شیشه اتومبیل شرق تهران

شیشه اتومبیل شرق تهران با عنوان خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی، واقع در منطقه نارمک تهران واقع که خدمات تخصصی متعددی، در زمینه شیشه اتومبیل، به مشتریان عزیز ارائه می دهد. یکی از این خدمات در شیشه اتومبیل شرق تهران ، فروش و نصب شیشه خودرو می باشد.

در مقاله های قبلی بطور مفصل در مورد انواع شیشه خودرو صحبت شده است. از آنجایی که قیمت شیشه اتومبیل فابریک با قیمت خودروی شما رابطه مستقیم دارد و یک درصد قیمت ماشین را تشکیل میدهد لذا در مورد قیمت قطعی شیشه ماشین ، با توجه به نوسانات قیمت در بازار خودروی ایران، نمی توان بطور دقیق صحبت کرد.

شیشه اتومبیل شرق تهران
شیشه اتومبیل شرق تهران

یکی از سوالات رایجی که در مورد خرید شیشه اتومبیل مطرح می شود، این است که ، آیا نصب شیشه اتومبیل ایرانی و یا شیشه های متفرقه چینی روی اتومبیل های خارجی ( مانند هیوندای سانتافه ) توصیه می شود؟

تعویض شیشه اتومبیل شرق تهران

در جواب می توان گفت که، بسته به اینکه کدام شیشه مدنظر است، پاسخ متفاوات خواهد بود. بطور مثال ، شیشه جلو سانتافه 2014 ، توسط شرکت های معتبری چون : شرکت شیشه اتومبیل آسیا و یا امید با کیفیت مطلوب تولید و ارائه شده اند و قیمت بسیار پایینتری هم نسبت به شیشه اصلی کره دارند. بنابراین می توان در این مورد به شیشه های ساخت داخل اعتماد کرد.

فروش شیشه اتومبیل خارجی

شیشه اتومبیل شرق تهران
قیمت شیشه جلو بی ام و

بورس شیشه اتومبیل شرق تهران

حال در مورد شیشه عقب خودرو این سوال را پاسخ می دهیم. ( به طور مثال شیشه عقب دودی هیوندای توسان ) در صورت امکان بهتر است این شیشه بصورت اصلی تهیه شود. اول این که این شیشه سکوریت و دارای هیتر است و دوم اینکه، به رنگ دودی سولار. کیفیت سکوریت شیشه ، کیفیت گرمکن شیشه و همچنین رنگ دودی شیشه اصلی با اجناس متفرقه قابل قیاس نیست. لذا در این مورد ، حتی المقدور ، تهیه شیشه اصلی اولویت انتخای خواهد بود.

شیشه توسان ix35
شیشه توسان ix35

شیشه اتومبیل شرق تهران

در جمع بندی می توان گفت که، نمی توان جواب واحدی برای این سوال در نظر گرفت، بنابراین بهتر است با توجه به نوع خودرو و موجودی سبد فروش ، با کارشناسان مجرب این مجموعه ، در تماس باشید تا اطلاعات مکفی در این مورد به شما ارائه شود.

شیشه درب بنز s500
شیشه درب بنز s500

خدمات شیشه اتومبیل

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت شیشه های مذکور و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره های شیشه اتومبیل عبدالهی تماس حاصل فرمایند.

خدماتی چون : دودی کردن شیشه اتومبیل ، تعمیر و تعویض شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و تعویض آینه بغل اتومبیل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل ، ترمیم شیشه جلو اتومبیل ، تعویض و یا تعمیر شیشه سانروف و سایر خدمات مشابه پذیرفته می شود. برای استعلام ، لطفا تماس بگیرید .


مشتریان عزیز می توانند نمونه ویدئوهای نصب شیشه اتومبیل عبدالهی را در صفحه ما در وبسایت آپارات تماشا بفرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *