منوی دسته بندی
تماس با ما

شیشه ام جی 3

شیشه ام جی 3

شیشه ام جی 3 شیشه خودرو یکی از قطعات مهم خودرو است که متاسفانه کمتر کسی به اهمیت آن توجه می کند شیشه جلو ام جی 3 و بیشتر افراد آن را بی اهمیت می دانند. اما با این وجود گلس خودرو یکی از قطعات حیاتی خودرو بوده که در امنیت سرنشینان آن نقش مهمی را ایفا می کند.

نمونه تعویض شیشه ام جی 3 :

برای اطلاع از قیمت شیشه ام جی و موجودی کالا با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید .

قیمت شیشه جلو ام جی 3

به همین دلیل باید به جنس، نحوه تعمیر آن و نکات مهم دیگر مربوط به شیشه خودرو خود اهمیت زیادی داد. امروز در مقاله شیشه ام جی 3  ما با شما همراه هستیم شیشه های این خودرو را کاملا برای شما توضیح دهیم. پس تا انتها در سایت شیشه عبدالهی همراه باشید.

خودرو ام جی 3

این خودرو یک اتومبیل سوپر مینی بوده که توسط شرکت خودرو سازی سایک موتور تولید شده است. اولین نسل این خودرو که ام جی 3 اس دللیو نام داشت به بازار عرضه شد. نسل اول این خودرو با نام استریت ویس ساخته شده که در اصل مدل تغییر یافته خودرو روور 25 می باشد. نسل دوم این خودرو نیز در سال 2011 معرفی شد و در همان سال نیز وارد بازار شد. نسل دوم این خودرو نام همان ام جی 3 را یدک می کشد و چون پلتفرم آن اشکودا فابیا یکسان است، شباهت زیادی به این خودرو دارد.

شیشه ام جی 3

خودرو ام جی 3 مانند تمامی خودرو ها از شیشه های جلو، عقب و درب های جلو و درب های عقب برخودار است. اما همانطور که می دانید شیشه هایی همچون لچکی در تمامی خودرو ها مشاهده نمی شود، اما در خودرو ام جی 3 این شیشه نیز قرار دارد. شیشه جلو این خودرو از جنس لمینت و شیشه های دیگر (گلس های جانبی) از گلس سکوریت ساخته شده اند.

شیشه جلو ام جی 3
شیشه جلو ام جی 3

شیشه جلو ام جی 3

شیشه جلو این خودرو از نوع دور مشکی و تمام رنگ سبز می باشد. همچنین جنس آن ها از لمینت ساخته شده است. شیشه های لمینت یکی از انواع شیشه ها هستند که معمولا در ساختمان های مرتفع و خودرو ها استفاده می شوند. لمینت از دو و یا چندین لایه شیشه و طلق چسبنده پی وی بی برخودار است. این چسب ها از پخش شدن قطعات خرد شده شیشه جلوگیری کرده و آن ها را به صورت چسبنده کنار هم نگه می دارند.

قیمت گلس جلو ام جی 3

-قیمت شیشه جلو خودرو ام جی 3 (2008 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه جلو خودرو ام جی 3 نسل دوم (2011 تاکنون): تماس بگیرید.

جهت خرید، ترمیم، تعویض و انجام تمامی خدمات شیشه خودرو خود با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

شیشه درب های عقب و درب های جلو ام جی 3

در قیمت شیشه درب های جلو و درب های این خودرو گلس های دور مشکی و تمام رنگ سبز قرار دارند. ازآنجایی که این شیشه ها جزو شیشه های جانبی هستند، در نتیجه از سکوریت ساخته شده اند. البته به این گلس ها تمپورت و نشکن نیز گفته می شود. این شیشه ها در کوره های مخصوص با دمای 600 یا 700 درجه سانتی گراد حرارت می بینند. سپس به سرعت سرد می شود که مقاومت و استحکام بالا می رود.

شیشه درب ام جی 3
شیشه درب ام جی 3

قیمت گلس درب های جلو و درب های عقب ام جی 3

-قیمت شیشه درب های عقب و درب های جلو خودرو ام جی 3 (2008 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه درب های عقب و درب های جلو خودرو ام جی 3 نسل دوم (2011 تاکنون): تماس بگیرید.

در شیشه اتومبیل عبدالهی تمام خدمات شیشه خودرو شما توسط مجرب ترین افراد و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

شیشه عقب ام جی 3

شیشه عقب خودرو ام جی 3 از نوع دور مشکی، هیتر دار و تمام رنگ می باشد. به هیتر دار خطوط المنت نیز گفته می شود که همان خطوط گرم کنی هستند که با وصل شدن برق خودرو موجب از بین رفتن قطرات برف و باران و بخار شیشه می شود که در واقع دید راننده را بهبود می بخشند. این شیشه ها هم از جنس سکوریت ساخته شده اند.

شیشه عقب ام جی 3
شیشه عقب ام جی 3

شیشه ام جی 3 شیشه های سکوریت درواقع مانند شیشه های لمینت شکسته نمی شوند. بلکه این شیشه ها کاملا ریز شده و به شکل خاک ریز در می آیند. سپس قطعات آن ها پخش شده و می ریزند. این شیشه ها تحمل دمای 250 درجه را دارند همچنین وزن 40 کیلوگرم با ضخامت 10 را می توانند تحمل کنند. روی آن ها هیچ پستی و بلندی وجود نداشته و در طول دوره نیز تغییر رنگ نمی دهند.

قیمت گلس عقب ام جی 3

-قیمت شیشه عقب خودرو ام جی 3 (2008 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه عقب خودرو ام جی 3 نسل دوم (2011 تاکنون): تماس بگیرید.

به دلیل نوسانات موجود در قیمت شیشه خودرو، متاسفانه قادر به درج قیمت شیشه های این خودرو نیستیم و از شما مشتریان عزیز پوزش می طلبیم. اما شما می توانید برای اطلاع از آن ها با شیشه اتومبیل عبدالهی تماس بگیرید.

شیشه لچکی ام جی 3

شیشه های لچکی در گذشته در قسمت جلویی خودرو های قدیمی مانند پیکان نصب می شدند. این شیشه ها قابلیت باز و بسته شدن را داشتن و سبب ورود نور به داخل کابین خودرو تعویض هوا می شدند. اما امروزه معمولا شیشه های لچکی در قسمت عقبی خودرو ها و به شکل مثلثی شکل کوچک هستند. همچنین قابلیت باز و بسته شدن را ندارند و به بیانی دیگر بیشتر جنبه تزئینی دارند. جنس آن ها هم از شیشه تمپورت می باشد.

قیمت گلس لچکی ام جی 3

-قیمت شیشه لچکی خودرو ام جی 3 (2008 تاکنون): تماس بگیرید.

-شیشه لچکی خودرو ام جی 3 نسل دوم (2011 تاکنون): تماس بگیرید.

برای انجام تمامی خدمات شیشه خودرو خود می توانید به شیشه اتومبیل عبدالی مراجعه کنید، همچنین می توانید مشاوره رایگان انجام دهید.

ترمیم شیشه چیست؟

ترمیم یا همات محو کردن شکستگی شیشه است که در فرایندی فیزیکی توسط متخصص برای مانع شدن از پیشروی شکستگی شیشه یا ترک گلس خودرو صورت می گیرد. گاهی این فرایند باعث بهبود ظاهر شیشه شده و گاهی هم موجب از بین رفتن کامل شکستگی شیشه می شود. البته لازم به ذکر است که همه شیشه ها قادر به ترمیم نیستند. بلکه بعضی از شکستگی ها آنقدر عمیق هستند که تنها چاره آن ها تعویض است.

قیمت شیشه جلو ام جی 3 چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت شیشه ام جی 3 به دلیل نوسانات بازار با ما تماس بگیرید. 02177196143

تعویض شیشه ام جی 3 چقدر زمان میبرد ؟

نصب اصولی بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان میبرد.

kianiabdolahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *