منوی دسته بندی
تماس با ما

قیمت شیشه رنو فلوئنس

قیمت شیشه عقب فلوئنس

قیمت شیشه رنو فلوئنس ، محصول سدان متوسط شرکت رنو در این صفحه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. شیشه جلو رنو فلوئنس ، از جنس لمینت دورمشکی تمام رنگ ساخته شده و از نظر آپشن هم بصورت سنسوردار ( سنسور باران) و هم بدون سنسور عرضه می شود.قیمت شیشه جلو رنو فلوئنس

همانطور که قبلا هم اشاره شد شیشه رنو فلوئنس ، شیشه جلو این خودرو هم بصورت سنسور دار و هم بدون سنسور باران عرضه می شود. یعنی فول آپشن و نیم فول. این شیشه توسط شرکت های داخلی همچون شرکت شیشه آسیا، نیز تولید و عرضه شده اند. البته نمونه های متفرقه خارجی چینی ( با درجه کیفی متفاوت ) نیز در سبد فروش قرار گرفته اند. این شیشه توسط چسب پلی یورتان مشکی اروپایی نصب و آببندی می شود . استفاده از چسب مناسب در هنگام نصب ، اهمیت بسزایی دارد.

Renault Fluence windshield
Renault Fluence windshield


شیشه درب رنو فلوئنس

شیشه رنو فلوئنس ، نگاهی به شیشه های بغل این خودرو داشته باشیم. شیشه های بغل رنو فلوئنس شامل : شیشه درب جلو ، شیشه درب عقب و شیشه لچکی می باشد. تمامی این شیشه ها از جنس سکوریت (نشکن) ساخته شده اند. این شیشه ها سبز رنگ هستند و خوشبختانه این محصولات نیز توسط شرکت های داخلی تولید و عرضه شده اند و در سبد فروش قرار دارند.

قیمت شیشه عقب فلوئنس
قیمت شیشه عقب فلوئنس

قیمت شیشه عقب رنو فلوئنس

شیشه رنو فلوئنس ، شیشه عقب این خودرو ، از جنس سکوریت ، سبز رنگ و دارای هیتر ( گرمکن ) می باشد. این شیشه فعلا در داخل تولید نشده و نمونه خارجی چینی و اصلی آن موجود می باشد.

شیشه جلو رنو فلوئنس

شیشه رنو فلوئنس برای مراقبت از سرنشینان خودرو طرحی شده است. چرا که حوادث طبیعی و غیر طبیعی همچون باد، باران، آوار احتمالی در جاده، پرتاب سنگ و … وجود دارند که می توانند به افراد داخل خودرو و یا حتی بدنه ماشین آسیب برسانند. در خودرو فلوئنس شیشه جلو  برای به وجود آمدن خاصیت آیرودینامیک نیز در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. جنس شیشه جلو در این خودرو ها از لمینت می باشد.

در شیشه رنو فلوئنس لمینت دو و یا چند لایه پی وی بی موجود است که این لایه ها مانع پخش شدن قطعات شیشه می شوند. لازم به ذکر است که این شیشه توسط شخصی به نام هنری ساخته شد. این شیشه نسبت به شیشه های دیگر ایمن تر است.

قیمت شیشه جلو فلوئنس

-قیمت شیشه جلویی فلوئنس 2009 تا 2015 (اروپا): تماس بگیرید.

-گلس جلویی خودرو فلوئنس 2009 تا 2020: تماس بگیرید

-قیمت گلس جلویی خودرو فلوئنس 2010 تا 2017 (آرژانتین): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه جلویی خودرو فلوئنس 2012 تا 2017 (هند): تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت شیشه جلو این خودرو و خودرو های دیگر با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید و با کارشناسان و مشاورین ما صحبت کنید.

جهت خرید پخش عمده برف پاک کن خودرو می توانید به یدک فیت مراجعه کنید.

شیشه عقب فلوئنس

شیشه عقب خودرو فلوئنس از لحاظ جنس با شیشه جلو تفاوت دارد. جنس آن ها بع گونه ای است  در هنگام تصادف و یا در اثر ضربه کاملا خرد می شوند. جنس این نوع شیشه ها معمولا سکوریت است. به این شیشه ها، گلس المنت نیز گفته می شود. منظور از المنت دار خطوط هیتر بر روی شیشه عقب خودرو می باشد. این خطوط که به آن ها خطوط گرم کن نیز گفته می شود، هنگام سرما دید را برای رانندگان راحت تر می کنند.

در فصل های سرد سال مانند زمستان و پاییز که برف یا باران می بارد، شما بخاری خودروی خودرو روشن می کنید. از این رو بخار و قطرات ایجاد شده بر روی شیشه عقب، دید راننده را سخت تر می کنند. اما اگر برق به خودرو وصل شود، خطوط هیتر موجود در شیشه عقب ماشین بخار روی شیشه از بین می برند و دید رانندگان راحت تر می شود. همانطور که گفتیم، این شیشه ها از جنس سکوریت بوده و دور مشکی هستند.

قیمت شیشه عقب فلوئنس

-قیمت شیشه عقب فلوئنس 2009 تا 2015 (اروپا): تماس بگیرید.

-گلس عقب خودرو فلوئنس 2009 تا 2020: تماس بگیرید

-قیمت گلس عقب خودرو فلوئنس 2010 تا 2017 (آرژانتین): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه عقب خودرو فلوئنس 2012 تا 2017 (هند): تماس بگیرید.

به دلیل نوساناتی که در قیمت شیشه خودرو ها وجود دارد، نمی توانیم قیمت شیشه این خودرو را ذکر کنیم و از شا مشتریان گرامی پوزش می طلبیم. اما جهت استعلام قیمت شیشه این ماشین می توانید با ما تماس حاصل فرمائید.

شیشه درب های جلو و عقب فلوئنس

این نوع شیشه ها، شیشه های جانبی خودرو نامیده می شوند. گلس های جانبی خودرو شامل شیشه ها درب جلو و درب عقب، لچکی و شیشه رولگیری خودرو می شوند.  نام دیگر شیشه های سکوریت Toughened  یا Tempered glass  است. این نوع شیشه ها مقاومت بیشتری نسبت به شیشه های معمولی دارند.

شیشه بغل رنو فلوئنس

شیشه درب جلو  و عقب فلوئنس که از جنس سکوریت است، پس از اتمام فرایند شکل دهی و برش کاری در دمای 600 الی 700 درجه سانتی گراد حرارت داده می شوند. سپس بعد از  آن به سرعت مراحل سرد سازی صورت می گیرد. این کار جهت  افزایش استحکام آن ها انجام می شود.

از همین رو مقاومت شیشه های سکوریت 7 برابر  می شود. شیشه جانبی فلوئنس در اثر ضربه شدید و یا شکست، به قطعات بسیار ریز تبدیل می شود. قطعات این نوع شیشه ها، هنگام شکست لبه های تیز ندارند و خطری برای سرنشینان خودرو ایجا نمی کنند. همچنین باعث کاهش آسیب به آن ها می شوند.

قیمت شیشه درب های جلو و عقب فلوئنس

-قیمت شیشه درب های جلو و عقب فلوئنس 2009 تا 2015 (اروپا): تماس بگیرید.

-گلس درب های جلو و عقب خودرو فلوئنس 2009 تا 2020: تماس بگیرید

-قیمت گلس درب های جلو و عقب خودرو فلوئنس 2010 تا 2017 (آرژانتین): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه درب های جلو و عقب خودرو فلوئنس 2012 تا 2017 (هند): تماس بگیرید.

جهت اطلاع از قیمت شیشه درب های جلو و عقب خودرو فلوئنس می توانید با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید. در شیشه اتومبیل عبدالهی انواع خدمات شیشه خودرو شما با استفاده از افراد مجرب و متریال مرغوب انجام می شود.

شیشه لچکی فلوئنس

شیشه رنو فلوئنس این خودرو دارای شیشه لچکی می باشد که در قسمت درب های عقب آن قرار دارد و از جنس شیشه سکوریت است. شیشه های سکوریت فاقد هر گونه لایه پی وی بی بوده و یکی از معایب آن ها این است که در صورت شکستن شیشه های سکوریت شما نمی توانید آن ها را ترمیم و یا تعمیر کنید. بلکه تنها چاره ای که دارید تعویض آن است.

قیمت شیشه لچکی فلوئنس

-قیمت شیشه لچکی فلوئنس 2009 تا 2015 (اروپا): تماس بگیرید.

-گلس لچکی خودرو فلوئنس 2009 تا 2020: تماس بگیرید

-قیمت گلس لچکی خودرو فلوئنس 2010 تا 2017 (آرژانتین): تماس بگیرید.

-قیمت شیشه لچکی خودرو فلوئنس 2012 تا 2017 (هند): تماس بگیرید.

به دلیل شرایط موجود در قیمت بازار شیشه، قادر به درج قیمت شیشه این خودرو نیستیم اما در صورت تمایل برای اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمائید.

جنس شیشه خودرو های قدیمی

جنس شیشه جلو خودرو ها در ابتدا از شیشه معمولی بود که خطرات زیادی داشت. یرا امکان داشت بر اثر کوچک ترین ضربه شیشه شکسته شود و قطعات آن به سرنشینان خودرو آسیب های جبران ناپذیری برساند. اما مدتی است که شیشه جلو فلوئنس از جنس سکوریت ساخته می شود. که نسبت به شیشه معمولی ایمنی بیشتری دارد. نوع نصب  این نوع شیشه ها در زمان قدیم بسیار خطرناک بود چرا که با استفاده از لاستیک و چسب انجام می شد.

جهت انجام هر گونه خدمات شیشه خودرو فلوئنس مانند ترمیم، تعویض و یا خرید می توانید به شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید. چرا که در شیشه اتومبیل عبدالهی با وجود افراد حرفه ای، متریال با کیفیت و قطعات با کیفیت در تلاش است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

رنو فلوئنس   ( Renault-Fluence)

رنو فلوئنس نام محصول سدان شرکت رنو فرانسه است که در سال 2009 معرفی شد و بعدها به بازار ایران نیز راه پیدا کرد. این خودرو در سال 2012 فیس لیفت شد و در سال 2015 نیز چهره آن باز هم تغییر کرد. فلوئنس بین سال های 2013 تا 2017 با دو چهره متفاوت به بازار ایران عرضه شد. این خودروی فرانسوی با موتور 2 لیتری و توسط شرکت نگین خودرو در ایران عرضه گردید.

این خودرو در دو تیپ E2 و E4 عرضه می شوند که از نظر فنی یکسان هستند و از نظر آپشن های رفاهی تفاوت هایی دارند.

از نظر فنی می توان گفت که ، رنو فلوئنس از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور 2 لیتر بهره می برد که قادر است 143 اسب بخار نیرو تولید کند و توسط گیربکس اتومات CVT و یا 5 دنده دستی به چرخ های جلو انتقال دهد. سرعت این خودرو حداکثر به 195 کیلومتر بر ساعت می رسد.

ابعاد خودرو : طول خودرو : 4620 میلیمتر ، عرض خودرو : 2037 میلیمتر ، ارتفاع خودرو :1479 میلیمتر

برخی امکانات خودرو :

شیشه رنو فلوئنس شیشه سانروف برقی ، آینه بغل تاشو برقی همراه راهنما ، شیشه جلو مجهز به سنسور باران و نور ، شیشه بالابر برقی جلو و عقب

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل  تماس حاصل فرمایند.

خد خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل

 • تعمیر کلید شیشه بالابر
 • تعویض کلید شیشه بالابر  
 • تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو
 • تعمیر و تعویض آینه بغل 
 • فروش و نصب شیشه آینه بغل
 • ترمیم شیشه جلو اتومبیل 
 • تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف
 • و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .


قیمت شیشه جلو رنو فلوئنس چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی با ما تماس بگیرید.

تعویض شیشه رنو فلوئنس چقدر زمان میبرد ؟

نصب اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد .

شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

‫4 نظر

 • سلام
  خیلی سایت عالی ای دارید
  شیشه جلوی فورد رنجر رو ندارید؟

 • قیمت چراغ جلو ال 90 گفت:

  I think the admin of this web page is in fact working hard for his site,
  for the reason that here every data is quality based information.

 • lslncon گفت:

  knee joint pain in elderly lady https://jointpain.top/# nausea vomiting joint pain

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *