای و البته با بهترین متریال صورت می گیرد.

معایب شیشه لمینت

این نوع شیشه ها علاوه بر مزایا، معایب هم دارند. یکی از معایب شیشه لمینت فضای هوای ناکافی می باشد. معایب بعدی نصب با ساخت ضعیف است بدین منظور که در صورتی که چارچوب این نوع شیشه ها بد جا بخورد یا ساختار ضعیفی داشته باشد، هیچ پنجره ای کار آمد و ضد صوت نمی شود.

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه بعدی شیشه سکوریت و یا تمپورت است که بیشتر شیشه های خودرو ها از این نوع شیشه ساخته شده اند. درواقع به شیشه های درب های جلو، درب های عقب، شیشه عقب، گلس رو ستونی و لچکی شیشه های جانبی گفته می شوند. این نوع گلس ها در کارخانه در اثر حرارت 600 الی 700 درجه سانتی گراد گرم شده و سپس به سرعت سرد می شوند. بدین ترتیب با این کار مقاومت و استحکام آن ها بالا می رود.

به طوری که می توانند وزن 40 کیلوگرمی را تحمل کرده و مقاومت آن ها 7 برابر بیشتر از شیشه های معمولی است. نوع شکستن این نوع گلس ها با شیشه های معمولی و مخصوصا لمینت کاملا تفاوت دارد.

به این صورت که این شیشه ها بر خلاف گلس های لمینت تکه های آن بسیار ریز می شوند که به سنگ ریزه شباهت دارند و پخش می شوند. اما متاسفانه یکی از معایبی که این نوع شیشه ها دارند این است که قابلیت ترمیم را ندارد و هنگام شکستن شیشه های تمپورت شما چاره ای جز پرداخت هزینه بیشتر و تعویض آن ها ندارید.

مزایای شیشه تمپورت یا سکوریت

یکی از مزایای این نوع گلس ها این است که در طول زمانی که آن ها را خریداری می کنید، تغییر رنگ نمی دهند و هیچ گونه پستی و بلندی روی آن ها وجود ندارد. در صورتی که به نوع دکوراتیو و اسفاده از رنگ های متنوع علاقه مند هستید، می توانید از انواع طرح ها و رنگ های شیشه سکوریت استفاده کنید.

مقاومت شیشه سکوریت در دما های گوناگون و شوک های حرارتی اهمیت زیادی دارد. در صورتی که می خواهید علاوه بر ایمنی در صورت برخورد با ضربه کمترین آسیب را می بینید. قیمت شیشه سکوریت نسبت به انواع دیگر بالاتر می باشید، کیفیت مناسب آن بسیار ارزشمند تر است.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درمورد این نوع شیشه ها و همچنین در صورت تمایل می توانید خدمات مختلف شیشه خودرو خود را انجام دهید. پس برای هماهنگی بیشتر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

معایب شیشه سکوریت

شیشه سکوریت در مقایسه با انواع دیگر شیشه از مقاومت بالایی برخودار است اما این مقاومت در لبه های آن کمتر می باشد و آن را بسیار آسیب پذیر می کند. به حدی که لبه های آن در برابر کوچک ترین ضربه ای دچار آسیب شوند و عکس یک ترک روی آن ها بیوفتد احتمال شکستن گل شیشه بسیار بالا است.

یکی دیگر از مواردی که جزو معایب این نوع شیشه ها این است که قیمت بالایی دارند. یکی دیگر از معایب این نوع شیشه عدم قابلیت برش آن ها محسوب می شود. به حدی که حتی اگر مشکلی در آن ها وجود بیاید قابلیت ترمیم و اصلاح ندارند.

در صورت خرید شیشه های سکوریت و تعویض آن ها می توانید با ما تماس بگیرید و در صورت تمایل خدمات شیشه کولیوس خود را در شیشه اتومبیل عبدالهی انجام دهید.

ترمیم شیشه خودرو چیست؟

در طول این مقاله بار ها کلمه ترمیم را مشاهده کردید. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که ترمیم چیست و چگونه انجام می شود؟ در جواب به این سوالات باید بگوییم که ترمیم درواقع همان فرایند رفع شکستگی شیشه خودرو و پیشگیری از پیشروی شکستگی خودرو می باشد.

در این فرایند در صورتی که شیشه شما دچار سنگ خوردگی و یا شکستگی شد می توانید شیشه خودرو خود را به دست ترمیم کار بسپارید. لازم به ذکر است که هزینه ترمیم در مقایسه با تعویض خودرو کمتر و به صرفه تر می باشد. این فرایند در سه مرحله فرزکاری یا مته زنی، تزریق مواد و خشک سازی انجام می شود.

برای انجام خدمات ترمیم شیشه این خودرو و خودرو های دیگر می توانید با ما تماس بگیرید و از قیمت ترمیم، تعویض و خرید شیشه خودرو با خبر شوید. 

قیمت ترمیم شیشه خودرو به چه چیز هایی بستگی دارد؟


قیمت ترمیم گلس های خودرو به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال مواد مصرفی و متریال موجود در آن ها و همچنین عمق ترک شیشه خودرو شما می توانید متفاوت باشد. چرا که حداکثر مقداری که شما می توانید شیشه خودرو خود را ترمیم کنید 18 اینچ است و 18 اینچ مقدار زیادی است که قیمت آن هم بالا می رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خودرو ترمیم خودرو می توایند با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

جهت تعمیر جلوبندی انواع خودرو های کیا مانند تعمیر جلوبندی اسپورتیج می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید.

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

  • خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل
  • تعمیر کلید شیشه بالابر
  • تعویض کلید شیشه بالابر 
  • تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو
  • تعمیر و تعویض آینه بغل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل
  • ترمیم شیشه جلو اتومبیل 
  • تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف
  • و سایر خدمات مشابه را میپذیریم . برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .
شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *