منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه تسلا

تسلا زیبا

با ما همراه باشید برای معرفی قیمت شیشه تسلا.شاید برای شما هم سوال پیش آمده است که شیشه تسلا چه جنسی دارد و شیشه تسلا دارای چه مدل هایی است؟آیا فقط یک نوع شیشه تسلا داریم؟یا انواع متفاوتی دارد؟برای فهمیدن این موضوع فقط کافیه این مقاله را بررسی کنید تا به تمام سوال هایی که در ذهن شما پیش میاد و ما به آن ها پاسخ دادیم برسید.ما با شما بهترینیم ،بنابراین سعی کردیم تمام نیاز های شما مربوط به شیشه تسلا را بیان کنیم تا در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

انواع شیشه تسلا

در این قسمت ما به شما انواع شیشه های تسلا را معرفی می کنیم ،شما با آگاهی به این که چه نوع شیشه تسلا لازم دارید می توانید برای اطلاع از هر گونه سوال در مورد تعمیر یا تعویض شیشه خودروی تسلا شما با شیشه عبداللهی تماس بگیرید.

انواع شیشه تسلا مدل Y
انواع شیشه تسلا مدل X
انواع شیشه تسلا مدل 3

شیشه تسلا
شیشه-تسلا

قیمت شیشه تسلا

برای دانستن قیمت شیشه تسلا ما به شما یک قیمت حدودی معرفی میکنیم. اما اگر شما قیمت دقیق شیشه همراه با نصب آن را میخواهید با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای اطلاع از هرگونه سوال در مورد تعمیر و یا تعویض شیشه تسلا با شماره های 02177196143 و 02177090652 تماس بگیرید.

قیمت حدودی شیشه تسلا بستگی به شیشه جلو یا شیشه عقب و یا شیشه های جانبی دارد .

هزینه نصب:در مورد شیشه جلو و عقب یکسان است اما در مورد هزینه شیشه درب ها متفاوت است.

در ادامه به شما در مورد شیشه جلو و عقب و شیشه های جانبی توضیح می دهیم.

قیمت شیشه جلو تسلا

شیشه جلو این خودرو شامل سنسور باران است شیشه های جلو تسلا در مدل Yو مدل Xو شیشه تسلا مدل 3 با هم متفاوت است .و قیمت های آن نیز با نوسان کمی با هم متفاوت است.شیشه تسلا را با چسب مخصوص خودش که سیلسکون نام دارد و قدرت بسیار بالایی در چسبیدن دارد.قیمت حدودی قیمت ها را برای شما گذاشتیم:

قیمت شیشه جلو تسلا:

هزینه نصب شیشه جلو تسلا:

همانطور که در قسمت بالا گفتیم این قیمت ها کاملا حدودی است و به نرخ روز تغییر میکند.

تسلا-الکترونیکی
تسلا الکترونیکی

قیمت شیشه عقب تسلا

شیشه عقب این خودرو دودی است و اتفاق جالبی که در مورد شیشه سایبرتراک در مراسم امتحان استحکام شیشه های نشکن برگزار شد رخ داد.

در طی این مراسم ایلان ماسک برای اثبات استحکام بدنه استیل Cybertruck و شیشه نشکن به کار رفته در این خودرو با نام Armor Glass، آزمایش های مختلفی را انجام داد که در نهایت یک مورد از آن ها به خیر ختم نشد.

پس از وارد کردن چند ضربه با چکشی به درب سمت راننده Cybertruck، عدم مشاهده هرگونه فرورفتگی در بدنه حاضران را شگفت زده کرد و تا حدی مقاومت بالای بدنه این پیکاپ را به نمایش گذاشت. اما آزمایش بعدی خود ایلان ماسک را هم مبهوت کرد.

برای نمایش سختی شیشه های جدید (Armor Glass) به کار رفته در خودروی جدید، یک گوی فلزی سنگین توسط طراح ارشد این کمپانی، Franz von Holzhuasen، به سمت شیشه راننده پرت شد که آن را شکست. گوی فلزی یک بار دیگر به سمت شیشه سرنشین عقب پرت شد که آن را هم خرد کرد.

ایلان ماسک در مورد این اتفاق نظری را در یوتویوب منتشر کرد:

بله. انجام تست چکش روی در جلو باعث ترک خوردگی سطحی شیشه شد و به همین دلیل توپ فلزی توانست به شیشه صدمه بزند. باید ابتدا تست توپ و شیشه را انجام می دادیم و سپس با چکش به در ضربه می زدیم.

شیشه های جانبی تسلا

انواع شیشه های جانبی این خودرو در نمایندگی شیشه اتومبیل عبداللهی موجود است.تمامی خدمات ،مانند ترمیم شیشه و تعویض شیشه در این مکان انجام می شود.اگر محل سکونت شما تهران است میتوانید از خدمات سیار هم عبداللهی استفاده کنید.

مزایای خودروی تسلا

خودروهای تسلا درخارج و داخل شکیل و مینیمال هستند. ایلان ماسک می گوید تسلا رایانه هایی روی یک چرخ هستند. هیچ اتومبیل تولیدی دیگری در بازار همانند تسلا طراحی مینیمالیستی ندارد. هر خودروی تسلا شامل سقف شیشه ای بسیار زیبایی است. با وجود این همچنان ما معتقدیم Cybertruck بزرگ و زشت است :

 • تسلاها زیبا هستند
 • بدون نمایندگی
 • صرفه جویی در هزینه سوخت
 • ایستگاه های سوپرشارژر
 • ارزش خودروهای تسلا به کندی کاهش می یابد
 • عملکرد برتر
 • شارژ در منزل
 • برنامه ارجاع
 • دامنه
 • اپلیکیشن تسلا

برای قفل یا باز کردن قفل وسیله نقلیه خود نیازی به کلید ماشین ندارید. تسلا یک اپلیکیشن موبایل دارد که به صاحبان آن اجازه می دهد وسایل نقلیه تسلا خود را کنترل کنند. برنامه تسلا همچنین دارای ویژگی های زیر است:

 • رانندگی بدون کلید: می توانید تسلا خود را بدون کلید قفل، باز و رانندگی کنید.
 • وضعیت محدوده: می‌توانید محدوده فعلی، وضعیت شارژ باتری را بررسی کنید و اعلان‌های کامل شارژ را از طریق برنامه تسلا دریافت کنید.
 • کنترل آب و هوا: می توانید از راه دور سیستم کنترل آب و هوا تسلا خود را روشن کنید.
 • موقعیت مکانی GPS: با استفاده از این ویژگی مکان یابی GPS، می توانید تسلا خود را در هر نقطه از جهان ردیابی کنید. بنابراین، در صورتی که شخصی اتومبیل شما را بدزدد، می توانید در نقشه ها ببینید وسیله نقلیه شما کجاست.
 • بوق بوق
 • پنجره ها را باز و بسته کنید.
 • Frunk و Trunk را باز کنید.
 • و خیلی چیزهای دیگر.

تسلا «حالت نگهبانی» دارد

به روز رسانی نرم افزار OTA

تکنولوژی خودران تسلا

شرکت های مختلفی در حال کار بر روی تکمیل فناوری خودران هستند. شرکت های مختلف رویکرد متفاوتی دارند. تسلا در تلاش است تا فناوری خودران با دید را حل کند. بنابراین، هر وسیله نقلیه ای که تسلا می فروشد، تمام سخت افزار لازم برای یک خودروی کاملا خودران را دارد. اگرچه تسلا به استقلال سطح 4 دست نیافته است، اما این تسلا هنوز هم می تواند کارهای شگفت انگیزی انجام دهد. تعداد کمی از آنها عبارتند از:

 •  یک تسلا می تواند برای سایر وسایل نقلیه و عابران پیاده به طور خودکار فرمان دهد، شتاب بگیرد و ترمز کند.
 • ماشین‌های تسلا می‌توانند رانندگی خودکار از روی رمپ بزرگراه تا خارج از رمپ، از جمله مبادلات و سبقت از خودروهای کندتر را انجام دهند.
 • هنگام رانندگی در بزرگراه، می تواند به طور خودکار تغییر مسیر دهد.
 • یک وسیله نقلیه تسلا می تواند خودش را پارک کند. می تواند پارکینگ موازی و عمودی را انجام دهد.
 • خودروهای تسلا می توانند پشت چراغ قرمز توقف کنند و چراغ سبز را روشن کنند. همچنین در علامت توقف متوقف می شود.
 • تسلا به طور مداوم در حال بهبود نرم افزار خودران است. بنابراین، با گذشت زمان آنها ویژگی های بیشتری را اضافه می کنند و به روز رسانی های OTA را منتشر می کنند.

معایب خودروی تسلا:

قیمت اصلی ترین معایب خودروهای تسلا است. گران است. حتی ایلان ماسک هم این را می داند و به همین دلیل قول داد تا سه سال دیگر یک خودروی 25000 دلاری تسلا را معرفی کند. با این حال، ما به شدت در آن شک داریم.

قیمت تسلا گران است

تعمیر بدنه تسلا پرهزینه است

زمان تعمیر آسیب بدنه تسلا دیوانه کننده است

تخلیه باتری فانتوم

شما نمی توانید با تسلا یدک بکشید

فضای داخلی کم رنگ

لاستیک به سرعت فرسوده می شود

تخریب باتری

کیفیت ساخت ضعیف

مدل ماشینقیمت شیشه
شیشه جلو ماشین سانتافه 2016۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
ramezani

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *