منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه ام جی 6

در صورت بروز تصادف، قطعه ای که شما را از آسیب جدی محافظت می کند شیشه خودرو است. علاوه بر این، گلس خودرو ها شما را در برابر سرما، گرما، برف، باران و … محافظت می کند. از این رو شما نیز باید به سالم بودن آن اهمیت دهید. جنس این شیشه ها با شیشه های معمولی متفاوت است و از دو جنس سکوریت و لمینت ساخته شده اند. در ادامه در مقاله امروز از سایت شیشه اتومبیل عبدالهی می خواهیم شیشه ام جی 6 را به طور کامل برای شما بررسی کنیم. پس جایی نروید و تا انتها با ما همراه باشید.

خودرو ام جی 6 / MG 6

این خودرو در سال 2010 توسط کمپانی MG وارد بازار شد. خودرو ام جی 6  به دست مهندسان انگلیسی طراحی شد و سپس در کشور چین از طریق شرکت سایت موتور تولید و وارد بازار جهانی شد. این مشین در دو تیپ متفاوت GT و Magnette  وارد بازار شده و از تفاوت های آشکار این دو مدل می توان به قسمت انتهایی آن ها اشاره کرد که در تیپ GT دارای شیشه یکپارچه با در صندوق یا همان هاچ بک است. همچنین در تیپ Magnette  دارای در صندوق عادی می باشد.

شیشه جلو ام جی 6
شیشه ام جی 6

شیشه ام جی 6

خودرو ام جی 6 دارای شیش جلو، شیشه عقب، گلس درب های جلو و درب های عقب و لچکی هستند. در ادامه درمورد جنس این شیشه ها و جزئیات آن ها صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

شیشه جلو ام جی 6شیشه عقب ام جی 6شیشه لچکی ام جی 6شیشه درب عقب ام جی 6شیشه سانروف ام جی 6شیشه درب جلو ام جی 6
انواع شیشه ام جی 6

شیشه جلو ام جی 6

شیشه جلو این خودرو از سنسور نور و باران، پایه آینه برای نصب آینه وسط و بالای شیشه برخودار است. همچنین در تیپ رنگی سبز لایت با بال آفتاب گیر هستند. این گلس ها از جنس لمینت ساخته شده اند که دارای دو و یا چندین لایه پی وی بی هستند. این طلق ها خاصیت چسبندگی دارند که این خاصیت باعث می شود که این گلس ها بعد از شکستن بهم بچسبند. همچنین از پخش شدن و ریختن آن ها جلوگیری می کنند.

قیمت گلس جلو ام جی 6

-قیمت شیشه جلو خودرو ام جی 6 (2010 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس جلو خودرو ام جی 6 (2015 تاکنون): تماس بگیرید.

به دلیل شرایطی که در بازار شیشه حاکم است قادر به درج قیمت این شیشه ها نیستیم اما شما می توانید برای اطلاع از قیمت آن ها با ما در تماس باشید.

شیشه عقب ام جی 6

این خودرو دارای دو مدل شیشه عقب است. در بعضی از مدل ها یک سوراخ برف پاک کن می باشد. اما در مدل های دیگر بدون سوراخ برف پاک کن هستند. البته در هر دو مدل آن ها گرم کن بخار گیر وجود دارد. تیپ رنگی این شیشه ها مشکی یا همان دودی بوده و روی درب صندوق عقب خودرو به صورت ثابت نصب می شوند. این شیشه دارای خطوط هیتر یا همان المنت هستند که این خطوط برای  از بین بردن قطرات برف، باران و بخار سرما طراحی شده اند تا دید رانندگان واضح شود. جنس شیشه عقب خودرو ام جی 6 از سکوریت ساخته است که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

شیشه عقب ام جی 6
شیشه عقب ام جی 6

قیمت گلس عقب ام جی 6

-قیمت شیشه عقب خودرو ام جی 6 (2010 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس عقب خودرو ام جی 6 (2015 تاکنون): تماس بگیرید.

برای انجام تمامی خدمات مربوط به شیشه این خودرو و خودرو های دیگر می توانید با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما در واتساپ مشورت کنید.

شیشه درب های جلو و درب های عقب ام جی 6

شیشه درب های جلو ام جی با دو عدد پایه پلاستیکی که در پاشین شیشه قرار دارند، روی بالا بر برقی نصب می شوند و در تیپ رنگی سبز لایت هستند. شیشه های درب عقب نیز به همین صورت بوده اما با این تفاوت که در تیپ رنگی مشکی یا همان هستند. جنس شیشه آن ها از سکوریت ساخته شده است. شیشه های سکوریت در کوره های مختلف و زیر دمای 600 الی 700 درجه حرارت می بینند.

سپس به سرعت می شوند و همین فرآیند باعث افزایش مقاومت این شیشه ها می شوند. شیشه های سکوریت در صورتی که شکسته شوند، به قطعات بسیار ریزی تبدیل شده و می ریزند و پخش می شوند. اما خوشبختانه قطعات آن آنقدر ریز هستند که به خاک ریز شباهت دارند. همچنین به صورت شمشیری نبوده و نوک تیز نیستند. پس خطری برای سرنشینان خودر ندارند.

قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب ام جی 6

-قیمت شیشه درب های عقب و درب های جلو خودرو ام جی 6 (2010 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس  درب های عقب و درب های جلو خودرو ام جی 6 (2015 تاکنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی خدمات شیشه خودرو شما توسط افراد مجرب، متریال با کیفیت، قطعات اصل و با قیمت مناسب انجام می شوند. پس برای اطلاع از قیمت آن ها می توانید با ما در تماس باشید.

شیشه لچکی ام جی 6

شیشه های لچکی در گذشته روی قسمت جلویی خودرو های قدیمی مانند خودرو پیکان نصب می شدند و قابلیت باز و بسته شدن را داشتند. این قابلیت باعث ورود نور به داخل خودرو و همچنین تعویض هوا بیرون خودرو با داخل کابین می شدند. اما امروزه این شیشه معمولا در قسمت عقب خودرو ها و به صورت ثابت نصب می شوند. این شیشه ها کوچک بوده و به شکل مثلثی شکل هستند. جنس اکثر شیشه های لچکی از جنس سکوریت هستند.

قیمت گلس لچکی ام جی 6

-قیمت شیشه لچکی خودرو ام جی 6 (2010 تاکنون): تماس بگیرید.

-گلس لچکی خودرو ام جی 6 (2015 تاکنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی شما می توانید تمامی خدمات مربوط به شیشه خودرو خود را انجام دهید. پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مزایا و معایب خودرو ام جی 6

مزایا خودرو ام جی 6

-شتاب و هندلینگ بسیار خوب

-ایمنی قابل قبول (4 ستاره اروپایی)

-فضای جا دار کابین و صندوق

-اعتبار برند ام جی انگلستان و چینی یا همان سایک موتور

معایب خودرو ام جی 6

-حساسیت پیشرانه توربو شارژر به کیفیت سوخت

-کمبود مراکز خدمات قطعات یدکی در شهر های کوچک

– بازار دست دوم ضعیف تر از رقبای ژاپنی و کره ای

تعویض شیشه ام جی 6 چقدر زمان میبرد؟

حدود 45 دقیقه

شرایط ترمیم شیشه چیست؟

عکس از اندازه شکستگی شیشه برای ما در واتساپ ارسال کنید مشاورین ما شما را راهنمایی میکنند.

kianiabdolahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *